Yanlış mı düşünüyorum, siz bunu kabul eder miydiniz?

Sözlüm işten yorgun argın geliyor 11 dedin mi dayanamayıp uyuyor. İki farklı şehirdeyiz 9 da eve gelse işi varsa 10 da anca konuşuyoruz. Şimdi bu insan bana diyor ki benim işimle ilgili bilgilendirici kurs var. benim bilgim var ama eksiklerimi tamamlıyım işten çıkıyım haftada birkaç gün kursa gidiyim. yani bu haftada birkaç gün ben eve geldim deyip uyuması oluyor. ben yıllardır onu bekliyorum farklı bir şehirden. akşam olsun da sesini duyayım diyorum. bütün gün akşamı bekliyorum. sizce benim bu durumu kabullenememem çok mu anormal. ben olsam gitmezdim gerek yok işi kendine ait bir adam zaten. siz ne düşünüyorsunuz. onu çok özlüyorum onun özlememesi beni çok üzüyor. herşey aşk değilmiş öyle diyor. benim çalışmamı istemeyen adamın birde gece vakit ayıramamasını kabullenmeli miyim ?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Bence kabullenmelisin ve de işinde daha iyi olması için destek olmalısın.Eğer öyle yaparsan gözünde daha değerlenirsin bence.Ayrıca sen duygusalca düşünüyorsun sadece.Bence biraz olaylara mantıklı şekilde bakmanın zamanı gelmiş.

0|0
    0|0
    • evet ama bız konusamadıktan sonra napıyım ben o ılıskıyı hem uzagım hemde konusmayacagım bu ınsanın gelırı yuksek ve ıyı bır ısı var

• Tamam evleneceksiniz ve işinde daha iyi olması onun için daha iyidir her zaman.Ayrıca bir kaç gün konuşmamak bence kimseyi öldürmez.Benim sevdiğim insan isterse buna benzer bir durum yurt dışına gitse yine mutlulukla kabul ederim.Çünkü kendini geliştirecek derim.

• zor gerçekten ya aksam en azından tel 1 saat a yakın ayırması gerekır sozlum dıyosun hemde

0|0
    0|0
    • bende boyle dusunuyorum ıste

• kabullenmelisin bence

0|0
    0|0
  • Çalışacak , sonra neden para getirmiyor diye buralara yazarsın.

0|0
    0|0
    • zaten bır işi var ve yetrlı sevıyede hatta ust sevıyede bılgısı var

Kızlar Ne Diyor 2

• Gideceği kurs belli bir sürede bitiyor değil mi ? Sabredebilirsin sanırım yada kursa gideceği süre zarfında gündüz tel de konuşun .

0|0
    0|0
    • gündüz hiç konusamıyoruz işi var 10 sanıye acık işim var dıyor bu kadar :(

• ya yanımda olsa problem değil adam uzakta :(

• Bir hafta sonu kalk yanına git , ozledim ve geldim de ...

• sen birkaç ay onun sesini biraz daha az duymak istemediğin için, örü boyunca işine yarayacak bir eğitimden vazgeçmesini istiyorsun. bunun adını aşk değil, bencillik olabilir ancak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...