Ne yapar ki neden ismini aldı ?

konustugum çocukla eski sevgilim aynı yurtta kalıyormuş. benden eskı sevgılımın adını,soyadını,memleketini,bölümünü felan aldı. kesın görmüşümdür felan dedi ne yapacaksın neden istiyorsun dediğimde '' ne yapcam canım hiçbir şey yapmam'' dedi. sizce bişey yapar mı yoksa öylesine mi sordu ?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• sende gidip adını soyadını mı verdin be abla ?

yurtta bir racon vardır onu uygulayacak.. çok kötü ettin çocuğu deşifre etmekle

1|0
    0|0
    • ne raconu ya ? ne edecek ? boş bulundum :(

• çok sevimlisin ya :)))

• pişşt, bağh hele !

Erkekler Ne Diyor 6

• tanımak içindir ya sana bir kötülüğü olmadıysa gidip dövecek hali yok endişelenme

1|0
    0|0
    • hala benimle uğrastıgını felan biliyor ama

• ismini aldığına göre gerekirse başka şehirde olsun gider bakar

• hmmm :/

• 2 seçenek var 1 seni uzdu ise kavga etmek 2. ise senin hakkında bilgi almak eğer sen ona takıksan takip etmek ya da belki ona yakın olduğu için onu tercih ettiğini düşünmek

1|0
    0|0
    • yok ya 2. secenekten haberim bile yoktu

• yani bilemiyorum. o kadar deli, psikopat olmadım çok şükür

• aman olma güvensizlik çok kötü birşey

• Merak etmiştir , muhtemelen de bişey olmaz ama benim anlamadığım sen niye anlattın eski sevgilini ? Bu arada ne olacağını kestiremezsin. Dua et de kıskanmasın.

1|0
    0|0
    • ya ne bileyim aynı sınıftayız felan eskı sevgılımle ondan anlatmak ıstedım. o da anlattı bana eskı sevgılısınız

• Senin hakkında bilgi alacak belki de

0|0
    0|0
  • Eskiyi neden eskide bırakmadın ki şidmi üzüleceğin birşey olsa al başına pişmanlık

1|0
    0|0
    • Allah korusun ne olabılır kı ya. yapmam bişey dedi.

• sende neden veriyorsun ki bişey yapmaz merak etme

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• merak etmiştir sen olsan etmezmisin cok basıt ve net cevabı.

0|0
    0|0
    • yani gidip bakar mı çocuga ?

• ee heralde caktırmadan gıdıp bkar bak bu konuda kızlarda erkeklerde aynısır merak eder gıder bakarız benden once nasıl bırıyle bırlıkteymıs dıye beneden daha yakısıklımı ya da daha mı guzel dıye bu elde olmayan bırseydır ben boyle sanslı oladım keske ekek arkadasımın eskı kız arkadalslaını bır kerede olsa gorebılseydım ısterdım merak edıyor ınsan cunku ne olursa olsun :)

• demi. haklısın canım valla merak eder insan

Yükleniyor...