Benden hoşlandığını sandım, başta herşey iyiydi, ne oldu da böyle oldu?

1 senelik flörtlükten sonra ilk defa buluştuk herşey süper geçti. Belki yanıldım benden hoşlandığını sandım ama gerçekten hoşlanmış gibiydi yanımda heyecanlandı heyecandan saçmaladı bile. Bir sürü iltifat etti koruyucu bir tavır sergiledi. Kısacası tam bir aşk belirtileri sergiledi ilk buluşmada.

1 gün sonra da aynı şekilde. Mesaj attı harika konuştuk..Ama aradan bikaç gün geçti, mesaj attım çok soğuk konuştu, başından savmak ister gibi. Günlerdir de hiç mesaj atmıyor, konuşmuyor. Ben de çok sinirlendim ilişki yaptım kendime ve bunu biliyor. Doğru mu yaptım? Acaba amacı ne? Ne yapmaya çalışıyor? :/

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• yapma bunu yapma bunu! her sinirlendiğinizde başkasıyla çıkmaya mecbur mu hissediyorsunuz kendinizi anlamıyorum ki? belki sorunları vardı o an sana ayıracak vakti yoktu. gidip bunu onunla konuşmaya ne dersin? erkekler direkt komutlarla çalışıyor öyle durup bekliyim ima ediyim anlasın olayı onlara çok uzak kavramlar.

1|0
    0|0
    • bende bi anlık sinirle başlamış bulundum ilişkiye :/:/ suçluyum kabul ediyorum :S ama onunda işi varsa bana söyleyebilirdi tersler gibi başından savar gibi konuşmamalıydı :S

• iyi de hangi kız "işim var hayatım bir süre cevap veremeyebilirm" cümlesinden tatmin olur?

illa cevap olarak "ne işin var" deriz ve konuşma uzar. o da erkeklerin taktiği işte.

sen şu anki ilişkindeki kişiyide mutsuz ediyorsun yakında sende onu terslemeye başlarsın diyim ben sana.

• haklısın :S :S

Erkekler Ne Diyor 5

• 1 sene canım cicim der. Arkadasından görüşünce begenmez seni. Zaten bu tip ilişkilerin bir kısmı böyledir. Ama cidden sevdigini bilen kişi bunu yapmaz. yanlış yapmışsın başaksıyla olsan sana zarar ve yenisine zarar.

Birşey yaptıgı yok seni gercek hayatta begenmemiş

0|0
    0|0
    • ama beni beğenmemiş olsa bunu illaki belli ederdi hayatımda gözlerimin içine bu kadar anlamlı bakan kimseyi görmedim ben hem beğenmemiş olsa heyecanlanmazdı bir an önce yanımdan ayrılmak isterdi ama aksine gitme vakti geldi yinede biraz daha durdu ve sende benimle gel biraz daha vakit geçirelim diye yalvardı :S

• 1 senedir flört ettiginize göre biraz da olsa meyve almak istemiş sadece. Zamanla da sihir tükenmiş. Yada cok fazla güzel geldin ona bu benimle sevgili olmaz demiştir. ikisinin arası işte. ama ilk başlarda böyledir zaten. görüşünce farklı olur. 1 sene flört etmek görüşmeden garip. hiç mi aklınıza gelmedi ya boşa geciriyorsam diye zamanı ?

• ikimizde çok istedik buluşmayı ama bana uymadı artık zar zor ayarlayıp buluşabildim ama şu cümlen aklıma çok yattı nedeni bu olabilir gibi :/ ''Yada cok fazla güzel geldin ona bu benimle sevgili olmaz demiştir.'' ama onu sevdiğimi biliyor :S of çok karışık :(

• ona sinirle kendine ilişki yaptın da o kişiyi seviyormusun pekii...

0|0
    0|0
    • hayır :/ sırf ona inat çünkü bir senelik flört ve sonunda böyle dengesiz bi tavır çileden çıkardı beni :/

• o kişinin gururuyla oynamadım zaten onunla devam edip onu sevmeye çalışıcam bu bahsettiğim kişiden iş çıkmıycak belli :S

• yani yedekle beklesin eğer ondan iş çıkmasa bunla dewam edicem mantığı sana söleyimmi yeni ilşkin fazla sürmeyck mutsuz olucaksın olan burda o çoçuğa olucak...

• birde bu ne yaa flört ediyosunuz daha yeni bulusuyosunuz neyse erkekler böyledir işte kendini bişy zanneder ama sonra pişman olur af dilemeye gelir

0|0
    0|0
    • bi erkekten bunu duymak güzel

• uzaktan mi flirt ediyordunuz siz?

0|0
    0|0
    • evet.farklı şehirlerde yaşıyoruz zaten.acaba diyorum bana aşık mı oldu farklı şehirlerde olduğumuz için mi kendini uzaklaştırıyor benden ? :/

• ama sen sadece bu kadar anlatmamla hemen teşhisi koydun sen nasıl emin olabiliyorsun ? erkek olduğun için in dışında ?

• cunku bu klasik hikaye, hep goruyoruz cevrede... 2. gun seni postalamissa nedeni hoslanmadigina karar vermesidir. 1 yilda da az cok anlardin flirt etmissin uzak bile olsan.

• salla bı tur erkeklerı sana faydası olmazz..zor adam olurr..:)

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Bekle mesaj atmıyorsa

def et gitsin

1|0
    0|0
Yükleniyor...