Kadınlarda karın kası sizcee ?

Arkadaşlar spor salonuna gidemiyorum çok yoğunum. Evde kendi imkanımla spor yapsam internetten bulduğum hareketleri uygulasam bir yarım saat falan :D Sizce karın kası yapabilir miyim ve bu ne kadar zaman sürer ?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Vücut yapına bağlı ama zor canım :D yaptığın hareketlerin, yediğin besinlerinin, yaptığın hareketlerin süresinin hepsinin bir önemi var yapıcağın o karın kasında. Denk gele yapılcak şey değil. Mesela ben küçüklüğümden beri spor yapıyorum en son olarak da kick boks, muay thai yaptım aynı zamanda vücut çalıştım sporu bırakmama rağmen duvar gibi sert karnım var ama kas olmadı bir türlü :D mutlaka bir yerlerde eksiğim vardı yani hele hele sen evde... biraz zor :D

1|0
    0|0
    • Zaten çok umutlu değildim bayadır deniyorum sertlikten başka bişey yok :D

• Sert olması iyi ya boşver kası bir süre sonra hevesi geçiyo insanın :D sert ve düz karın daha iyi (y)

• Hımm peki teşekkür ederim :D

Erkekler Ne Diyor 4

• Çok olmamasıyla iyi olabilir.

1|0
    0|0
  • Hayıııır yağsız göbeksiz olsun ama kaslıda olmasın beyaz tenliyse piercing olabilir

1|0
    1|0
    • Nedennn :D

• Hey o ok işaretini kaldır doğruya doğru ben kendi düşüncemi söylüyorum :D erkekler genelde narin kızları sever

• O oku ben yapmadım beğendim şimdi senin yorumunuu :D

• sakın ya kadında karın kasımı olur iğrenç duruyo bence çok ama ok az göbek iyidir

0|0
    0|0
    • Bence de bende öyle düşünmeye başladım :D

• arkadşaım az öncede sorduğun soruda yazdım ya ekle program verim sana diye?

0|0
    0|0
    • O ben değildim heralde :D İlk defa soruyorum bu soruyu :PP

• yok gerek seni istemiştim olmadı=) kendine iyi bak o zaman=) byby

• Ya bir git bb :D

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...