Arabanın anahtarlarını babamın suratına fırlattım.

Ya arkadaş o kadar paran var, pulun var. Fabrikatör adamsın. Oğlun gözüne girmek için devlet üniversitesinde okuyor. Sen hala oğlunun altına ala ala mercedes alıyorsun.

Ya hani susuyorum susuyorum ama bir yere kadar. Arkadaşlarım söylesenize bir 'Maybach' veya bir 'Gallardo' benim hakkım değil mi?

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• ahahahahh gece gece gülceğim yoktu :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• haklısın tabi

az bile yapmışsın silkeseydin kendine gelirdi belki

bu sana hakarettir :) :)

0|1
    0|0
  • iyi halt ettin babaya öyle yapılır mı. baban senden büyük ve tecrübe sahibi belki bir bildiği vardır. sen çok şımarmışsın azla yetinmeyi bilmelisin hep daha fazla dersen nereye kadar bir süre sonra psikolojin bozulur senin araban var yine olmayanlar ne yapsın babasını mı öldürsün

0|0
    0|0
  • tüh tüh tüh ne üzüldük ks ahalisi olarak anlatamam yazık günah sana neler yaşıyosun sen öyle dirayetli ol bugünlerde geçer

0|1
    0|0
  • Hani bir laf vardır ya..

Ben sana devlet üniversitesine gidemezsin demedim oğul.

Adam olamazsın dedim..

Babanın seni karşısına alıp söylemesi gereken bir replik.

Ayrıca buradaki kızlar artık yemiyor bunları.

0|0
    0|0
  • kafasına kafasına atacaksın

0|1
    0|1
  • haha :D

0|1
    0|0
  • Senın hakkın kotek ...

0|2
    0|0
  • az bile yapmışsın

0|1
    0|0
  • Hakkin tabi baban cok yanlis yapiyor cok

0|1
    0|0
  • arkadaşlar, arkadaşa çok yazık yalnız lütfen anlayışlı davranın

0|1
    0|0
    • ya ne anlayışlısı. bak işte param var pulum var babam fabrikatör felan. kızlar eklesin vsvs. sanal alem bu yüzden tehlikeli. böyle zengin süsü veren tipler var hep. bunda da babasında da para olsa nette bu saatte işi ne ergenin :D

Erkekler Ne Diyor 4

• yani bir kaç kız eklesin diye bu kadar da kepazelik yapılmaz. sen türk kızlarını cok mu basite alıyon . bizim kızlar senden akıllıdır yaw

4|4
    0|1
  • babana çok ayıp etmişsin arkadaşım .bu kadar hırsli ve tutku delisi olmaman gerekli .burada bir opel ya da şahine bile sahip olmak isteyen bir çok kişi varken sen babana kullandığın aracın anahtarını yüzüne atıyorsun .yarın sana bir daha araba yok dese haklı adam .

adan bu günlere gelebilmek için gece gündüz çalışmış kazanmış olmalı .sende babanın parası ile bu günlere gelmişsin .ne güzel gezip eğleniyorsun .ayıp değilmi babana babanın emeklerine .

0|1
    0|0
  • Israf-i dölsün

0|5
    0|1
  • Hiç.

1|1
    0|0
Yükleniyor...