Hayatımda çok çok çok güzel bir şey oldu ve bu tesadüf olamaz!!

Birinden hoşlanıyorum, o beni bilmiyor bile , her gün görüyordum ama 1 aydır gelmemişti, kendisi onu izlediğimi de fark etmemiştir hiç. 40 kişinin olduğu bir ortamdaydık bugün.

En arkada bir yerde oturmama rağmen hocam beni yanına çağırdı ve yukarıda bulunan bir sınıfa gönderdi. Gönülsüzce gidiyordum kulağımda her zamanki gibi beyaz kulaklığım vardı

hayattan kopmuş gibi gözüken ben, sallana sallana yürüyerek bahsedilen sınıfa girdim. Başım ağıyordu, bir sandalye çekerek oturdum ve hocamın istediği kabloyu yanıma aldım.

Yaklaşık 5 dk sonra hoşlandığım kişi kapıdan içeri girdi şaşkınlıktan ne yapacağımı bilemedim teknik olarak onun bugün okula gelmesi imkansızdı ve zaten onun sınıfında da değildim neden girdiğini anlamadım ayrıca birbimizi hiç tanımamamıza rağmen bana "bir şey mi aramıştın" dedi gülümseyerek.

Sonra arkadaşımın bana seslendiğini duydum ve gitmek zorunda kaldım.

Eminim size saçma gelecektir ama sevdiğiniz birinin size bir kez gülümsemesi bile çok mutlu ediyor.

Soruma gelirsek; rastlantının doğası ile ilgili yanılgılar nelerdir?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Soru bayaa güzel ama beni aşar o yüzden 5 yıldız verip sorunun görülmesini sağlamaktan başka bir yardımım dokunmaz sana :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• %99 senin büyütmen. Acı ama gerçek.

0|0
    0|0
    • hehe.

• İnsanların karakterlerini bilgisayar başında, yazdıkları tek kelimeden yorumlayacak kadar zeki (!) olduğunu mu düşünüyorsun.

• Yok . Senin canının sıkıldığını, çatacak adam aradığını ve bana çattığını düşünüyorum.

• hiç bir şey tesadüf degildir zaten..

0|0
    0|0
  • bende bir kızdan hoşlanıyorum onu görebilmek için sırf okul çıkışı servise biniyorum fırtınalar kopuyo içinde ama açılamıyorum özgüven sıfır ama o kız benim suratıma bile bakmıyo . ozaman işte bütün hayallerin yıkılıyo ve bundan acısı olmuyo.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...