Galatasaray Chelsea'ye elenirse bahaneler ne olur?

Galatasaray Chelsea'ye elenirse bahaneler ne olur?

Buyrun seçenekler..

• Olsun bizim UEFA kupamız var
    33% (2)20% (1)27% (3)Oy Ver
  • Hakem Burak Yılmaz'ın golünü vermedi
    17% (1)0% (0)9% (1)Oy Ver
  • Önümüzde Türkiye Kupası var
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Mancini sezon ortasında geldi, zamana ihtiyacı var
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Siz oraya da gelemediniz
    50% (3)80% (4)64% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|15

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Her yenilgi sonrasında ağlayan, hakemi bahane eden fenerbahçeye mi benzettin bizi?

bizim bahanelerle işimiz yok doğruyu söyleriz.. hem golümüz verilmedi hem de siz oraya bile gelemediniz :D oynayıp elenmek, şike yapıp kovulmaktan iyidir :)

5|1
    0|1
  • Kendi takımının konuşulacak başarısı yok ki bize sarmışsın... Yazık. Çok yazık.

7|1
    0|0
  • Derim ki TFF maç tekrarı diyor ama UEFA demiyor ayrıca siz oralarda değilsiniz doğru değil mi

0|0
    0|0
    • Yanlış dersin;

Top Tery'nin elindeyken hakem düdüğü çaldı ve oyunu durdurmuştu, Burak daha topla buluşmadan önce düdük çalındı.

Donk'un pozisyonunda hakem düdüğü Donk topa müdahele yaptıkrtan sonra çaldı, ikisi arasındaki farkı anlamak için geniş bir futbol geçmişine sahip olmak gerek :D

• Tamam şimdi anladım...ama topu ceza sahasına soksa sarı çok ama çok az gelirdi ona.

• Hakem düdüğü çalmasa ve Terry o elindeki topu Burak'ın önündeki topa vursa penaltı+kırmızı kart olurdu, almalıydı..

Zaten Kasımpaşa-Beşiktaş maçında o pozisyonda kırmızı+penaltı verilmedi diye maç tekrar edildi..

• Sabri oynamadi :(

0|0
    1|0
  • Siz oraya da gelemediniz

0|0
    0|1
  • canları sağ olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Bugün sahada topun kontrolünü tamamen elinde tutan bir golü verilmeyen be bir topuda direkten dönen Galatasaray vardı belki skor 1-1 bitti ama Galatasaray Chelsea´yı sahaya gömdü berabere kalsa bile alkışlanan bir takım vardı sahada bu oyun bu baskı bizi yeterince mutlu etti

2|4
    0|1
    • Aferin bak liseli gibi laf sokmaya çalışacağına böyle mantıklı yorumlar yapınca tebrik ederim her zaman :D

• Hiç degilse oralara kadar gelip eleniyoruz bugun 2 yarıda oynana futbolla ben gurur duyuyorum resmen chelseaye kök söktürdü. Turu geçemesekte helal olsun 11 kişiyi defanstan cıkarmadılar. Avrupadan men cezasi yemiyoruz sonuçta hakkımızla ya yencez ya yenilcez . O degilde galatasaray o maçta türkiyeyi temsil ediyor nasıl bir insanlık sizin yaptıgınız destek olmanız gerekirken gelmişin burada saçma sapan şeyler paylaşıyorsun yazık cidden böylesine kendini düşürmüşün aciyorum sana ben utanıyorum senin gibi insanlardan sende hiç utanma haya yok mu kardeş ?

3|1
    0|0
  • Ne bahanesi bizi başkalarıyla karıştırma? Öle oldu böle oldu iyi oynadık rakibe göre ama kazanamadık ordada böle oynayalım korkmadan savaşarakta turu geçemeyelim sorun değil canları sağolsun..

1|0
    0|0
  • peki Galatasaray chelseayi elerse fbjklilerin bahanesi ne olur?

3|2
    0|0
  • Canın sağolsun Galatasaray'ım , avrupadan men edilmekten iyidir deriz..

3|2
    0|0
  • Onu geçtimde Galatasaray Elerse 8taş ve fblilere gren çıkan ne olur onu merak ediyorm. ^^

2|1
    0|0
  • Biz sizi 7 0 yenmistik..

0|1
    1|0
  • Yalnız onların hepsi iyi bahane. Zoruna gidiyor ki konu açıyorsun. Elenirsek ligde durumlar baya kızışır sonra bahaneleri sen sayarsın. Zaten belli başkanından taraftarına kadar hakem diye ağlıyorsunuz ilk maddeyi buldum bile...

0|0
    0|0
  • sanane lan bizim maçlarımız senin diline mi vurdu.

2|1
    0|0
  • Bi tek chelseaye girmemiş gol :)

1|1
    0|0
  • Biz chelseayla oynuyoruz siz akhisarla diye bahaneler vs vs. ama bi' bakıma haklılar hjfdf

1|0
    0|0
  • siz ilk önce avrupada bir kupa sahibi olunda sonra galatasarayın bahanesi sizi gersin

1|0
    0|1
  • %98 çhelsea %1 beraberlik %1 ise gsnin çok zor turu geçmek.

0|0
    1|0
  • tugay kerimoğlu yerine Sergen gelmeliydi...

0|0
    0|0
  • Yok gs bitti demeden bitmez diyorlar ya biz bitti dedik derler :))

0|1
    2|0
Yükleniyor...