Sizce ne olacak bu Türkiye’nin hali? Düşünün Biraz....

Neden insanlar böyle.Çok üzülüyorum dünyanın haline.Herkes birbirinin kuyusunu kazıyor.Bir lokma beraberlik yok.Bizim köy olarak bir bütün olmamız lazım,diğer köylere karşı korunmak için.Bizim şehir olarak bütün olmamız lazım,diğer şehirlere karşı ezilmemek için,ülke olarak bir bütün olmamız lazım dışardan gelen sarsıntılarda yıkılmamamız için.Hatta bizim dünya olarak bütün olmamız lazım evrende meydana gelebilecek tehlikeler için.Ama ne yazık ki daha 2 insan bir bütün olamıyor.Bir okul sınıfı düşünürsek bile 3 kişi bir araya gelip sınıfın geri kalanını çekiştiryor.Böyle olmamalı..Hepimiz aynı atadan geldik bu ayrılık,gayrılık niye.Ayrımcılık hat safada .Türkiye’yi bombalasalar siyasetçiler birbirinden bilecek.Üzüldüğüm nokta cennet gibi Türkiyemiz var,imkanlarımız var, kimse değerini bilmiyor ,başka ülkeler bizim başkanımıza,cumhurbaşkanımıza ,siyasetçilerimize nasıl değer veriyorlar,kırmızı halılar seriyorlar bizimkiler utanmasa taşlayacaklar.Nolurdu birlik olunsaydı,biri diğerine peki kardeşim deseydi,kafasına uymadığında şöyle olsa nasıl olur deseydi ,biraz alttan alınsaydı birlik beraberlik olsaydı.Yok ..Herkes kendi çıkarı peşinde bence çok büyük savaşlar olacak.Türkiye kendi yağında kavruluyor ,ama düşmanımız içinizdekilerden daha çok.Haksız mıyım?Sizce ne olacak bu Türkiye’nin hali?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• içler acıtıcı bir durumu var gerçektende türkiyenin. düşünsenize insanlar birbirinin kuyusunu kazmasaydı,birbirini kıskanmasaydı,iftira atmasaydı,kötü kalpliler olmasaydı bu dünya nasıl devam edecekti dünyanın düzeni bu eğer herkes kötü olsaydı kimin İYİ olduğu nasıl anlaşılacaktı bunlar bu dediklerin hayalden bir adım öteye bile gidemez keşke senin dediğin gibi birlik beraberlik olsaydı yok ne yapalım keşke elimizden birşeyler gelse ama yok dua edebiliriz ancak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kimse Türkiye'nin geleceğini görmüyor zaten.Ama durumlar değişken.Dediğin gibi bütün asla olunamaz.Şayet ben hiç olmam.Hatta bence çocuğunluğun seçtiğini yapmak olan demokrasi anlayışı da yanlıştır.Herkes istediğini yapmalı.İnsanlarla alay edip kimsenin huzunu bozma gibi bir eylemim de yok tabii ki.Ama herkes ayrı gayrı olmalıdır.Böylesi daha iyidir.

Peace ^^ sister.

0|0
    0|0
  • Daha önce hiö öyle bişey yapmadım çok heyecanlıyım neremizle düşünüyoruz ?

0|0
    0|0
  • Kıyamet kopmadıkça böyle devam. Kopsa da kurtulsak.

0|0
    0|0
  • zaten dünya kötüye gidecekki kıyaet kopacak eğer dünya iyiye doğru gitse zaten kıyamet kpmaz

yani mecburen kötüye gidecek dünya iyi olan insna kuratarack kendini

0|0
    0|0
  • Türkiye değil tüm dünyanın sorunu. Insanlar birlik olamaz kültür yaşayış düşününce farklı

0|0
    0|0
  • kesinlikle haklısınız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...