Asosyallik hakkında tavsiye

Merhaba ben önceleri tam olmasada asosyal bir kişiydim 40 gündür çalışmaya başladım ve yavaş yavaş sosyal bir kişi olmaya başladım önceden insanlarin gözüne bile bakamazdım ama şimdi gözlerinin içine içine bakabılıyorum kızlardan eskisi gibi utanmıyorum ayriyeten şunu anladım bu hayata 1 kere gelicez tekrari yok bu yüzden vakit kaybetmeyede gerek yok sizde bir an önce insanlarla kaynaşın tavsiyem budur yaşım 19 geç kaldım ama pişman değilim en azından masum bir kişi olarak kalabilidm bir kirli hayatta sizde insanlarla kaynaşın konuşun nede olsa 1 kere gelicez dünyaya vakit kaybetmeye gerek yok ayriyeten insanların her hareketınden bı anlam çıkarmaya çalışmayın mesela bir kizla tanıştınız hemen benden hoşlanıyomu acaba diye düşünmeyin hoşlanıyosa zaten size belli eder ama siz ince düşünürseniz hoşlandığını sanarsınız ve yanılırsınız insanlarda böyle boşverın ince düşünmeyin şunu yaparsam bu ne der falan filan gibi şeylere girmeyin kafanıza göre nasıl rahatsanız öyle takılın yani bunlar size tavsiyem inşallah dinlersiniz ne kadar saçma bir hayatim varmış der ve çok mutlu olursunuz inşallah :) ha bide bırakın kızlar sizden hoşlansın siz hoşlanmayın süründürüyorlar sonra :) baktınız kendiniz yapamıyorsunuz psikologa gidin parayı boşverin para kazanılır önemli olan mutlu olmakdır bana 5 yıl gerı gıdıcen deseler 20 bin lira veririm mesela :) neyse çok uzattm galiba iyi günler

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• erken bıle fark etmıssın kardeş 30 yasına gelmıs bunu farkademeyenler var... bu arada mıllet ne dusunur dıye fazla özgür olma cidden ters dusunup senı zor durumda bırakabılırler yıne de ufaktan ne derler dıye dusun :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...