Galatasaray chelsea maçında kural hatası oldu bizde bazı takımlar gibi ağlasak maçımız tekrar edilir mi?

uefa başkanı platiniye gidip ağlasak maçımız tekrar edilir mi puhahahaha :):)

0|0
3|20

En İyi Kız Görüşü

• Tekrara falan gerek yok üzüldüğüm golün iptal olmasıydı yine de 2.yarı telafi ettik bunu 1 gol attık biz diğerleri gibi miyiz kendilerini Galatasaray mı sanıyorlar:)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Hakemi falan gündeme getirmeyin öyle oldu böle oldu kazanamadık elimizden kaçırdık orda korkmayarak savaşarak oynayalımda varsın elensin ztn tur zorda..

2|1
    0|0
    • biz hakemlerin arkasına sığınmayz fbjk gibi

• Yeri gelir söleriz hatalıydı vs ama 1 pozizyona takılıpta hakem hakem demeyiz selçuk direkten dönmeseydide gol atsaydı hakemmi atma dedi örnek :) 2. yarı çok iyiydik özellikle olsun ordada böle oynayalımda dediğim gibi tur zorda ztn gzl futbol izleyelim

• ne ağlıcaz yaw ingilterede sonuna kadar savaşırız

3|2
    0|0
  • üstelik bizimki gol ıle bıttı... gerek yok aglamaya dık duracagız egılıp bukulmeyecegız,bagırta bagırta sampıyon olacagız bagırta bagırta ceyrek fınale kalacagız

0|0
    0|0
  • Hee öyle mi Terry topu Burak'ın önündeki topa mı attı döl israfı seni. Hakem düdüğünü çalmıştı zaten Burak'la yanındaki oyuncu dışında bütün oyucular durdu zaten.

0|0
    1|1
    • uza git zaten çok ağladınız

• Bence siz bu kadar savunmaya geçip böyle konuşmanız komik.Pozisyonda bariz hakkımız yendi neyi konusuyorsunuz ki hala ?

• daha tartışmaya gerek bile duymuyorum çünkü olan oldu yaşanan yaşandı geride kaldı herşey.

• Platini oldukça tekrar edilmez türk takımlarının maçları

1|0
    0|0
  • 5* verdim sana :)

Biz bazıları gibi o pozisyon için ağlama gereği duymuyoruz çok şükür büyük takım olunca her türlü o pozisyonu es geçebiliyorsun nede olsa elbet atıyorsun 1 tane.

0|0
    0|0
    • Yahu Beşiktaş'a laf sokuyorsunuzda bari biraz mantıklı olsun. O pozisyonla Kasımpaşa maçındaki pozisyon ne alaka. Daha taç atılmadan Terry topu yere atmıştı zaten bu bir. Hakem taç atılır atılmaz düdüğü çaldı bu iki. Burak dışında bütün oyuncular durdu kaleci elini çekti topa müdahele etmedi. Bu pozisyonla onu karşılaştırmak gibi büyük bir saçmalık olabilir mi sizin gibi düşünen bir gazetecimiz Mourinho'ya rezil etti bizi zaten adam güldü geçti cevap bile vermedi.

• Tabi zaten Burak'ın önündeki topa attı Terry elindeki topu pozisyonu bir daha izle bakim Chelsea'nin kalecisi elini nasıl çekiyor topu bırakıyor gerçekten saçmalıyorsun. Hakem ikinci top oyuna girdiği an düdüğünü çalarak gerekeni yapmıştır zaten. Gerçekten çok komiksiniz şu yaptığınız yorumu anca çocuklar ve futbolu bilmeyen biri yapar.

• He he tabi zaten hakem gol olduktan sonra çaldı düdüğünü bilerek golü vermedi. Hakem ikinci top oyuna girer girmez düdüğünü çalmış ve Terry'e sarı kart göstermiştir. Bunun üzerine konuşmak saçmalıktır. Hele ki bizi kast edip daha iki pozisyon arasındaki farkı anlamayarak onlar gibi ağlamadık demeniz çocukluktur.

• kural hatası yok hukukla etiği karıştırmayın. hakem oyunu zaten durdurdu, donktaki gibi oyun devam ederken atılmadı o top. işin etik yönü gerçekten içler acısı ama

0|0
    0|0
  • biraz farklı bize göre

0|0
    0|0
  • Komik lan bu gizli..

0|0
    0|2
  • Hakemde hata yapabilir bazılar gibi haftalarca konusmanın anlamı yok

0|1
    0|0
  • Ya es kaza berabere kaldınız, gercekten macin tekrarlanip bu sefer 6s olma ihtimali uykunuzu kacirmiazmi

0|0
    0|0
  • platini tüple çalışmıyor ki :D

1|0
    0|0
  • Kadınlar ofsaytan anlamaz derlerdi tersin savunurdum, ama anladım ki futbol erkek işi.

0|0
    0|0
  • terry kasımpaşa tesislerinde 1 gün kalınca kimyası bozulmuş adamın am.k

1|0
    0|0
  • sen uefa başında tüpçü mü var sandın :)))

0|0
    0|0
  • komik oldunumu sandın

0|0
    0|2
    • ancak fbjk birbirini yalar

• ne var bunda anlamadın mı fenev 8taşa 8taş feneve yalakalık yapıyor yalan mı en bariz örnek sensin

• çok kincisin çok yazık sana

• nerenle izledin maçı nerede kural hatası olmuş

0|0
    0|1
    • sen nerenle izlediysen bende aynından izledim

• mesela ortalama insan zekasına sahip olmayan fakat insan doğanlar var. Biz şikayet ediyor muyuz ?

0|0
    0|2
  • tekrarda edılse sabaha kadar da oynansa tur chealsenın 10 dk top kosturdunuz dıye bıyerlenız oynamasın adamlar ılk yarı top vermedı sıze ıkıncı yarıda gerı cekıldı haklı olarak avantaj onların cunku sen git bulasık yıka

0|0
    2|1
    • hani chelsea kazanırdı bu maçı ne oldu dallama denir böylesine

• Bu arada sizin diziniz nasıl gecti? :)

• dizi falan izlemedim macı izledim ben ve gördugumu yorumluyorum

• Haykırdım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• şans işte böyle şeyler abartmamak gerek

0|0
    0|0
  • Cok anliyorsun sen futboldan galiba, cok bellide.

0|0
    0|0
Yükleniyor...