Düşündüğünüz aklınızda olan merak ettiginiz biri varmı?

evet arkadaslar dusundugunuz aklınızda olan merak ettıgınız biri var mıvarsa kim herkes döksün içini?

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

• Gecen sene aylarca pesimde olan kisi ki abartmiyorum hep etrafimda dolanirdi 10 dk icinde 10 kere gorurdum o derece konusmak istemisti konustum neyse baya baya utaniyor boyle kendini agirdan aliyor dedim bu oyle herkesle ilgilenmeyen biri belli diger hal hareketlerinde de anlasiliyordu ama ben sehir degisikliginden dolayi reddetmek zorunda kaldim (okul dolayisiyla) anaaa gecen gun twitterda gordum biriyle cikiyor askimli canimli dedim ohaaa (afedersiniz :)) sasirma nedenim hayatinda cok kisi olmayan ve yakisikli olmasina ragmen oyle her kiza yuz vermeyen birinin bu kadar kisa surede birini bulmasi hadi her seyi gectim daha once arkadasi olan biriyle birlikte neyse bu beni sasirtti ama uzulmedim

Hadi hadi uzulmussun demeyin valla uzulmedim ama cidden sok oldum o konusmalari yapan birinden bu kadar zamanda birini bulacagini beklemezdim.

Ama itiraf etmeliyim ki beni uzen bir sey var bana herhalde beni kimse bu kadar sevemez dedirten birinin daha on gun once biriyle cikmaya baslamasi gerci bununda uzerinden biraz zaman gecti tamam hakli istemedim ben ama icimden gecenleri keske soyleseydim onu cok cok sevdigimi ama nedense bir turlu onunla ilerisinin olmadigini hissettigimden reddettigimi ya anlamadim ki bir donem bana takilanin sevgilisi oluyor bu ne is ya :DD saka bir yana bu beni uzdu aslinda uzmek degil de hani derinden etkiledi diyeyim duyunca vay be sen de mi dedim icimden aslinda pek uzun surmez sanirim ama belli mi olur. (Hala okuyor musun? Valla bravo :))

Belki bana yuh kac kisiyle bakistin vs. diyeceksiniz ama icini dokuyorum sonucta :)) gecen sene (bu iki kiside dahil olmak uzere) butun kismetlerimi sirf biri icin geri cevirdim hakettim ben butun bunlari :)) o kisi ne oldu derseniz gec kaldi bak bu konuda da sanssizim ben vazgwctim cocuk geldi kiymete mi biniyor eldeki laybedilince anlamadim :)

Neyse herkes mutlu olsun allah ayirmasin kimseyi :)

Ama hala soktayim ya birde tesadufe bakar misin ikiside ayni zamanda bulmus birini benim asil merak ettigim kizlarin fotografini gormedim (ilkinin arkadasiymis ama tanimiyorum iste :)) tabi kisilik meselesi ama gorsem fena olmaz hani :))

Tam salak, dedikoducu, takintili kiz gibi yazmisim allah benim belami versin.

İyi aksamlar

0|0
    0|0
    • haha koptum..nerenden çıkardın bukadar sözu aksam aksam :))

• Bak oda ayri bir mallik niye bu kadar uzun yazdim ki ben :)

Zahmet edip okudugun icin tesekkur ederim, iyi aksamlar tekrar :)

• yazasın gelmiş yazmışındır neden mallık olsun ki..rica ederim sizede iyi aksamlar

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...