Sevdiğinizle ya da sevgilinizle ilgili anlatabiliceğiniz anılarınız var mı ?

Herkesin vardır bir sevdiği...Hani mesela en azından Babasını ya da annesini sever,İlkokulda "kalemini verdi , O da beni sevio " falan gibisinden düşünür sever falan... :) Ki her neyse.Ben anlatıyım

Ben hiç bir zaman hiç bir kişiye sevdiğimi söyleyememişimdir. ya da ilk adımı ben atıp konuşmayı başlatmamışımdır. Lisedeyken okulda platonik olarak sevdiğim çocuk Bizim sınıfın alt katndaydı.Merdiven inince hemen çaprazda kalıo.Arkadaşlarla camdan bakıyorz.Çocuk sınıfn kapısınn önündeymiş. Ben arkadaşı tam çocğn çaprazına,Benim önüme aldım. :) Arkadaşımın yüzüne bakıomuşm gibi falan... Çocuğu kesicektm biraz. Ki ama çock anladı sanıyorm.Sonra o bakmaya başlamıştı falan :) ... Çok değişikti.

Lise birde sevdiğim çocuk vardı.Bi gün konu açıldı kızlarla konusuyoruz.Sen kimi sevisoun ?ben kimi seviyorum falan... Benim sevdiğm çocuğu arkadaşm seviomuş.O an resmen yıkılmıştm ama hiç bir sey diyemedim.Kardeşlik daha önemliydi benim için.Zaten orda bende onu seviyorm desem napabilirdm ki.Gidip çockla konscak öz güvenim yoktu...

Bi sürü anım var ...Ki hepsini lisede yaşadım : ) ... O zaman o kdar canımı ykan şeyleri şimdi düşünüyrm da ... Çok değişik.Böyle hani anlam veremiyo insan :) .Özledim lise yıllarımı :)

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...