Sizce doğru mu yaptım ayrılmakla? Yoksa abarttım mı?

Eski sevgilimle 4 aydır ayrıydık arkadaşlar o çok çapkın bir tip aslında gevşek bile denilebilir hep böyle facebooka veya diğer internet sayfalarına abuk subuk şeyler yazıyodu neyse barıştık falan bana eski alışkanlıklarını bırakacağını söyledi ve bunun ertesi günü bir kızın fotoğrafına yavşarım yazdı neyse sonra kızı sildim ben yine çok yalvardı affettim bu seferde facebook sayfasına ''bazı kızlar ördeğe benzemese yavşiycam ama kusura bakmayın kızlar'' yazmış bunuda şakasına yazmış herşeyi şakasına yazıyorum diyip duruyodu bende bana ilk başta eski alışkanlıklarından vazgeçiceğini söylemiştin dedim oda beni böyle kabul ediceksin evet gevşeğim dedi bende ayrıldım sizce doğru mu yaptım?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Hiç pişman olma bence ne biçim hareketler ya adam olsaymış :)

0|0
    0|0
    • ama ya gerçekten şakasına yazıyosa?

• yani ayrılırdın?

• Büyük konuşmak istemiyorum ama değişmezse evet

Erkekler Ne Diyor 2

• Sonda ki sorduğun soru haricinde yazdıklarını bir 5-10 kere oku doğru mu yanlış mı zaten anlayacaksın :)

0|0
    0|0
  • ama hakkaten gevşekmiş.

burnu sürtsün biraz... erkek adama yakismaz öyle sözler

0|0
    0|0
    • hakısın ya gerçekten şakasına yazıyosa?

• kendini savunuyorsa gel dediginde de gelecektir. korkma kaybetmezsin, azıcık yokluğunu hissetsin.

Kızlar Ne Diyor 3

• Şimdi şakasına yazıyo olabilir ama bu huylarımı değiştiricem dedikten sonra hala yazması onun kendi yoluna baktığının bir işareti iyiki ayrılmışsın canım yenisini bulursun :)

0|0
    0|0
  • Beyin yaşı 13 sanırım..Çok iyi yapmışsın

0|0
    0|0
  • Bir insanin icinde yoksa dil soylemez ama varsa dile vurur iste saka lafina inanma evlilik adimi olmaz ole insanlardan

0|0
    0|0
Yükleniyor...