Erkek arkadaşınız doğacak yeğenine isim olarak eski kız arkadaşının ismini koymak isterse ne tepki verirsiniz?

dün sevgilim annesi ablası oturyoruz.sevgilimin 2 gün sonra kız yiğeni olacak.annesi ona isim düşn dedi.bu da kut eski kız ark ismini söyledi.ben bu ismi çok seviyorum dedi. daha öncede bana hızlı bir beraberlik yaşadığını v e sırf ismi dila diye bu kızla çıktığını söyledi

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Vallahi ismi Dila için çıktığına göre biraz sorunlu sanırım. Ama alt tarafı bir isim ve hakikaten de güzel bir isim. Sen buna takılmayacak kadar olgun bir yaştasın bence. Böyle ufak sebepler nedeniyle ilişkilerde sorun yaşanması bana doğru gelmiyor açıkçası.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• gerek yok

0|0
    0|0
  • kızla ayrıldı ama yeğenin ismi dila olcakmış ona her dila dediğinde eski kız arkadaşı gelcek aklına seninde tabiii bence uzak dur

0|0
    0|0
  • "Niye benim ismim değil?" diye fırtına kopart bakalım nereye varacak.. Gerçi yapmışındır sen bunu :)

0|0
    0|0
  • Senin ismini mi versin istiyorsun?

0|0
    0|0
    • tabı kı hayır.

• hem dıla dıyo hem de benım eskı hatun dıyor.2 sı bır arada olunca dert oluyo walla

• Takma kafana nasıl olsa bir müddet sonra sana da eski diyecek, bırak da o zamanki yeni olan taksın kafasına!

• Sinir olurum kesinlikle ama daha sonra ne yaparım, yaşamadan söylemek zor.

0|0
    0|0
  • kac kac kac... eskin olmaliydi simdiye kadar

0|0
    0|0
  • Bende o ilişkiye "eski" ismini verip yoluma devam ederim.

0|0
    0|0
    • hangı amaçla soylemıstır sızce

• Unutamamış demekki, ama dünyada sadece o isimde tek o yok. Konuşman gerek, belkide o ismi seviyordur. En iyisi açık açık konuş.

• konussam bıle tabı kı o ısmı sevıyorum dıyecek

• bırakın koysun boşverin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bir zaman sonra aklına bile gelmeyecektir üzülme , benim adımı amcam koymuş ve aşık olduğu kızın adıymış ...

0|0
    0|0
  • Ağzını yüzünü dağıtırdım ben. Ne demek yahu eski sevgilisinin adı ? Diyemedin mi sen adımı değiştirip Dila yapmamı ister misin, yada Dilaya mı dönmeyi düşünüyosun diye. Dangalakmış seninki biraz kusura bakma yani..

0|0
    0|0
  • kesinlikle kabul etmem ayrılırım

0|0
    0|0
  • ona bır bakış atarım o ısmı dakıkasında degıstırır yada hayatındakı medenı durumunu degıstırır

0|0
    0|0
  • ve bunu sana söylicek mi? o kadar salakmı o sevgili..bile bile lades dicek...

0|0
    0|0
Yükleniyor...