Ses kaydının montaj olduğunu TRT ispatladı. Ne düşünüyorsunuz?

burada montaj oldu denilince küfür edenlerin yine ağzı bozuk insanların sesi çıkmaya başladı.montaj denilen her soruya küfür etmeye başladılar.art niyet yok mu.başbakanı önyargıyla yaklaşarak harcamak bu kadar doğru muydu?

ne düşünüyorsunuz?

link

0|0
14|15

En İyi Kız Görüşü

• Siyaseti bir türlü siyaset yapanlara bırakmıyor bu vatandaşlar.

Hayır yani biliyorsunuz ki montaj diyende olacaktır demeyen de olacaktır. Bu tarz konuları açıp illaki birbirimize karşı nefret oluşturmanın ne manası var..

İnsanları bir türlü anlayamıyorum. Çok ki rahatsız oluyorsanız yapılanlardan oyunuzu düzgün kullanırsınız ve o kişiyi başa getirmezsiniz hepsi bu. Hakaret, küfür, cinayet.. Nedir bunlar yahu?

Video için bir çok kişi dışarıya çıkıp polisle çatışıyor. İnsanlar hem kul haklarından bahsederler hem de can acıtırlar. Anlam veremiyorum gerçekten.

2|1
    2|1

Kızlar Ne Diyor 13

• Başbakan gibi TRT'ye de güvenimiz sonsuzdur jdhgfjdf

Ya neyse takılın.

3|6
    4|3
    • sen kim olduğu belirsiz insanların kayıtlarına güvenelim diyorsun yani?

• yalaka insan olduğunuda söyledin sonunda.yalaka o zaman yazdığın şeye cevap veriyorum.

onlar 2 kişi bir olmuş yazdıklarımdan alakasız şeyler söyleyip akıllarınca dalga geçiyorlardı.adam gibi konuşsaydılar bende engellemezdim.

hadi git görevini yapıp söyle onlara

• calis canla basla secime az kaldi, hirsizi aklama cabasina giren tek millet bizim trde yasiyor. imandan kaynaklaniyor heralde.

tsk iceri alinirken adamlar sahte cakma belgeler diye bas bas bagirdi gikiniz cikmadi. bir banka müdürü iki bakan oglu icin görevden almadiginiz savci emniyet müdürü kalmadi.

bizim agzimiz bozuktur sizin komple karkteriniz bozuk, bosbakaninizdan makarnaciniza kadar ahlak sifir.

2|3
    1|2
  • Tayyip Erdoğan'ın 2 sene önceki konuşmasında beni bile dinliyorlar dediği halde 17 Aralık'ta öyle bir konuşma yapacak kadar salak olmadığını Akp karşıtları bile tahmin edebilir.Montaj olmadığını düşünenler hayalperest bence.

3|6
    2|1
  • Ses kaydı montaj olabilir ama adamların ülkeyi soyup soğana çevirdiği bir gerçek

4|5
    4|2
  • trt mi doğrulamış :D

bırak allasen asdfgh

eğer gerçekten montaj olsaydı çok daha farklı tepkiler verirdi rte

2|1
    1|1
    • ne yapmasını beklerdin.sen hala gerçek olduğunda ısrarcı mısın?

• vardiya saati geldi soranın ak sanal tim den bu galiba

• Rte bozuk para degil, hele bitcoin hic degil, harcama :((( 10 milyonu begenmeyen dunya liderini dis mihraklara yedirtmemeli diyecem ama beni bir gulme aliyo...

• Herkesin kaseti çıktı,

meclis unkapanına döndü.

3|3
    2|0
    • işin kötü yanı önyargılı şekilde başbakanın bu kadar kolay harcanması

• soranın vazifesi bu sorular algıda seçicilikten yırtmaya çalışıyorlar

• Hadi diyelim ki montaj bir insanın konuşmalarındaki vurgular farklıdır birini bir yerden kestiler diğerini başka yerden kesip yapıştırdılar.O vurgulardan fark edilmez mi?Edilir...Halbuki normal bir konuşma gibi yani vurguda bir farklılık yok...

TRT dediğin kanalda kim başa gelirse gelsin devlet kanalıdır,hükümetin kanalıdır.Bugün X partisi gelse başa onu savunan onun dediği şeyleri yapacaktır.

1|0
    0|0
    • kim bu kasedi yayınlayanlar.kimin bile yayınladığı belli olmayan insanların sözüylemi başbakan harcanacak

• Harcanacak?Bu yüzden bu millet bu halde işte...Bir millet harcanıyor farkında değil insanlar.

• ben sana başka bir şey sordum.

• Trt ispatlamista falanda filanda .trt zaten tayyibin kopekleri var. Amaaa bence tayyp karsi olsamda , ses kaydinda dediklerini dogru oldunu bilsemde, bence tayyip bu tur o emli gorusmelerini telefondaa aciklamaz. Adam ulkenin diktoru , kendini dinletirmez. Kopekleri heryerde.adama karsiyim ama telefonda boyle kirli camasirlarini soylemez diye dusunuyorum . Tsk

3|3
    4|3
    • bu kadar komplo ve diğer ülkelerin hali ortada iken durum kötü diyorsun.bu ülke görebileceği en iyi şeyleri görüyor şu anda.ülkeyi kaosa sürükleyen kargaşa ve iftira atanlar

• her denilene inanmayi tayyipcilerden ogrendik hic kusura bakmayin ..

• Gören Türkiye Radyo Televizyon sanıyor bu bağımsız kurumu. Bu bildiğin Tayyip Radyo Televizyon Kurumu lan.

Ayrıca evet, bağımsız dedim.

1|0
    0|0
  • yerli ve yabancı ses ve frekans üzerinde eğitim almış bu işin duayenleri montaj değil diyor kalkmış trt mi ispatladı ya bırak ya inanıyor musunuz kim ya trt

0|1
    0|1
    • montajı yapanlar senin için daha güvenilir kaynak değil mi? sahi montajı yapanlar kim?

• trt dogrulasa ne dogrulamasa ne la? adamlar tayyibin g.tünü yalamaktan helak oldu zavallilar.. birakin bu isleri.. kandirmayin kendinizi.. tayeap sicti !

0|0
    0|0
    • kasedi ortaya atanlar kim.sen kim olduğu belirsiz adamlara itibar ediyon

• trt bu konuyu ıspatlamakda resmı kurum değildir.daha tubitakdan bıle resmıyet kaznmadı.kaldıkı kaznsada oralarda hep akpnın adamları dolu.kım ınanır.baksana burhan kuzu bıle dıyokı bunlar gerçekde olsa halk ınanmıyor.bıze guvenıyo.adam kendı malını okadar ıyı bılıyokı.sız hala car car konuşuyosunuz.o erkenekon davasında bır subayın telefonuna nezarethanedeyken polıslerın hızbullah uyelerının telefonlarını yukleyıp adamı kaç zaman yatırdılar ya içerde.sonradan ortaya çıktı.etme bulma dunyası kımse kusura bakamsın.daha çok şey ortaya çıkacak.goruntuler var dıyolar durun bakalım.

4|4
    0|2
  • Zihniyeti bozuk insanlar iktidarı hayali ile yanıp tutusuyor yalanlarına inanıp bizi de inandırmak istediler Allah onlara fırsat vermesin

3|1
    4|4

Erkekler Ne Diyor 15

• aslanım gene mi sen yahu işin gücün millete yalan söylemek olmaya başladı . trt bilirkişimi hükümet içinden arınça bağlı bir kurum ne demesini bekliyorun . millette algı yöntemi ile bir şeyler yapmaya çalışıyorsun ama yeter artık ..

onu önyargı ile millet harcamadı hırsızlıkları terbiyesiz uslübu ve diktatörlük hevesi harcadı adam gibi sor sorunu ..

ayrıca ne düşünüyorsun diye sorupta buraya yazınca gelip altımıza abuk subuk şeyler yazma terbiyesizliğinde bir sınırı olmalı ..

asıl sana sormalı ne diye bu kadar savunuyorsun bu adamı maaş versem bu kadar beni savunmassın ! ! ! !

2|0
    0|1
    • sen bu ses kaydını bile kimin yaptığı belli olmayan insanlara mı itibar edelim diyorsun.

bu kadar yakılıp yıkılan ülke varken başbakanı kolayca harcayalım mı diyorsun.

defol bir daha benim sorularımı yanıtlama.

• Soran, işine gelmediğinde saçmalıyorsunuz dediği gibi bir de engel basıyormuş duyduğuma göre.

Helal, yakışır dhfjdf

Birazdan bana da engeli basarsa artık kısmet:/

• yazdigim hic birseye cevap veremedigi icin dogal (:

• madem yapıyon biraz profesyonel yapta hemencecik anlaşılmasın :)

2|2
    4|3
  • gemiciklerde montaj mı ?

2|2
    1|2
    • bu soruyla ne alakası var

• emniyet müdürleri değişiyor savcılar atanıyor bunlarda mı yalan ? o kadar polis neden doğuya sürüldü ? haa doğru hepsi tatile gittiler nasıl unuttum ben siz masallara inanmaya devam edin gerçekler açığa çıktığında kurtarır sizi başçalanınız

• bu kadar komplolara rağmen paralel yapılanmaların var olmadığını senin gibi engin bir insanın lafına bakarak inanmalıyım

• Başbakan uzaydan dünyayı ele geçirmeye geldi deseler inanacak adamlar var.

3|4
    2|3
  • valla montaj yapmak cok basit :)

içime dogdugu gibi çıktı :)

0|2
    1|0
  • tüm gözlerin üstündeki bir başbakan telefonda öyle bir konuşma yapmaz,

tabiki montaj,

tayyibi sevmesem bile gerçek bu

2|0
    1|3
  • Kanal 7 de dunyaca unlu ktiminal laboratuara ispatlatmis. Lakin bir de laboratuarin adini verseydi ve onun resmi sonuclarini yazsaydi, ne guzel olurdu.

#KSye hashtag gelsin

2|0
    0|1
    • link

Montaj diyo, yayalim :)

• niye gülme alıyor.gördüğün örneklerde mi senin için yeterli değil?

• kim? tırt mı ıspatlamış, anlamadım?

link

0|0
    0|1
  • Hepimiz bilaliz tek fark bizim kağıttan onun metalden gemileri var

1|1
    1|1
    • benim sorum bu değil

• Gene başa döndük sen kafanın içindeki kullanmaya başlamadan ve gözlüklerini çıkarmadan sabaha kadar sürer gider bu

• benim sorum net.sen olayı başka yerlere çekiyorsun ve bu olaya gerçek diyorsun.sen zanlarına güvendin diye sana doğrusun mu diyeyim

• güzel kardeşim bunun düpe düz yalan olduğunu herkez hepimiz biliyoruz.önemli olan bu gerçeği içinize ve veya içimize nasıl sindire biliyoruz?veya sunuz?

0|1
    3|2
    • kardeş ben bu kayıtların çıktığı gün soru açtım.önyargılı olmayın diye ama heryerden saldırdılar.bak şimdi gerçekler çıktı küfür etmeye başladılar.bu insanlar art niyetli.

• yani sen diyorsun ki siyaset adalete müdahale ediyor ne var bunda?kardeş sen benimle hiç bu konuları konuşmadın tamam elimi eşşek arısı soksun.

• bir bakanın tek başına söz söylemeye yetkisi yoktur.

• Ulan trt nin böyle bir işe kalkışması bile manasız kaldı ki , montaj değil demesi hiç beklenemez..

Birileri trtyi montajlamış..

0|0
    0|0
  • 3|0
    0|0
    • bunların içini irdele bakalım.

hsyk şimdi daha demokratik.

internet yasasının şimdiki kayıtlarla ne kadar doğru olduğu ortaya çıktı.

bu dinlemiş olmaları onların yolsuzluk yaptığı anlamına gelmez

burhan kuzunun lafı sana söylenmiş

kim olduğu bile belli olmayan kişilerin başbakana iftira atmasıyla uğraşıyor demek istemiş heralde.

• ben öyle yapıyorum.işte kaset olayı montaj çıktı.kaç tane ülkenin de durumu ortada.sen bana kimin yayınladığı bile belli olmayan adamlara inan diyorsun.kimin aklını kullanmadığı belli oluyor

• trt ye güveniyormusun ya trt tayiblen bilalin zaten isviçre de bagımzıs labaratuvarlarda incelensin görürüz .

1|1
    0|0
    • bunu abd de onayladı

• vallaha tayip bana trilyon verse gene suratına tükürürüm tayip bir özgürlük düşamnı hırzız ailecek hırsızlık çetesi kurmuşlar

• neye dayanıyorsun bu çakma kimin kayıt ettiği bile bilinmeyen adamlar mı senin referansın?

• Her şey mahkeme kararı verip yargıtay onaylayınca çıkar ortaya öyle zan la tahminle karar verilmez bunlar hukukun işidir acele edip ahkam kesmeye gerek yok sonra utanılıcak bir duruma düşebilirsiniz.

1|1
    0|0
    • öyle ama montaj olduğunu 3 kaynak söyledi.ikisi resmi.birde günlerce karşı görüş yazıldı hiçbirine bu yazıyı yazdın mı?

• montaj oldugu ortada zaten ben bunları yapanları kastediyorum soruçturma açıldı kim yaptıysa çıkar ortaya ve başbakan aynı kasetten 5 6 kuruma yaptırıp böyle montajların yapılabildiğini gösterirse daha iyi olur kafası basmayanlara.

• trt de onun ispatlasa ne olur bırak bu işleri

1|3
    3|1
    • neyi bırakayım.başbakana yapılan saldırı doğru mu?

• senin şu cümleyi kurman bile ne kadar boş insan olduğu gösteriyor beni sevindiren senin gibi insanların ona oy vermesi cahilsiniz ,akıllı insan oy verse üzülürüm zaten hayırlı işler..

• benim cahil olduğumu nerden çıkardın.cahillik elinde delil olmadan önyargılı konuşmaktır

Yükleniyor...