Hayat seni güldürmüyorsa, espriyi anlamadın demektir.

bunca karamsarlığınn hüküm sürdüğü bir coğrafyada

ağızların kulaklara yaklaşabilmesi bÜyük bir başarı değilmi ?

Sizce hayat bayat espiriler mi yapıyor ?

Başlıktaki sırrı yakalayan Hep mutlu olsun

link Yine gülmüyosanız Kusura bakmayın siz gülmeyi bilmiyorsunuz

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• ota boka gülen adama ya da kadına yallı derler.ama sana şunu söyleyeyim hayatta hiç bir şeyi çok fazla kafana takmayacaksın.ne istiyorsan çabalayacaksın elindekine şükredip işine bakacaksın.seni mutsuz eden tek şey aile mutsuzluğun olmalı...ailen mutsuz ise sadece ona mutsuz olacaksın.bu mudur?benim hayttan anladığım budur.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• O zaman bir tebessüm de benden gelsin gül yüzlere gülen yüzünüz hiç solmasın güzel insanlar...

link

1|2
    0|0
  • Şu an herkes bu soruya nasıl bir cevap yazsam diye düşünüyor . Ben de dahil asjkfhalf

haşırt.

1|2
    0|0
  • en sevdiğim sözlerden biri <3

1|0
    0|0
  • :)))))))))) :D

1|0
    0|0
  • Bu nasıl b i nik a.m.k oyim :D bide bu nikle 8 levele gelmiş :>)

0|0
    1|0
  • Çok güzel olmuş abla :)
    @eserek knkm bak ablam eski sorularıma cevap verme yeni sorularıma gel diyor ama yeni soru da sormuyor ben de eski sorularına cevap veriyorum ne yani ben şimdi haksız mıyım? :)

1|0
    0|0
  • Şimdi sorun hayatta mı yoksa Coğrafya dersin mi ? Ben bir şey anlamadım ortada çok soru işareti var ama soruyu göremiyorum.

0|0
    0|0
  • Nickine gulucektim ama .. o da sayılırmı .. birde bunu dene istersen bak 3 defa izledim 3 unde de guldum .. link

0|0
    0|0
    • İşte espriden anlayan biri çıktı :D Çok fena bende bunu ne zaman izlesem çok gülerim. link 7.5 yıldır biliyorum videoyu arada bir açar gülerim.

• Aynen adamın işine son vermişler bütün kariyeri bitmiş. Şimdi Radyo'da djlik yapıyor video 'da öyle görünüyor :D Ama gülünmeyecek gibi değil ki ya kendini zor tutuyor derken arkadan yaşlı adamda öyle konuşunca adam hepten kopuyor :D

• sende baya bilgilisin adam hakkında :D dile kolay 7.5 yıldır guluyosan :D ben bastan saka sanmıstım onu biliyon mu :D ama gercekmis :D

• Hayat beni hiç anlamadıki bende onu anlamaya çalısıyım.

0|0
    0|0
  • hayatın süper espirileri var yakalamayı bilene :)

0|0
    0|0
  • biz güldük Allah seni ağlatmasin

0|0
    0|0
  • İnsanın ağzı nedene kulaklarına kadar gitsin ki? BU kadar namaz ve oruç borcu olan insan varken ve mahşeri düşünürken insan, o nasıl bir ağızdır ki kulaklara kadar çıksın?

0|0
    0|0
  • senin hayata güldüğün adından belli.. nebiçim o öyle

0|0
    0|0
  • o resimde köpek yerine kedi olsaydı gülerdim

0|0
    0|0
  • Ben bu hayatta sadece kıçım kaşındığında gülerim o da gıdıklandığım için.

0|0
    0|0
  • bayat ne demek küflenmiş esprilerrrrrrrrrrrrr

0|0
    0|0
  • napak o zaman

0|0
    0|0
  • tamam gülelimde neye ? senin nickinemi gülelim mesela ? :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• linke bayıldım :))))))

1|0
    0|0
  • kusursuz bir cinayeti tasarlayan katil mi yoksa masum bir maktul mu olmayı yeğeleriz ? aradaki ince espri bizi yaşama bağlayan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...