Soruma cevap arıyorum?

Öncelikle merahaba sizelere sorum şu evli iken eşiyle kavga edildiği zaman erkek ya da kadının evden çıkması doğrumu sizce?

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• Ben şuan bile annemle tartışığımda dışarı çıkıyorum biraz yürüyüş yapıp sakinleşip geliyorum çünkü çok fevriyim ve söylediklerim ortamdan uzaklaşmazsam karşımdakinin canını yakıyo. İlerde eşimle de olan tartışmalarımda tabiki gece dışarı çıkmam ama gündüzse çıkarım kafamı toplarım eğer suçlu bensem kendimi affettirmek için herşeyi yaparım eve küs geri dönmem zaten birini evlencek kadar sevmişsem kıyamam küs kalmaya :) ama suçlu oysa ve ben bir türlü sakinleşemiyosam eve geri dönmem o hatasını anlar gelir özür diler anca o zaman olur. Yani kısaca evet bence ortamdan uzaklaşılmalı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• evde sakinleşemiyorsa doğrudur bence. o ortamdan uzaklaşıp çıkıp nefes almalı sakinleşince eve gelmeli güzelce oturup konuşmalı

0|0
    0|0
  • hayır bir ayet mi hadis mi okumuştum doğru değil diyodu dışarısı insanı kötü şeylere itebilirmiş en iyisi ayrı odalarda ya da aynı odada oturup sakinleşmeye çalışmak

0|0
    0|0
  • en buyuk hata... hani büyükler şöyle der.. gündüz ne olursa olsun gece yatağa aksettirilmez die...eğer iki taraftanbiri gerçekten seviyorsa.. öyle bir şey olmasına izin vermez.. eğer çıkar ilişkisiyse zaten konuşmaya gerek yok...

1|0
    0|0
  • Doğru çünki insan sakinleşmek için o ortamdan uzaklaşmak ister benim annemle babam da ayrılarşu anama birlikteyken her kavga da annem ya da babam giderdi

0|0
    0|0
  • Nefes almak için doğru tabi abartıp

Geceyi dısarda grçirmese...

0|0
    0|0
  • dogru bişey değil bence

0|0
    0|0
  • tebdili mekanda ferahlık vardır..ben kendimi sinirli hissediyorsam kalp kırmamak için çekilirm

0|0
    0|0
  • ben tasvip etmiyorum şahsen

0|0
    0|0
  • Doğru değil.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...