Cimbom ve chealse maci hakkinda nne dusunuyorsunuz

Arkadaslar cimbom ve.chealse maci icin ne dusunuykrsunuz malum 1~1 bitti :) not : doğuştan gsliyim nickime takinlan kisiler olmustu alex isimini seviyorum olumune cimbom;)

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• Son 2 Yılda Şampiyonlar ligi ve Uefa Avrupa Ligini kazanan dünyanın en zor ve en iyi ligi olan Premier Lig liderini bugün sahaya gömen bir Galatasaray vardı ve geçen sene olduğu gibi bu senede Mourinho Arenada zor anlar yaşadı bugün kazanamasakta alkışlanan bir Galatasaray izledik ve henüz hiçbirşeyde bitmedi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Büyük ihtimalle elenicezde, bir katakulle getirirsek gene juvedeki gibi 1-1 götürüp son dakikalarda bir gol atsak geçerizde.

Mourinho 30 maçtır yenilmiyor stamford bridge de :P

Anlıcagın zor :D

0|0
    0|0
  • Terry ve Hakemin Allah belalarını versin Allah çocuklarını elinden alsın.

Çok iyi oynadık keşke selçuğun pozisyonuda gol olsaydı :(

0|0
    0|0
  • Maç berabere bitse de, perte çıktılar resmen. chelsea gol olup yağabilir ikinci maçta

0|0
    0|0
  • maç Galatasarayın hakkıydı olmadı sağlık olsun bu maçıın 2. ayağı ve ve Galatasaray bitti demeden hiçbişey bitmez

1|0
    0|0
  • 11 kişiye defans yaptıran, mourinhonun gözbebeği hazardı oyundan almasına neden olan bir takımdan bahsediyoruz. Stamford Bridge de galatasaray affetmez !

1|0
    0|0
  • mancini yektayı sokarak maçın en önemli hamlesini yaptı

melo zaten formda ve yekta ile maçı gs lehine çevirdiler

selçuk biraz yorgun gibiydi daha diri olsa maç bizimdi

telles ise beklediğimden çok daha üst düzey futbol oynadı ilk şampiyonlar ligi maçı olmasına rağmen,

bu maç bizim hakkımızdı ; Terry pi.*çlik yaptı, selçuğun topu direkten döndü, ikinci yarı chelsea takımının 1 şutu belki var belki yok hatırlayamıyorum.

eğer orada ilk golü bulursak %99.9 tur bizim

0|0
    0|0
  • yavşak terry diyorum

1|0
    0|0
  • geçen yılki shalke maçıda 1-1 bitmişti herkes shalke diyordu cezayı kendi evlerinde kestik. inş bunların cezasını da kendi evlerinde keseceğiz...

1|0
    0|0
  • maçla hakkında değil de, terry'nin annesi hakkında baya bir düşünüyorum...

0|0
    0|0
  • terry nin karısına boşuna grup yapmamış takım arkadaşları diyorum

0|0
    0|0
  • bu kez güldürmedi :D

0|0
    0|0
  • sağlık olsun tur %98 çhelsea %1 beraberlik %1 galatasarayın.

0|0
    0|1
  • allah terrynin evine ateşler salsın

0|0
    1|0
  • Buyuk bır avantajı kaybettı turu gecebılecegıne ınanmıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• yenseydik iyi olurdu :))

0|0
    0|0
  • Çok başarılı bir kulübe CL olsun UEFA Kupası olan Premier Lig Şampiyonluğu+başlarında da Mourinho gibi bir adamı olan kulübe baş koymak çok kolay olmasa gerek gerçekten ilk yarıyı saymazsam Galatasaray budur dedim diğer İngiliz ekiplerinin de yenilmesiyle Chelsea geçemez diye bir düşünce var bende ve bu duyguyu onlara yaşattıracak olanlar da biziz

0|0
    0|0
  • hiç iyi şeyler düşünmüyorum tur şansımız zora girdii :(((

0|0
    0|0
  • iyi oynadık berabere kaldık

0|0
    0|0
  • Maçıñ hakemi puan bölüştürdü. Terry demem:@

0|0
    0|0
  • mancini semihi yedek başlatarak,takımımızı resmen sabote etti :(