Siz ne yapardınızyerimde olsaydınız?

3 yıldan uzun zamandır görüştüğüm kız arkadaşımla ayrılalı 1 aydan fazla oldu,sesini duymayışım ise 16 gün.Facemi dondurdum 16 gün önce,whatsapı sildim,telefonumu kapattım,16 gündür hayattan,insanlardan soyutladım kendimi.Ne yapmalıyım,nasıl etmeliyim hiç bilmiyorum.Bir yandan facemi açayım,o silmemişse ben silip engelleyeyim diyorum ama bir yandan da silmeye elim varmıyor,bir yandan da kalsın diyorum ama hiç bilmiyorum ne yapacağımı.Siz benim yerimde olsanız ne yapardınız ?

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• yahu noluyo ? bu ne ofke bu celal ? kendını soyutladında noldu sankı ? o hayatına devam edıyor,sende sosyal hayat dıye bahsettıgın sanal teknoljıden kacıp sozde ,kız arkadasına ceza verıyorsun.cezayı ceken kım ? yapma...hayat devam edıyor.ılla öc mu almak ıstıyorsun? hayata onsuzda pekala katlanabıldıgını goster.hayatın sadece ondan ıbaret olmadıgını goster , acı cektırmek mı ıstıyorsun ? konus hatta goruste ama asla zavallı gıbı olma.erkek bıle olsan gucunu goster.gun gelırde o pısman olurda donmek ısterse ıste o zaman butun gardını al ve reddet.ıste o zaman gercekte yapman gerekenı yaparsın.

boooooool sans...

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• onu herhangi bir yerde görmemen senin ruh sağlığın için daha iyi olacaktır. onu görmemek için sosyal hesalarını kapatman isabet olmuş. elbette sonsuza kadar böyle gidecek hali yok. önce biraz zaman geçsin 2 hafta çok kısa bir süre alışman için. en az bir ay kendinle başbaşa yanlız kal yokluğuna alış sonra normal hayatına dönersin zaten. onun açısından soruyorsan şayet, senin ortadan kaybolman onun için pek birşey ifade etmez. ha aklına gelir mi gelir acaba ne yapıyor diye ama ciddi bir adım atmaz asla. kendini alıştır bir süre sonrada hesaplarını tekrar aç. en iyisi böyle olur

0|1
    0|0
  • 3 yıl süren birlikteliğin bitmesi öyle kolay olmaz ki, ona alışmışsın bir kere sen yokluğu koyar adama. Ama ayrılığınızda kararlıysanız onu silmek engellemek falan bunlar düşünme sonuçta engellediğin yer sadece facebook. Kafandan kalbinden de engelleyemezsin ki.. Dediğim gibi kararlıysanız ondan ve sana onu hatırlatan herşeyden uzak durmakla iyi yapıyosun ama kendini çok soyutlama eğer başka şeylerle zihnini meşgul etmezsen daha çok üzülürsün

1|0
    0|0
    • Alışkanlıklar koyuyor zaten,hayat ikiye bölündü,onunlayken ve ondan sonra diye.

• Kendini hayattan soyutlamamalısın.Bu şekilde bunalıma girersin.Her şeye rağmen hayat devam ediyor.İlk ayrılan sen değilsin,son da olmayacaksın.Biraz zamana ve sabıra ihtiyacın var.

0|0
    0|0
    • Bunalımdayım zaten :) Ya çok koyuyor,belki bu yaşadıklarıma değecek biri değil ama insan üzülüyor işte elinde olmadan.

• Evet maalesef ama zamanla geçer unutursun.

• ne vicdansızsın sen yaaa. ben olsam oturur ağlarım.

0|0
    0|1
    • Merak etme,onu da yaptım.

• Kıyamam .ne biçim kız ben olsam evine gelir iyimisin diye bakardım vicdansız

• demesi kolay ama hayatıma devam ederdim

0|0
    0|0
  • ayrılığınızın sebebi ne ki

0|0
    0|0
    • Söyleyemem dedi,devlet meselesi yaptı.

• 2 saat içinde mi o kararı verdi diyorsun yani ?

• üzgünüm ama daha önçe düşünüyo olabilir

• 16 gün neki zaman ver kendine

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• sil yoksa bakıp duruyosun ben silmedim gerçi ama acısınada kalandım daha uzun zmana mal oluyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...