Çekingen olmaktan kurtulmanın yolları ???

Evet arkadaşlar şimdi üst sınıflardan veya başka sınıflardan arkadaşlarım olsun istiyorum 2.döneme geldik sınıftan toplasan en iyi 2 diğer sınıflardanda önceden konuşmuş olduğum bir kaç kişi var ben arkadaş edinemiyorum konuşmaya çekiniyorum daha kendi sınıfımdan konuşmaya utandığım bir laf söylesem sanki dalga geçilecek bir durum olcak gibi geliyor hep böyle mesela bizim sınıfta bir kız var okulun yarısıyla konuştu nerdeyse benim sevdiğim çocukla konuşurlarken gördüm hatta bugün ben kimseyle konuşamazken o kız bunlarla nasıl konuşuyor çekingen olmasam gidip bende selam falan der tanışırımda şimdi geldik 2.döneme yabancıyız yani şimdi gidip konuşmak hergün yanından geçip gittiğim birine selam demek anormal olur bu durumu düzeltmem ve başka sınıflardan arkadaş edinmem gerek yardımcı olursanız sevinirim.

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• kendine güvenmek bir tek çekingenlikten kurtarır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• çekingenli bir sorundan çok şimarıklık gibi geliyor bana ben çekingen olsaydım şu an ölmüş olabilirdim..

0|0
    0|0
  • ilk etaplarda bir yerde yeniysen böyle şeyler normaldir zamanla alışırsın ortama ayak uydurursun

0|0
    0|0
  • Tipin mi kötü ondan felan mı utanıyorsun?

0|0
    0|0
    • yo ben tipimden çekinen bir insan değilim kendini beğenmişin önde gideniyim hatta da konuşmakta sorun var insanlarla kaynaşıp anlaşacak biri değilim

• Sorun sende ozaman

Kızlar Ne Diyor 1

• Kendine özgüvenin olsun biraz

1|0
    0|0
Yükleniyor...