Bu Çocuk Hayattan Bezmiş!!

5 Yıldır herkes tarafından duyduğum laf bu aralar daha çok duyuyorum depresyondayım biliyorum

ama bunu dışarıya çok yansıtıyorum

herkesin artık bana hayyatan bezmişsin bıkmışsın

demesinden nefret eder bir hale geldim var mıaranızda benim gibi laflara maruz kalanlar?

çözüm yolu önerebilicek var mı?

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• boyle diyen yok da yoruldugumu hissediyorum daha 19 yasinda :/

uyusturucuya baslayip o hataya dusme sakin. bu care olmayacak bunun garantisini veriyorum. kitaplar oku... ugraslar bul oyle soyleyenlerle fazla birarada bulunma. eglenceli arkadaslar edin.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sasirtman gerekiyor

0|1
    0|0
  • Bir aşağı bir yukarı diyelim. Çözüm öneremeyeceğim ama uyuşturucuyu sil kafandan. Yağmurdan kaçıp doluya tutulursun haberin olsun.

0|0
    0|0
  • her sıkıntının sonunda bir ferahlık vardır yavrucum hemen çıkıyosun o depresyondan

0|0
    0|0
  • bu bezginliği gidermek en etkili çözüm olur. psikoloğa gittin mi? neden depresyondasın?

0|0
    0|0
    • gittim prozac verdi geçiştirdi falan

hayattan bıktığım için depresyondayım çocukken yaşadığım travmalar ve saf oluşum daha sonrasında insanlardan yediğim kazıklar ve hayata tutunamamak beni depresyona sürükledi sonra hayattan soğudum

• devlet hastanesinde mi gittin? imkanın varsa özel psikoloğa gitmeni öneririm. bana da majör depresyon tanısı konuldu ama şu an ilaç kullanmıyorum.

• devlete gittim özele gidecek kadar imkanım yok zaten özele gidecek imkanım olsa bu sorunları hiç yaşamazdım yaşamazdık

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...