John Terry'nin bugünkü hareketinden sonra Fenerbahçe transfer eder mi?

Tam fenerbahçeye layık bir oyuncu. Sizcede fener bu oyuncuyu sezon sonunda alır mı .?

Galatasaray'ım iyki almamış böyle karaktersiz bir oyuncuyu.

Uzun lafın kısası Fener kendine göre aradığı çirkef,şeref yoksunu adamı buldu bruno alvesle iyi ikili olurlar.

0|0
6|14

En İyi Kız Görüşü

• Bende seninle aynı görüşteyim ama biz diğerleri gibi maç tekrarlarına muhtaç olmadığımız için yine de gururluyum mutluyum yalnız eminim ki o herif olmasa maç 2-1 bitecekti %100

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Soruyu soran fenere laf atan sen ama çirkef olan yine fener ilginç doğrusu :)

0|12
    3|4
    • Ben çirkeflik mi yaptım ki. ?

Çirkeflik yapan takım olduğu için sadece onlara uygun dedim :)

• sağolun.

• teşekkür ederim :)

• Terry beni ciddi anlamda hayal kırıklığına uğrattı ..

Bu derece profesyonel bi' oyuncunun bu tarz hareketler sergilemesi hoş değil , yazık ..

Ona , diğer takım arkadaşlarına , dün gece Türk olduğu halde İngiliz takımın destekleyen yaratıklara inat bu turu geçicez efenim .. İnanıyorum takımıma ..

Ayrıca evet tam fenere göre bi' oyuncu ..

0|2
    0|1
    • Terryninde hakeminde oyüzden Allah belasını versin.

İnşallah gecicez belki işimiz dhaa zor olcak ama biz zoru severiz Türk halkı olarak.

ZAten o yaratıklara gelecek olursak.Bize fransız kulübü derler avrupada her maç başka takım kılığına bürünürler anlamak güç onları.

• Fenevbahçe mi bak döverim seni :)

0|3
    0|1
  • Hiç yabancılık çekmez

0|3
    0|7
  • Bile bile puanımızı aldılar elimizden:(

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Fenerbahçeliyim ama Fenerbahçeye Fenev,Beşiktaşa Sekiztaş,Galatasaraya 6alatasaray diyen insanın gözümde 0-6 yaş çocuktan farkı yok.Nedir yani Bu Taraftarlık mı ? Git forma al atkı al bere al kombine bilet al takımıa destek ver bağır çağır rekabette et ama böyle değil şundan ne zevk alıyosunuz yani amaç ne.Kusura bakmayında Bi gs li fb liyle böyle it dalaşına giriyosa değil chelsea milletin sanal alemde dalga geçtiği San marinoda s*kse bizim takımları gram üzülmem.Siz daha birbirinizin rakiplerini havaalanında tribünde desteklıyosunuz.Şike her ülkede var PARA nın döndüğü her yerde var hile.Önemli olan bunda payı olan ınsanların bunu gizli saklı tutması sen şikeden uefaya sevkedilirsin sen değil başka takımda gitse nafile yabancılar böyle hak yer işte avrupada.Böyle devam edin *mk.

1|5
    0|0
    • Güzel kardeşim bu işi başlatan kimler önce bir onlara bak istersen. ?Bi spor bölümüne girde yazılan yorumları gör chelsea maçı için.Yok yenilecekler yok 5 -0 bitcek.

Böyle destekliceklerse hiç destekelemesinler daha iyi.Kimsenin desteğine ihtiyacımız yok.Adam olan destekler ama çoğu fenerli beşiktaşlı önce juventuslu olur sonra chelsea tutarsa bende veya gslilerde böyle yazar.Yıllardır 6s diye dalga geçen sizler değilmisiniz ne olduda şimdi böyle konuşuyorsunuz ?

• Yahu milletten sanane ? Sen kendı taraftarlığına kendı takımına bak ben doğuştan Fenerbahçeliyim bir kere Gs 6s dedıgımı hatırlamam bir kere yabancı bir insanla o tartışmaya girmem.Ha arkadasımı yakalarım baya laf atarım sinir ederim onu oda aynı şekilde.Benım söylıceklerım bunlar onlarında yaptıgı hata yabancı takımı desteklemek gerçekten hata Şunuda unutmasın kimse Galatasaraysız Fenerbahçe,Fenerbahçesiz galatasaray olmaz...Aynı sekılde bu Besıktas içinde geçerli.

• Nasıl sanane. ? Millet laf etsin,burda demediğini bırakmasın Galatasaraya ben laf etmiyim öylemi. ? Ben fanatik Galatasaraylıyım böyle bir durumda laf etmeden duramam.Bak bende aynı şekilde diyorum arkadaş ortamında olur böyle şeyler ama sen gider her forumda Galatasaray'a laf sokmaya çalısırsan olacağıda budur.Yabancı ülke takımını her tur destekleyene bunlar müstehak

• feneri bu konuya katmamak da yarar var.

yabancı oldukları bir konu şampiyonlar ligi filan.

ama onlar bizi 6-0 yenmişti bir keresinde lütfen.

0|4
    2|3
    • eyvallah :) bende pek denk gelmedim senle ama olmuştur birşey kusura bakma yanlışım olduysada :)

• sen daha pepe ile arbeloa yı görmemişsin :)

0|3
    0|0
  • terry kasımpaşa tesislerinde 1 gün kalınca kimyası bozulmuş adamın a.mk

1|3
    0|0
  • karaktersiz yaa , bıraksın gitsin futbolu şerefsiz

0|3
    1|0
  • Hakem mallık yaptı. Bu kadar basit olmamakıydı

0|3
    1|0
  • galatasarayın çirkef şeref yoksunu karaktersiz kontenjanı doldu demekki fenerbahçe alsın istiyorsun. biz istersek alırız bizim o kontenjanımız boş.

1|1
    0|0
    • Sizin o kontenjan boşmu. ? Nerde şeref yoksunu,karaktersiz var hepsi sizde bence bidaha geçir konuyu gözden

• Merak etme sene sonu fener kapar bu adamı :)

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Fenerede Galatasarayada çok yakışır. Fener'de Meireles, Emre Galatasaray'da Melo gibi oyuncular aynı Terry gibi zaten Terry gelse çabuk uyum sağlar iki takımada.

0|0
    0|1
    • Meloya karaktersiz demenizi bir anlam vermedim

• Ben nedense göremedim o düdüğü çaldığını tekrar ve tekrar izledim. bir tek cech duyuyor ama john terry ve cahill dymuyor.

• neyse tartışmaya gerek bile yok olan oldu

• canınızı çokmu yaktı fener ağlıcaksanız oynamayalım

0|6
    2|6
    • hadi koçum siz dizi izleyin biz şampiyonlar ligi konuşuyoruz burada

• eywallah sende derdin oldunda gel :)

• np :) Tamam bro gelirim :)

• terry nin hareketi senin bu yaptığından daha şerefli:) çünkü onun bir amacı var oan kazanmak için herşeyi yapmak gibi,ya senin ? :) nerden gelyo bu cıkaramadığın fener ağrın :D

0|2
    1|3
    • Sana gren çıkan nerden geliyor ? :) Karaktersizlerin hepsi sizde yalan mı değil boş konusma o yüzden

• biz sizi daha cok skriz bu kafanızla :) ömür boyuda cıkmaz içinizden şuan yaptığın gibi:D ben koyu bir fener taraftarıyım,ve bu akşam gs gol attığında emin ol sendende cok sevinmişimdir ve bağırmışımdır,içinde fb gs bjk farketmez avrupa maçında içinde bir heyecan yoksa ülkenin takımına senin kanın bozuk demektir :) aklı olan herkeste bunu böyle der :) sen gs li bile değilsin

• Aynı hareketi Fenerbahçe aleyhine biri yapsa düşündüğün ilk şey adam haklı sonuçta kendi takımı için herşeyi yapıyor. Yüreği ile oynuyor mu dersin. Bence saçmalıyorsun...

• fener mi çirkef yoksa fenere laf atan mı çirkef

1|0
    1|1
    • Bence çirkeflik konusunda fenerli ve fenerli yöneticilern konuşmaya hakı yok

• Fenerin oyuncusu olmayı kanıtladı :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...