Galatasaray-1 Chelsea-1 maç sonucu görüşleriniz nedir?

arkadaslar sahsen hajrovicle başlayan Galatasaray kötü başladı ilk 30 dk chelsea üstünlüğüyle oynandı gol de attılar yekta hamlesinden sonra 60 dk boyunca Galatasaray 1 adım önde oynadı ve bas bas bağıran golü buldu sonunda selçuğun direği burakın pozisyonu derken sonunda gol oldu ve chelsea 11 kişiyle savunma yaparak 1-1 lik skoru kurtarmayı başardı sizin bugün oynanan bu maç hakkında görüşleriniz nedir?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• 3 puanı elimizin tersiyle ittik resmen hakemin verdiği +3 uzatma dakikası ve yediği yerlere atma numaralarına karşın yine de iyi iş çıkardık Londra'da her şey çok daha güzel olacak bu mevkilerde olamayanlar utansın siz kendinizi Galatasaray mı sandınız:)

0|1
    0|0
  • bir daha oynasınlar

0|1
    0|1
  • chelsea defansı iyiydi o değilde neden forvetlerimiz gol atamıyor neden savunma oyuncuları atıyor gol

0|1
    0|0
  • maçı izlemedim ama sonuç iyi gibi

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bugünkü maçta GS Chelsea dan futbol anlamında üstündü ama skora yansıtamadı ordada başa baş hatta üstün oynayalım tura gelince tabiki avantaj onlarda.

2|1
    0|2
  • Galatasaray ikinci yarı iyi oynadı ama gümbür gümbür pozisyona giremedi. Yani ceza sahası içinde topu kendi oyuncularıyla buluşturamadı bir türlü. Yapılan baskının karşılığı bu kadar az pozisyon olmamalıydı. Chelsea sezon başından beri yaptığı işi yaptı kendi evlerinde bile aşırı şekilde defansif oynuyorlar ve gerçektende iyi yapıyorlar. Torres ikinci yarının başında Muslera'yla karşı karşıya kaçırdı daha doğrusu Muslera kurtardı orada fark iki olabilirdi. Bence maçın hakkı beraberlikti ve öyle bitti.

0|1
    0|1
    • torresin atağı selçuğun direğine göre daha cılız bir ataktı o topu direğe değilde çizgiye yuavarlasa gol olacaktı ama olmadı chelsea iyi defans yaptı herzaman ki gibi ama benim görüşüm bu maçın hakkı Galatasaraydı chelseaninde gol dışnda elle tutulur şutu dahi yokken alex tellesin 2 sutu selçuğun direği burağın pozisyonu var bence maç Galatasarayın hakkı idi

• umarım İngilterede de aynı oyun olur mancini bu işi biliyor bakalım orda şahsen ben iyi bir sonuç bekliyorum

• Chelsea yine kapalı oynayacak iç saha dış saha rakip iyi kötü hiç fark etmiyor öncelikleri hep defans. Hemen hemen her hafta sonu maçlarını izliyorum en sıkıcı maçlar Chelsea'nin oluyor hep İngiltere'de. Bence Galatasaray sabırlı olursa bu maçta ilk yarıda olduğu gibi arkada açık vermezse olabilir.

• sanki bir köy takımı ile oynadık.

chelsea yi hiç bu kadar aciz görmemiştim.

ilk 11 de semihle yekta olsaydı çok çok farklı bir maç izleyebilirdik.

2|2
    0|1
  • o* cocu terry diyorum

2|2
    0|0
  • 2. yarı oyun baya iyiydi. eboue'nin hatasıyla erken golü yemesek alabilirdik maçı ya. tribünler de baya iyiydi, chelsea ataklarında ıslık gürültü hala kulaklarım çınlıyo :)) golden sonra 1 tane de sıkıştırabilseydik mükemmel olcaktı ama chelsea tuttu sonra oyunu orta sahada.

0|1
    0|0
  • Terry ve Hakemin Allah belasını versin.Hatta çocuklarını elinden alsın.

Muslera golde çok büyük hata yaptı mancini gibi.Semih ve yekta oynamalıydı.

Ben her zaman yektayı sevmişimdir adama şans verse harika bir futbolcu olcakta işte oynatmıyor. Harjovic konusuna gelirsek adama yazık etti mancini.

Chelsea geçen seneki real madrid gibi defansa çekilip top çevirmeye başladı kpekler.

0|0
    0|0
  • Terrye hiç bu kadar küfretmemiştim şerefsiz

1|1
    0|1
  • FENERBAHÇE çhelsea maçına döner İNŞAALLAH dedim ama olmadı malesef

0|1
    1|1
  • 100 defa sormayın şu soruyu ya

0|0
    1|2
Yükleniyor...