Galatasaray-Chelsea maçı 1-1 sona erdi. Maç hakkında düşünceleriniz?

Galatasaray-Chelsea maçı 1-1 sona erdi. Maç hakkında düşünceleriniz? Saha atmosferi oyuncular vs. nasıldı. beğendiniz mi chelsea'yi?

Güncellemeler:
Şimdi chelsea'ye 0-0 yetiyor mu arkadaşlar? Yoksa bu skorla biterse maç uzatmalara mı gider?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• chelsea erzildi mancini kafasını klullandı hajrovic yerine yekta girdi bence macın adamıydı gs güzel oynadı

0|0
    0|0
    • mancini yanlış kadroyla başladı, en büyük hatası semihle başlamaması oldu

chelsea ezildi felan diyosunda adamlara skor yetiyor

• 0-0 yeter 2-2 bize veya üstü

• eyvallah kardeşim :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Onlar da bize hayranlıklarını dile getirdiler zaten ne büyük bir takım olduğumuzu Mou'da söylüyor ben de onlara hayranım açıkçası ama tur boyunca hepsinden nefret ediyorum başta Terry olmak üzere üzgünüm

İlk yarı boşa gitse de 2.yarı bize yakışır bir performans sergiledik Schalke maçını da hatırlayın bakalım İngiltere'de büyük işler başaracağız

0|0
    0|0
  • 2. yarı iyiydik. 0-0 biterse turu chelsea geçer.

0|0
    0|0
  • Sabah dalga geçenleri bekliyorum buyursun gelsinler cevaplasınlar. Not ediyorum soruyu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Öncelikle GS bence baya iyi maç çıkardı ligdeki GS den çok farklıydı bence bu maçı haketti ama beraberlikle ayrıldı 1 gol verilmedi hakem durdurdu vs vs sonuçta berabere bitti heleki Chelsealı oyuncuların vakit geçirmeleri görülmeye değerdi :)

Tura gelince direk aklıma geçen shalke maçı geldi oda 1-1 bitmişti ilk maç tur zorda bence ordada aynen böle korkmadan oynasınlar elenirse elenir canları sağolsun yeterki oynasınlar..

0|0
    0|0
  • en baştahajrovic yerine yektayla başlanmalıydı en azından gol yenmezdi 1-0 bizim olurdu ama olsun sonuça 2 ayaklı bir maç chelsea iyi oynadı klasik mourinho takımı defansif oyun ama karşısındaki takımda Galatasaray sonuçta İngilterede belli olcak herşey

0|0
    0|0
  • ben yüzde 80 chelsea kazanır kafasındaki elemancini yerine galatasaray nereye gitse hermaçı kazanmak için oynar sahaya 11 kişi çıktığı sürece eksik değildir mantığındaki imparatoru istiyorum...biri şu elemanciniye tarihi kupalarla başarılarla dolu galatasarayı anlatmalı öğretmeli...

0|0
    0|0
  • İyi oynadığımız maçı kötü skorla bitirdik ama olsun :)

0|0
    0|0
  • Galatasaray iyi oynadı ama Chelsea sezon başından beri en iyi yaptığı işi yine iyi yaparak Galatasaray'a fazla posizyon vermedi. İkinci yarı Chelsea'ye göre çok üstündü Galatasaray.

0|0
    0|0
  • İzzeti almıyacaktı hakanı almıyacaktı 2 yarıdaki kadroyla çıkmış olsaydık belki durum farklı olurdu. 2 yarıda oynana futbolla gurur duydum resmen adamlara kök söktürdük 11 kişi defans yaptılar bir ara helal olsun galatasaraya.

0|0
    0|0
  • mancini semihle başlamadı büyük hata yaptı

0|1
    0|1
  • semih ilk 11de başlamalıydı onun haricinde takımımızı beğendim.

0|0
    0|0
  • gs güzel oynadı istanbulda almalıydı maçı ingiltere çok zor

0|0
    0|0
  • tur zorda bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...