Beyler neden boyle yaptı sizce

benim aşık olduğum bir cocuk vardı bayadır bakısıyoduk bu benı farklı bı face book hesabından ekledı bana o olduğunu soyledı sana asığım falan dedi numarasını ıstedım bana başka bir adamın numarasını verdi mesajda asık olduğum cocukmuş gibi konusuyodu aradığımda baskası ckıyodu sonra ben bunu gercek hesabını ekledım neden boyle bişey yaptın dedim sen ıstedin canım boyle olmasını dedi peki benı cıdden ıstıyomusun dedi bnde ewet dedim bana tekrar baskasının nosunu verdı engelledı benı 24 yasında

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• BOŞUNA DEMİYORUM KIZLAR SÜZME SAF AMA KİMSE BANA İNANMIYOR İŞTE DİNSİZİN HAKKINDAN İMANSIZ GELİR EFENDİ DÜRÜST AHLAKİ YAPISI YERİNDE OLAN İNSANLAR SİZ KIZLARA AŞIK OLDUGUNU SÖYLESE SEVDİĞİNİ SÖYLESE SİZ İNKAR EDERSİNİZ.GİDİP ELİN ZÜPPESİNE SOYTARISINA BAGLANIRSINIZ SONRA DA PİŞMAN OLURSUNUZ AY NEDEN BÖYLE OLDU DİYE SÖZÜM MECLİSTEN DIŞARI GENELLEME YAPMADIM KIZLAR İÇİN SADECE KIZLARIN % 80'Nİ BÖYLE :)))

0|0
    0|0
    • nerden bılebılırdım boyle biri olduğunu?

• Biraz uyanık olmaya çalış her önüne gelene niyetini belli etme sende ilk önce bir araştır sor öyle ama onun da yaptıgı tam şerfszlk miş ona erkek demek içinde 1000 şahit lazım sende boşver onu öyleleri sadece cinsiyetten kendilerini erkek olarak görüyorlar adamlık cinsiyet meselesi değildir işte buda onda yok neyse her işte vardır bir hayır demek ki senin hakkında da hayırlısı buymus en azından onun ne kişiliğe karektere sahip oldugunu gördün.

Erkekler Ne Diyor 3

• işte kızların hatası bizim gibi mükemmel adamlar varken ne yaptığını bilmeyen egolu ödleklere aşık oluyorlar.

0|0
    0|0
    • sizce neden yaptı sen ıstedın boyle olmasını dedi bana

• ben ilerisi için söyledim bu lafı. merak etme canı sıkılınca bulacak seni. işte beklediğin zaman gelince şeytana kulak ver. acıma piçe.

• olmazki oyle bişey nerdeee gelırmı sence bekledığım zaman :)

• adam gibi adamlar varken nerden bulursunuz o dingilleri
    anlamıyorum yaaa ? : ( :((

0|0
    0|0
    • dışardan oda adam gibiydi :)

• iyide gerçekten aşkı arıyan bizler varız

ama nedense mallar piyasada değer görüyor anasını satayım yaaa :D :(( : (

• 24 yasındaymıs ama hareketlerını 17 yasnda cocuk yapmaz ığğ ergeeennn vallaha kardesm o cocukla sana allah yardm etsn bana soracak olrsan unut gıtsn senınle dalga gecp asagılams senı resmen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• beylere sormuşsun ama cevap vermek istedim. ya bunun gibi egoist narsist bir hıyarla ne işin olabilir senin? yapma etme kadın soyu bu kadar saf salak değil, eminim sen de değilsindir. bırak şunu daha fazla şımartma.

0|0
    0|0
    • engelledi benı zaten işim olmaz artık kendini begenmısmı dıyosun

• indirecek şanslı kişi neden sen olmayasın?

• ya valla eklesene benı nasıl yapabılırım bunu bana yardımcı olurmusun :)

• bukadar düşme bacım sende ona dersını ver uğraşmanın duygylarla oynamanın ne demek olduğunu gorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...