Ks'de tanımadığınız birine bir iyilik yaptınız mı hiç?

Arkadaşlar şahsen ben geçtiğimiz günlerde bir kızın 'ingilizce makale ödevime yardımcı olacak yok mu''? sorusuna yardım etmek istedim. arkadaş 1.sınıf ing edebiyat okuyo ve makale siyasi olduğu için giriş bölümünü çevirememiş bnde yardım ettim saaat 11.30 da başladım ilk paragrafı bitirdim sonra diğer 2 paragrafıda gönder bir kontrol edeyim dedim ve bir sürü hatası olduğunu gördüm, hatalarını söledim ve düzeltip 3 paragrafı tekrar yazdım. Gerçekten artık beyninin durduğunu ve ben yardımcı olmasaydım girişi yazmayıp final makalesini öyle vereceğini söyledi. herşeyi bitirdiğimde saat 3.30 du ve sabah 7 de kalkıp derse gittim. ha şimdi o kızlar konuşuyor muyuz derseniz hayır çünkü siteye ayda 1 ya giriyor ya girmiyor. Ama iyilik yapmak için birini tanımak gerekmez demi? :)

0|0
12|9

En İyi Kız Görüşü

• Güzel yapmışsınız tebrik ederim. :)

Bizlerinde ister istemez yardımı muhakkak oluyor. Bazen insan gerçekten çok çaresiz kalabiliyor ve bu siteye gelip o sıkıntısını yazdığında birilerinin onu yönlendirmesine ihtiyaç duyabiliyor.

O yüzden soru soran kişilerin genelinin öyle olduğunu düşünerek yanıtlar vermeye çalışıyorum. Umarım faydalı olabiliyorumdur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Cok sevdigim bir kardesim var ona her türlü yardim elimi uzattim , bir teklifte bulundum Allah izin verirse 3 hafta sonra insallah bulusup kesin bir karara varacagiz !

Jokerin bana bir yardimi oldu Allah ondan razi olsun

0|1
    0|0
  • iyi kalpli insn <3

0|0
    0|0
    • o senin iyiliğin... :) bn birşey yapmadım

• o halde yardima ihtyac dyunca ilk seni arayacagz :-D

• psikolojik veya anlattığım gibi fiziksel yapabileceğim birşey olursa her zaman beklerim... :)

• O değil de yapıp da burada paylaşmak ayrı bir itici

1|1
    2|0
    • inan normalde yaptığım iyiliği anlatmam hatta bunu kndimi övmek için yazmadım. sadece gerçktn böyle yapan başkaları var mıdiye merk ettim. yanlış anlamazsam sevinirim bayan.guru :)

• Yanlış anlamadım

• iyilik yaparken tanımadıklarımı seçmeyi seviyorum.Burdan kimseye iyilik yapmadım.Ama ihtiyacı olan biri olursa yardımcı olurum.

0|0
    0|0
  • yardım gördüğüm oldu ve yardım ettiğimde oldu <3

0|0
    0|0
  • Birçok kişiye yardımım dokunmuştur.İyilik meleğiyim ben.

0|0
    0|0
  • Yapmaya çalıştım. Ama hiçbiri sonuçlanmadı. İyiliği yapınca geribildirim almazsan can sıkıcı oluyor. İnsanların da istemesi lazım içlerinde bulundukları durumdan kurtulmayı. Sadece ben canımın sıkıldığıyla kaldım.

0|0
    0|0
    • bnce moralinin bozmamalıydın. asıl senin için önmli olan iyilik yapman. sonuçta sen amacına ulaştın. bak benim yaptığım kişi naslsın bile demiyor girdiğinde ama çokda önmli değil. sen sadece vicdanını rahatlat. yapman gerkeeni yaptın bırak gerisini o düşünüp canını o sıksın :)

• sende haklısın. rica...

• Yaptım desem yalan olur

0|0
    0|0
  • Böyle bir imkanım olmadı sanırım.

0|0
    0|0
  • İyi niyetlisiniz ne güzel :)

0|0
    0|0
    • Allah vergisi teşekkür ederim. :)

• Hiç öylesine sormuştum ben :)

• biliorum bnde sadece burçla bağdaşlaştırma die dedim :) enel olarak yani.

• Sınav zamanı fizik sorusu soranlar oluyor cözüp gönderiyorum bende. Onun dısında yardımcı olmadım kimseye.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Yapsan bile söylenmez ayıp :D

0|1
    0|0
  • Gerekmez elbette. Bende netten hiç tanımadığım birkaç kişiye portre çizdim ücrette almadım. Kargo parasını öde yeterli dedim.

Bazen kendimiz için iyilikler yapmalıyız. Karşılıksız, Allah rızası gözeterek. Bir nevi sadaka gibi.

Sizi tebrik ediyorum.

0|0
    0|0
  • Çoook yardımcı oldum. Yeri geldi para gönderdim.

0|0
    0|0
  • Yapılan iyilikler söylenmez.

0_0

1|0
    1|0
    • kardeşim diğer arkadaşlarada söledim gerektn kndimi övmek adına değil sadece durumu merk ettiğim için yazdım :D bir daha olmaz reis

• Ben durumdan vazife cikarmadım merak etme :))

Sadece duygularımı söyledim.

• bilmem sanmıyorum pek konuştuğum insan yok belkide etmişimdir ama bilemicem etmiş ola bilirim genede

0|0
    0|0
  • Ben de öyle bir ödev yaptım ama burada her gün binlerce kişiyi tanımadığım halde onlara yardım ediyorum ^^

cayırt

0|0
    0|0
  • Nasıl bi' iyilik yapılabilirse burada bende onu yapmışımdır sanırım.

0|0
    0|0
  • evet oldum çoğu kez bana yardımı dokunan da oldu

0|0
    0|0
  • Yardımı yapıp yapmamak önemli değil asıl önemli olan devamlılığı olması

0|0
    0|0
Yükleniyor...