Bugün arenada ingiliz taraftarlarına stadda yer ayırdılar bu iyiliği fener lilerede yapmazlarmı?

Bugün arenada ingiliz taraftarlarına stadda yer ayırdılar bu iyiliği fener lilerede yapmazlarmı uzun zamandır evimize gelmiyoruz :)

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• yapmazlar cınım

0|1
    0|0
  • Oldu başka

0|2
    0|0
  • Sen kendini Drogba sandın herhalde evimiz mevimiz ne oluyor? 2 senedir sesiniz soluğunuz çıkmıyor?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Fener dokuluyor ya

webo yok

sow yok

orta saha iptal

yani gencler macını aldık aldık sonra trabzon var.

kısacası ara transferde adam almazsan şampiyonluk bile zor

elimizdeki o kadar fırsatı tepmekte ustayız

0|2
    0|0
    • ersun yanal macera arıyor çünkü.bu arada forvetler geri döndü bruno alves eksik tek.

• sakatlıktan ve mac eksikliginden yeni cıkınca cok yüksek verim beklememek lazım

Yine de gencler macını baz almadan oynamalı. odaklanılacak mac trabzon

• inşallah forma girerler biran önce.

• sahsen bıktım kendı adıma centılmenlıkden! senelerdır bız centılmenlık ederız.. mesela kufur.. yoktur bızde sahamız hıc kapanmaz,ama onlar.. artık centılmenlık bıtsın savas cıksın:P

0|1
    0|0
  • Kadıköy bzm evimiz olmasın 2 tane sahanızda kupa kaldırmalar bayrak dikmeler alıştık kadıköyde kupalara :)) Bide Arena evimiz demezlermi ilk maçta yendiler diye ha ha 1453 mantıklı ol brz :)

0|2
    0|0
    • 2 tane kupa kaldırmalar?

• link bak alttaki yorumlarıda oku

• Yaw he kardeşim he bir soru aç bakalım GS liler FB yi iki maçtada yenilip kupa almakmı yoksa Fb yi içerde dışarda yenmekmi diye ne dicekler he tm he :)

• arenayı kendi eviniz gibi görmeniz bizi onurlandırır bu bizim misafirperverliğimizi iyi niyetli taraftarlar olduğumuzu gösterir keşke bizde aynı şeyi sizin için söyleyebilseydik ama olsun siz buyrun gelin başımızın üstünde yeriniz var :)

0|1
    0|0
    • senin demenle olsa koşa koşa gelirdim ama biliyorumki gfb ile ultraslan birbirine girer :) bizim gibi kişiler nadir düşünce yani ::)

• gel kardeş kocanın kollarına gel.

1|3
    0|1
  • yaaa arkadaş stadınızda 2 kere kupa kaldırmışız, şampiyonluk kutlamışız sen hala neden bahsediyorsun allah aşkına :) yaa valla siz fenerliler çok komik insanlarsınız...

0|4
    0|1
  • Bide Galatasaray taraftarına Küstah derler. Sahasında kupa kaldırdığımının çocukları. :)

1|5
    0|2
    • :))) helal

• ondanmı kadıköyde her sene sizi yenicez bu sefer diyorsunuz fark ortada.taraftarınız kupa olduğu zaman takımın yanında olur ama olmadığı zaman olmaz fener taraftarı ise iyi günde kötü günde yanında.

• Hala anlamadın. Ben ne diyorum istatislikte Fenerbahçe üstün. Aferin diyorum sadece Galatasaray olarak. Aferin'i nasıl anlıyorsun bilmiyorum ama...

• mevzu ingiliz ya da fener değil güvenlik fener lavuğun biri çıkıp fenerliye küfrediyo oda karşışıl veriyo biri bişey atıyo sonra herkes atıyo her takım her saha için aynı bu bu yüzden bence gerek yok

0|0
    0|0
  • Ayakta ölen adam snn yorumuna yorum atamıyorum engellediğin için sana laf sokmamı istemiyorsun işine gelmiyor.

Zaten gecen haftada lyonla macımız vardı.Fransız oldğuğumuz için yıllardır avrupada türkiyeyi temsil ediyoruz.

0|1
    0|0
    • dxlem ayakta ölen adam beni ilgilendirmez dostum soruma cevap ver sadece .

• Hehe tamam ya uzatma aynen dedğin gibi olsun

• dediğim gibi zaten hayde iyi eğlenceler.

• herkes görecek bakalım deplasman yasağını.

0|0
    0|0
  • fransız oldukları için avrupalılara yalakalık yapıyorlar medeniyiz ayaklarına yatarak.

0|0
    1|2
    • Türkiyedir Galatasaray uA gereken cevabı verdi ;) 2 tane tabiki bide Türkiye kupası kaldırmışlığımız var hani kadıköyün ortasına bayrak dikilen maç :)

• Yaw tm kızma bu bir gerçek siz GS yenelimde şampiyon olmayalım biz FB bizi 2 maçtada yensinde şampiyon olalım kafasındayız artık GS yi yenmekle övünmeyin gerçekten diyorum komik oluyosunuz. Sizi kızdırmak istemedim nese uzatmanında anlamı yok ama Arena evimiz derseniz komik duruma düşersiniz Kadıköyde kupalşara alıştık çünkü Bayrak inmez :)

• Hiç bir GS li bu kafada değildir. Taraftar istemiş sabri 3lü çektirmiş maç önceside çektirdi e nolmuş Fb yendiğinde bizi GS taraftarı alkışladı e noldu şimdi yenilmeyemi sevindik bence sen saçmalıyosun senide tanıyorum ama birçok kişide benimle hem fikir saçmaladığın konusunda. Biz Türkiye kupası finalinde 5 attık size okadar konuşmadıkki KUPA aldık siz bir 6 attınız 3 puan aldınız hala konuşuyosunuz 5 atıp kupa almakmı 6 atıp 3 puanmı daha değerlidir? Nese uzatmanın anlamı yok sende biliyosun grçi

• karaktersizlik yaptılar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...