Kendinizi nasıl tanıtırsınız?

Yeni biriyle tanışıyosunuz gerek yüzyüze gerek mesajlaşarak konuşmaya başladınız karşınızdaki sizden kendinizi tanıtmanızı istedi. Ben öyle bir durumla karşılaştığımda sanki dilim tutuluyo söyliycek hiç bişey bulamıyorum ne anlatsam bilemiyorum. Siz bu durumda kendinizi nasıl tanıtırsınız hangi huylarınızdan hangi özelliklerinizden bahsedersiniz?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• net

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Öncelikle rahat olun, kendinize güvenin ve dışa dönük olun.. bunları yaptığınız da şu anki haline güleceksiniz.. kimseden çekinip utanmayın başarırsınız..

0|0
    0|0
    • yo zaten utanmıyorum sadece böyle bir soru karşısında lafa nasıl başlıycam bir türlü karar veremiyorum.

• size "bana kendinizi tanıtın" desem verceğiniz yanıt ne olurdu? Tabiki biliyorum kendinizi nasılsanız öyle anlatırdınız ama bir an için bunları bırakın ve karşınızdakine ne cevap verirdiniz? Ben insanın öyle bikaç cümlede karşındakini tanıyamayacağına ve bunun zamanla olması gerektiğine inanıyorum. Bunun içinde böyle bir soruyla karşılaşınca kendimi nasıl tanıtacağımı bilmiyorum

• Evet haklısınız, bir kaç cümleyle değil bir kaç haftada bile zor tanırsınız. bu zamanla gelişecek bir durum.. şimdi siz bana kendinizi tanıtın diye sordunuz diyelim, kısaca şunu söylerim adım hüseyin, 48 yaşındayım ticaretle uğraşıyorum, sosyal faaliyetleri severim örneğin dağ yürüyüşü tenis futbol tiyatroyu ve otomobil sporlarıyla uğraşmayı severim genellikle sabırlı ve ılıman bir yapıya sahibim insanları incitmeyi kırmayı sevmem ama kendimide ezdirmem bu basit tanıtımdı ne anladınız yazarmısın

• neysem onu anlatırım

0|0
    0|0
  • kafama gore takilirim

0|0
    0|0
  • istersen yemek tarıfıde vereyımde onuda anlat ıstersen sen gıt kumda oyna bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• En sevmediğim şey de budur. "Okul, iş,yaş,nerden" sorularından oldukça rahatsız oluyorum.. ne gerek var bunları sormaya adam daha tanımadan "Yaş kaç ? :)))" diyor. Anında soğuyorum. Bırak sohbet ilerlesin tanıma kısmıda sohbet içinde kendiliğinden gelişsin..

0|0
    0|0
  • klasik tanışma sorularından hoşlanmam sakın sorma

bu arada iyi biri değilim iyi derlerse inanma diye başlarım konuşmaya :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...