Kendimi çok çirkin ve değersiz hissediyorum..

Aynaya baktığımda hep çirkinliğine bakıp ağlıyorum dışarıda bir işim olsa hazırlanıyorum tam kapıdan çıkarken aynaya bakıyorum ve dışarıya çıkmaktan vazgeçiyorum çok çirkinim bunu insanlara soylediğimdede saçmalıyorsun falan diyorlar ama artık markete kadar bile gidesim gelmiyor ne yapacağım ben? Çok mutsuzum :(

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Allah'ın daha çirkin bir kul yarattığını henüz görmedim ben.Çevrendekiler haklı sen manyaksın ve saçmalıyon.Duygusal müzikler dinleme içinde bulundugun psikolojini kötü etkiler.Ve aşk filmleride izleme.Bide devamlı sevgili hayali felan kurma.Akışına bırak hayatı gün geldiğinde herşeyin daha düzgün ve senin istediğin gibi ilerlediğini görüceksin.

Tamammı?

1|1
    0|0
    • Emin ol aşk filmi falan izlemiyorum sevgili hayalim hiç yok nedenini bilmiyorum kötü hissetmemin

• yaw keşke mesleğimi azıcık geç seçseydim kesin psikoloji okumak isterdim ya.Böyle dağları delebilecek güçteki insanların ufacık psikolojik depremlerde yıkılıp gitmesine dayanamıyorum :( elimde olsa kendini iyi hissetmeni sağlayabilirdim ama malesef yeterli bilgim yok :( bu gidişle hobi olarak psikoloji felan okucam ben heralde

Erkekler Ne Diyor 3

• Caps at.

0|0
    0|0
  • yuzun cok guzeldir bir sivilce berbat eder

vucudun cok guzeldir bir kaza bitirir

sesin cok guzeldir bir kanser keser

onemli olan dusuncelerin guzelligi onlara hicbir sekilde zarar gelmez .sana tavsiyem farkli arkadas edin

0|0
    0|0
  • zaten insanalr degersiz güzel görünüşün sadece bir kaç iyi yanı var bşaka bir şeyi yok belki şu anda yşaıyor olmamı dış görünüşüme borçluyum ama bende degersizim sonuçta hepimiz ölcez..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...