Tanıdıklarınızın yanında bunları yapar mısınız?

Tanıdıklarınızın yanında gaz çıkarır os*rur musunuz ? burnunuzu kurcalar msnız :D gecenin b usaatnde böyle bir sorru geldi vurmayın :D

samimi veya az samimi olduklarınızın yanında rahat msnızdır yapar mısınız bu tür şeyler .D

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• :D ben oturma odasında misafirler ailem falan toplanıp çay içerlerken , hoşgeldiniz diyip odanın ortasına zıçarak WELCOME yazıyorum :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• sonra diyorlar ki; Günde 3 soru az değil mi. E işte ölüyü fazla kurcalasan ya o...r ya sçar hesabına dönüyor sonra. Abi 1 tane adam gibi soru sorun ya. Bak nolur lütfen! :P

1|1
    0|0
  • burnumu bile annemin babamın karsısında karıstırmaya cekinirim. sokakta yere tükürdügümü kimse görmemistir. iğrenç şeyler.. tamamen karakteristik özellikler

2|0
    0|0
  • Ben yapamam yüzüm kızarır vallahi. 15 senelik arkadaşımın yanında yapamıyorum daha :) O yapar hiçte zoruma gitmez oda utanmaz takmam yani ama ben yapamıyorum işte.

0|0
    0|0
  • Hayir , geyirdigim olur ama asla alttan gaz cikarmam , burnumu kurcalamam ne kadar yakinda olsam bir bayanin yaninda hele aslaaaa

0|0
    0|0
  • Yapmayacağım şeyler

0|0
    0|0
  • yapmam, hayvani şeyler olarak görürüm yapanları da esefle kınarım.

1|0
    0|0
  • af edrsın sıcsaydın barı

0|0
    0|0
  • Te allahım yapmıyorum diyenler kesin yapanlardır .

0|0
    0|0
  • medenyt yoksunuu

0|0
    0|0
  • az samimi olduklarımın yanında yapmam ama samimi olduklarıma her şeyi yaparım. burnumu kurcalamayı sevmem ama osurma ve geğirme de sınır tanımam. mutlaka fıs diye de olsa zart diye de olsa bırakırım. iki arkadaş oda da osurma yarışına girerlerdi :)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hayır tabii ki de böyle şeyler yapmam :D Her zaman temiz olmaya dikkat ederim burun kurcalamak ne ya :D

0|0
    0|0
  • hayır insan yakınlığını başka şeylerle belli etmeli. Senin dediklerin yakınlık değil iğrençliğe kaçıyor

1|0
    0|0
  • yok niye tanıdılalrımın yanında yapayım ki

0|0
    0|0
  • yapmam bu kadar samimiyet fazla

0|0
    0|0
  • Kucukken gaz kacirirdim ama bilerek degil

0|0
    0|0
  • Asla yapmam

0|0
    0|0
  • Ben 10 yaşlarındaydım erkek kuzenlerimle bir araya geldiğimizde gaz çıkarmışlığımız vardı ama daha küçüktük ve iğrençtik :D Şimdi kuzenlerle karşılaştıkça ben neyin kafasını yaşıyomuşum diyorum kafayı bir yerlere sokma isteği geliyor :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...