Maç hakkında düşünceleriniz nelerdir? Deplasmanda sonuç ne olur? Galatasaray tur atlar mı?

Öncelikle tüm Galatasaraylı arkadaşları yürekten tebrik ediyor kutluyorum gerçekten mükemmel bir oyun çıkardınız. Fakat bence oyunda birtakım hatalar oldu, savunma boş bırakıldı ve Chelsea çok bastırdı. Birtakım hatalar sezdim şahsen oyunda. Ancak Muslera'yı ve golu atak Chedjou'yu da tebrik etmek gereç bence maçın adamıydıar...

İngiltere'deki maç nasıl sonuçlanacak sizce? Galatasaray'dan beklentileriniz nelerdir? Galatasaray sizce tur atlayabilecek mi?

0|0
4|24

En İyi Kız Görüşü

• semihi yedekte bırakırsan işte böyle olur,mancini suikast yaptı takımımıza :(

(bandırmaspor hangi ligde?)

1|1
    0|0
    • 2. ligde :) İnş. bizde yakında gelicez süper lige :)

Sorma canım ya inş deplasmanda hayırlısı bakalım...

• Ve a.s. :) inşallah :)

• teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 24

• Yanlışlar: Semih siz ilk 11. Ön liberosuz başlaması. Belkide ilk yarıda skor avantajı yaratıp yine aynı taktiğe dönmeyi düşünüyordu bilemiyorum.

Ha mesela Yetka değişikliği. Yahu Yekta yı biz taraftarlar olarak hem futbolunu beğeniyor hemde seviyoruz. Hırslı ve çalışkan. az daha satıyorduk. Allahtan Yekta yüksek fiyat çekip engelledi kendi transferini. Ama soruyorum kendi kendime, bu formatta oynayacaksan hep oynattığın Ceyhun değilde neden Yekta. Doğru tercih ama mantık eksiği var.

Chedjou Semih girene kadar defanstaki tek kaleydi. Tebrik. Beğendim. Eboue bildiğin Sabrinin zencisi. Sürekli aynı şeyi söylüyorum. Sabridan biraz daha iyi vuruyor o kadar. Chealse sadece bizim yaptığımız pas hatalarıyla atak şansı buldu, biride gol oldu. İkinci maçta bir gol atarsak herşey yeniden başlar. Aynı Shalke! maçı gibi geçen seneki. Umarım ve inanıyorum turu biz geçeriz.

0|0
    0|0
  • Canım Bandırmasporlu kardeşim benim bende Galatasaraya güveniyor ve başarılarının devamını diliyorum :) Size de beyaz grupta başarılar :)))

1|1
    0|0
  • Muslera bugün en kötü oynunu oynadı :(

Bana kalırsa golde hatası büyüktü. Çıkmasaydı o pozisyonu kurtarırdı ama sağlık olsun.

Bence maçın adamları arasında Chedjou ve Selçuk vardı. Selçuk bugün resmen döktürdü.

En büyük hataları Mancini yaptı hakan ve hajrovici oynatarak.Semih kesin oynamalıydı

0|0
    0|0
    • musleranın maçın başındaki o hatası neydi ya felaketti bence ama yine de affettirdi kendini iyi kurtarışlar yaptı :)

• Muslera gününde değildi malesef . :( Musleranın kredisi sonsuz bizde skntı yok :) Keşke yenebilseydik bide :(

• bayılıyorum böyle futboldan anlamayan kızların hevesli yorumlarına ya :))

futboldan anlamadıgın o kadar belli ki :)

not: ilk golü chedjou yüzünden yedik

0|0
    1|0
    • neymiş peki anlatabilir misin bana? Golu de Chedjou attı yalnız o atmasaydı şu an maç 1-0 biterdi.

Bir de bana ayrıntılı olarak ofsaytı tarif edebilir misin?

• Peki madem çok takip etmişliğin var o zaman açıklamanı bekliyorum.

Henüz istediğim cevabı alamadım :)

• Ya hızlı bir oyuncu olmadığı için şaşırmadım açıkçası ama başta Eboue göze çarpıyor zaten Eboue ilk yarıda 1 kayıpla geçse yine iyiydi

• maçın hakkı 1 adım önde olan Galatasarayındı ingiltere premier liginin lideri chelsea bu ise biz bunları İngilterede yeneriz turuda atlarız sonuçta Galatasaray bitti demeden hiçbişey bitmez

0|2
    0|0
  • Üzülmesinler bu chelseanın bir üst modelini biz 2008 de yendik intikamını almıştık 5-0 ın :DD

0|2
    0|1
  • Semih ayağına darbe almıştı antremanda o yüzden oynatılmadı diye tahmin ediyorum. İğne ile vs oynamalıydı. Chelsea ikinci maçta avantajlı skorla başlayacajk. Golu bulursak tura ortak oluruz. Galatasaray'ın ligdeki deplasman karnesi Şampiyonlar Ligi için geçerli değil. İstatistiklerde de öyle görünüyor...

0|0
    0|0
  • Bir fenerbahçeli olarak söylüyorum..chelseanın paslaşma kalitesi çok üst düzey bu dünde göruldu..dünyanın en ıyı lıgının takımı ve üst düzey oynuyorlar yalan yok..deplasmandakı maçta ilk 10 dakika çok önemlı bence..2 golde atabılırler 10 dakıkada..eger gs ilk 10 dakikayı kazasız geçerse maça tam olmasada ortak olur..adamlar panik yapmaya başlar..cunku onlar ister istemez küçümsecek azda olsa..gs nin şansı var bence..barcelona,bayern munıh,real madrid bu 3 takım haricindeki her takım artık birbilerine denk sayılır yani futbol adeletlı olmaya basladı herkes herkesı yenebılıyor..psg şuan bomda onuda ayrı tutmak lazım

0|0
    0|0
  • Göz var nizam var, beklentim yok doğrusu chelsea zorlanmadı

0|0
    0|0
  • Bandırmalı... Gönül ister Galatasaray 5 atsın ama karşısındaki takım da Chealse..

Bence Chealse orda turu geçer.

0|0
    0|0
  • Güzel maçtı

0|0
    0|0
  • mancini yektayı sokarak maçın en önemli hamlesini yaptı

melo zaten formda ve yekta ile maçı gs lehine çevirdiler

selçuk biraz yorgun gibiydi daha diri olsa maç bizimdi

telles ise beklediğimden çok daha üst düzey futbol oynadı ilk şampiyonlar ligi maçı olmasına rağmen,

bu maç bizim hakkımızdı ; Terry pi.*çlik yaptı, selçuğun topu direkten döndü, ikinci yarı chelsea takımının 1 şutu belki var belki yok hatırlayamıyorum.

sonuç olarak inanıyorum tur bizde

0|0
    0|0
  • Sağduyu ve desteğin için teşekkürler. İngilterede ki maç juventus maçı gibi 60-70'e kadar gol yemeden devam etmeli ve drogba kesinlikle oyunda kalmalı o zaman tur şansımız olur.

0|1
    0|0
  • deplasmanda cimbom daha rahat oynayacak...

0|0
    0|0
  • İlk yarida isi btirecektr cimbom ilk macunaksine daha baskili baslcaktr ggolü bulcaktr mac alt bteblr 0-1 diye dusnuorm

0|0
    0|0
  • burak ve drogba rezaletti. geçen yılki shalke maçı da 1-1 bitmişdi deplasmanda tur atladık. bu chelseyi eleyebiliriz biz. inanıyorumda. inş turu geçecez ama geçtikten sonra asıl problem var...

0|0
    0|0
  • Chelsea ceyrek final oynar elenir.

Net.

0|0
    0|1
  • %60 Chelsa %40 Galatasaray. 1 gol atarsak tur bizim bol şanslar

1|0
    0|0
  • kırmızı kar yagarsa chelsea turu verir.

0|0
    0|1
  • yanlış maçmı izledim ben yahu kasmadı bile adamlar..

0|0
    0|0
  • Ne yapmaya çalışıyorsun söyler misin?

0|0
    0|0
  • malesef %98 çhelsea %1 beraberlik %1 galatasaray

0|0
    0|0
  • İhtimal çelsinin yanında fakat karşıdaki de galatasaray.

0|0
    0|0
  • Kardeş Galatasaray iyi oynadı.Burak çok çok zayıf kaldı.Drogba selçuk'da fazla etkili olamadı.Ayrıyetten elin zencileri rambo gibi bizim zenci eboue kız gibi .Terry karaktersizi maçı yaktı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Muslera ve burak en kötü oyunlarıno oynadı neredeyse. E semih de yoktu. Ancak deplasmanda Galatasarayımdan daha iyi bir sonuç bekliyorum. En azından semih de olacağı için daha başarılı olma ihtimalleri var.

0|0
    0|0
  • Schalke maçında da aynı senaryo olmuştu yine aynısı olacaktır Galatasaray bitti demeden hiç bir şey bitmez!

0|0
    0|0
    • evet topu kaptıran eboue ama geri dönüşte de chedjou adamını kaçırıyor

link

bu arada söylediğine katılıyorum. rahmetli schalke de mavi giyerdi :)

• atlarız iyi bir disiplinle

0|0
    0|0
Yükleniyor...