Siz olsanız benim hakkımda ne düşünürsünüz ???

ben kız lisesi çıkışlıyım ve üniversiteye geçmeden önce pek karma bir ortamda bulunmadım Şu an üni 2 de olmama rağmen sınıfımdaki hiç bir erkekle doğru düzgün konuşmuşluğum yok onlarda pek konuşmaz ya benimle hani benim gibi biri sınıfınızda olsa onun hakkında ne düşünürdünüz?

0|0
2|22

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi başı dik burnu havada işe yaklaşmam, ama başı yerde utangaç tavırlar sergiliyorsa bana saflığını yansıtır.Yani ilgimi çekerdi açıkçası.Derdim ya bunun sevgilisi var mavi boncuk dağıtmıyor, ya da kafası rahat olsun istiyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Okul bitince senin hakkında söyleyecekleri sey sessiz kendi halinde biriydi. pek sosyal değildir. kötü bir insan değildi ama pek iyiliğinide görmedik. Eğlenmeyi gezmeyi severmi bilinmez. deme ihtimalleri var. ama galba 3 ncu ve 4 ncu sınıflarda biraz da ddeğişir bu profilin. eğlenmeye sosyalleşmeye odaklan.

1|0
    0|0
    • benim sınıftan değilde ünide bir grubum var yeterince eğleniyorum ve sosyalim de sadece erkekler le konuşamıyorum problem bu

• üniersite bitecek elbet. ve ileide bu soruyu sorduguna da pişman olacaksın.

asosyal olanların bircogu eninde sonunda ortama karışıyor. kimi kendini koruyor kimi korumuyor ya da koruyamıyor. bakalım sen ne yapacaksın

1|0
    0|0
    • benim zaten bir çevrem var ama sınıfla pek alakadar değilim

• düşünse ne olacak ki? sen umursamıyorsun onları düşüncelerini niye umursayasın

• ama ister istemez 4 sene ayni derslikler de aynı derslere gireceğiz düşüncelerini merak etmem gayet normal bence

• Ben de cemaatin erkek lisesi mezunuyum ve üniversiteye Kıbrıs'a gittim. Kayıt olduğum gün kampüste bikiniyle gezen iki kız görmüş iki gün sonra da yeni tanıştığım bir kızla alışverişe gidip kıza mini etek seçmiştim. Sonra ki hafta tüm çekingenlik, utangaçlık ne varsa hepsinden kurtulup yardırmıştım..

1|0
    0|0
  • 1-) Dışarda çok mükemmel hayatı olucakki sınıftakilleri takmıyor.

2-) He şurdaki oturan kızdan mı bahsediyosun ?

1|0
    0|0
    • evet dışarıdaki hayatım arkadaşlarım la çok iyiy ama yine de sınıfımdakilerin düşüncelerini merak ediyorum

• Dışarıdaki hayatın çok iyiyse salla sınıftakileri. Kim takar sınıftakileri. Sınıf gelici geçici. Sen dışarı ya bak. He eğer ben onlarla arkadaş olmak istiyorum dersen o farklı mesele tabi.

• A) Çok havalı (Götü Kalkmış)

B) Tam evlenilecek kız. Kimseye sırnaşmıyo

C) Hiç kimse yorum yapmaz ot gelir bok gider

D) Bir iki ortama çağrılır tat vermeyince aranmaz

1|0
    0|0
    • çağırıldığım ortamlara gitmem pek

• Bizim sınıfta vardı böyle kızlar ben onları hiç takmyordum onlarda beni takmıyordu çünkü bende öyleydim:)

1|0
    0|0
  • Ben kızlarla aynı ortamda olmama rağmen yabani yetiştim. 24 yaşındayım hiç kız arkadaşım olmadı. Benim hakkımda aptal diye konuşuyorlarmış, akıl hastası olduğumu söylüyorlarmış arkamdan.

1|0
    0|0
    • yani bende sendenim öyle mi valla Allah yardımcımız olsun

• hı hı tamam kardeş :)

• Eyvallah ablam, büyüksün...

• bu kız çok hımbıl derim

1|0
    0|0
  • Çok güzel değilsen hiç bir şey düşünmem

1|0
    0|0
    • dikkatlerini çekiyorum ama

• git konuş anam napam ben mi aranızı yapam sonra dersin senden ötürümü benden ötürümü olmadı

• neyse saol arkadaşım :)

• normal bir insan oldugunu dusunurdum 30 yasında tanıdıgım adamlar var sevdıgı kıza acılamıyo olabılır yane bunlar sorun degıl sorun bunu kabul edıp ustune gıtmek bıraz cesaret bıraz ozguven hayatta herzaman artı durumuna geçirir.

1|0
    0|1
  • hiç bir şey sınıfta bir sürü kiş ivar kim oldukalrını bırak yüzlerini bile bilmiyorum

1|0
    0|0
  • hiç bişi düşünmem bana ne

1|0
    0|0
  • burnu havalarda da derim beklentsi yüksek biri derim

1|0
    0|0
  • tam evlenmelik

1|0
    0|0
    • ciddi bir soru sormuştum

• işte tam burada sınanma başlıyor aynı konudan bende müzdaribim Allah karşımıza hayırlısını çıkarsın yazdıklarından çok iyi niyetli biri olduğunu farkettim Allah gönlüne göre versin inşallah

• amin cümlemizin inşAllah :)

• yok bu geri iadelerden diye düşünürüm

1|0
    0|0
    • o ne

• eğ başını kurşunlar çarpmasın:))

sen en doğrusunu bilirsin yaşayan sensin

ama kimin ne dediği önemli değil

• Zaten basim hic kalkmadi o yüzden pek etkilenmedim siniftaki olaylardan cok sükür :)

• kız kendi halinde biri diye düşünürdüm!

1|0
    0|0
  • Özgüvenini topla ;) ya da en iyisi böyledir.

1|0
    0|0
  • ben saf odun derdim senin gibilerine sınıfta iken

1|0
    0|1
    • dikkatlerini çekiyorum ama saf odun olarak mı

• bende kendimi yakışıklı bulmam ama bir kız görüncede konuşmaktan çekinmem :D yani

• neyse saolun

• 1- el değmemiş

2- abaza

1|1
    0|0
    • Neden abaza

• eklicekmisin

• hayırdır bı sorunmu var

• öyle kızları severim kısaca :) en sevdiğim kız tipi :D

1|0
    0|0
  • benim için farklı bir merak konusu ve cazibe oluştururdun