Rezil olmak kadar iğrenci yok sanırım

Bugun yabancı dil dersindeydik hoca beni kaldırdı en sevdiğin kitap türü falan bende cevapladım okulumuda yeni değiştirdim yeni sınıf yani kimseyi tanımıyorum haliyle biraz heyecanlandım sonra hoca bana en sevdiğim yazarları sordu o an dilim tutuldu aklıma yazar gelmedi napıcamı şaşırdım benden once kaldırdıgınınkının aynısını soyledim o kadar utandım ki oys deli gibi kitap okuyan bir insanım o an tutukluk geldi işte ve çok takıntılı bir insanım sınıfa girince sanki herkes o anı hatırlıyor gibime geliyor çok utanıyorum ne yapmalıyım

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun neresi rezil olmak bir önceki kaldırdığı kişiyle aynı yazarları seviyor olmanız(öyle olmasa bile) çok garipsenecek bir durum değil sınıftakiler tesadüf sanmıştır sende ki tamamen aşağılık kompleksi .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Rezil olmak berbat durum ya. Her insanın başına geliyor ancak, benim gibi kendini her ortamda rezil etmeyi başaran biriysen kısa sürede alışıyorsun aslında. Nasıl rahatlayacağın konusuna gelecek olursak aslında çok basit, sana gülen veya dalga geçen (veya senin öyle düşündüğün) kişiler ile çaktırmadan kitap muhabbeti yap, bun kitabı biliyor musun, şu yazarı tanır mısın gibi şeyler söyle, eğer bilemezler ise "yuh, bunu da mı bilmiyorsun" diye dalga geç emin ol rahatlarsın :) .

0|0
    0|0
  • :D ya kitap okumak kültürünüzü arttırır diyenler utansın :D sen niye utanıyorsunki :D hayatım boyunca hiç bir kitabı bastan sonuna kadar okumadım ve bu hayatımda bir eksiklik olarak hiç karsıma cıkmadı bu kadar kafana takma bence

0|0
    0|0
  • Çok rezil olmuşsun gerçekten.

0|0
    0|0
  • sakin olmalısın. her nekadar sana öyle gelsede eminimki öyle degildir. onlar unutmuştur bile ..sana öyle geliyor o.

0|0
    0|0
  • o neki ing hocası bana kaç kilosun diye sormuştu ben boyumu söledim:))))9

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• takma... sen o kadar önmli bir insan olmazsın .. hele yeni gelmişşen o tür şeyler sadece gülme vesilesi olur.. sıkıntı yok populasyona devam.. ;)

0|0
    0|0
  • ne varki bunda herkesin başına gelebilir

0|0
    0|0
  • İnsanlık halidir

0|0
    0|0
  • Haha aynı ben bende hocanın sorduğu sorulara tek kelimeyle cevap veriodum utandığımda bu sınıfın ilk günü buradamıdın hayır ilk günden berimi buradasın yoksa bugün ilkmi evet evetmi hayırmı yani hayır böle saçmaladm işte ilk hafta rezil olmuştum sonrada hiç konuşmadm rezl olmamak için

0|0
    0|0
  • ya en büyük derdin bu olsun canım, herkesin başına geltyor, kimsenin aklında kaldığını sanmıyorum. takılma bunlara.

0|0
    0|0
Yükleniyor...