Galatasaray´ın Chelsea´ya verdiği Futbol Dersi Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Bugün sahada Chelsea´li oyuncuların tüm çirkefliklerine rağmen yılmayan ve Chelsea´yı sahaya gömen bir Galatasaray vardı belki skor 1-1 bitti ama Galatasaray´ın bugün oynadığı futbol ve verdiği mücadele tam anlamıyla mükemmeldi özellikle Mancini Hajroviç´in Yekta´yı alarak oyunu Galatasaray´ın eline geçirdi ve Mourinho tıpki geçen sene olduğu gibi Arena´da zor anlar yaşadı İngilterede zor bir maç bizi bekliyor ama Galatasaray herşeyi yapabilecek güçte siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Mancini ne yazık ki ilk yarı yanlış tercihler yaptı ve 45 dk boşa gitti fakat 2.yarı hatasını telafi edip gerçek Galatasaray'ı bize gösteren de yine Mancini'ydi şunu bilmesi lazım ki Londra'da bu hataları affetmezler Londra bizi beklesin turu kazanacak olan bizleriz büyüksün Galatasarayım

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ikinci yarı çok iyi oynadık sneijder mükemmel korner kullandı tam pozisyona düştü gol oldu hayran kaldım

0|0
    0|0
  • Maçı biz kazandık gerçekte ama işte hatalar felan mafetti maçı.

0|0
    0|0
  • Bu maçın Hakkı en az 3-1 Galatasarayındı Chelseali oyuncular yerden kalkmadılar Cech daha 50. daikada zamana oynamaya başladı Hakemin 3 dakika uzatma vermeside çok komikti

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bugünkü maçta chelseadan üstündük gerçekten şaşırdılar bir ara taraftarda büyük etken adamlar nolduk diyoduku 2.yi atamadık ama olsun ordaki maçtada güzel futbol oynayalım gerisi teferruat bana göre en baştan sölemiştim Chelsea tura 1 adım yakın diye bugünde avantajı aldılar orda bu avantajada dönüşebilir korkmadan yesekte 1 gol attıkmı dengeleniyo herşey dediğim gibi iyi oynayalımda elenirsekte sıkıntı yok.

1|1
    0|0
  • Semih ve yektayla başlamaması çok aptalca bir seçimdi.

Bu mancini oyuncu seçiminde çok yanlış yapıyor aynı hacı gibi.

Harjovic ocaktan beri oynamıyor maça alıyor eboue 2 maç oynatmıyor bugün oynatıyor ama yinede iyiydik.

Shürcle köpeği yerden kalksaydı maç farklı olurdu. John terry yaptığı şerfsizlikten başka birşey değildi. En azından bazıları gibi kural hatası var yok söyle diye maç sonu ağlama gereği duymuyoruz.

semih- chejdou kesinlikle defansta olmalı

Herşeyi geçtim muslera golde çok büyük hata yaptı kaleden çıkarak ve üzücü bir durumdu.

Hakemin zaten Allah belasını versin çocuklarınıda elinden alsın şerfsizler.

0|1
    0|0
  • yekta ile maça başlanmalıydı ki öyle olsa 1-0 yeneceğimizi düşünüyorum ama olmadı sağlık olsun sonuçta Galatasaray bitti demeden hiçbişey bitmez

1|1
    0|0
  • Chelsa sezon başından beri oynadığı oyunu oynadı. Kendi evlerinde bile aşırı şekilde defansif oynayan bir takım. Hemen hemen her hafta maçlarını izliyorum şampiyonluk yarışındaki takımlar içinde en sıkıcı maçlar hep Chelsea'nin oluyor. İngiltere'deki maçta yine önceliği defansa verecektir Chelsea. Burada önemli olan Galatasaray takımının gol lazım diye hadi saldıralım anlayışıyla maça başlamaması lazım ve arkada açık vermemesi lazım. Aksi taktirde affetmediklerini dün herkes gördü. Galatasaray bu sene deplasmanda çok kötü oynuyor bu yüzden benim fazla umudum yok.

0|0
    0|0
  • semih ve yekta ilk 11de başlasaydı bu maç çok farklı olurdu. 2. maçı tek farkla yeneceğimizi düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Biz bitti demeden bitmez.

1|1
    0|0
  • Dün chealseli oyuncuların yaptığı cirkeflikleri görünce bir ara fenerle oynuyoruz sandım insallah ingiletede turu alıp gelicez.

0|0
    0|0
  • Şimdi kurada cıkabılecek en guzel takımlardan bırı cıktı gs ye bu bir ıkıncısı chealse tabıkı zor anlar yasıycak gs 2 lig takımı değil nesacma gs yı övmeye yönelık soru soruyorsun ılk yarı top oynatmadı sıze chealse evet ıkıncı yarı ıyıydınız ama avantajı kaybettınız yanı aynı sekıl siz olsanız sizde öyle yapardınız skorun uzerıne yatmaya calısırdınız chealse real madrid değil yanı sonucta ve gs nın kadrosu da ortada tabıkı zor anlar yasıycak yenmenız gereken macı yenemedenız hala gs yı övmeye yönelık konusuyorsunuz buyuk bır avantajı kaybettınız arkadasım

0|0
    1|2
Yükleniyor...