Çok safmışım dediğiniz olaylar var mı?

Benim için aklıma gelenlerden bir ikisi;

1) Facebook ta erkek ve kadının tek hesap açmasını (Örn. Hulya Hakan Soyisim) anlamazdım, eşlerin birbirine olan sevgisinden olabilecegini düşünürdüm. Aslı öyle değilmiş :)

2) Bu platform için kızların erkeklere, erkeklerin kızlara ilişkilere dair karşılaştığı sorunlara çözüm bakımdan iletişimin daha da özelleşmesini sağlamak için arkadaş sisteminin kullanıldığını düşünürdüm. Meğer arka planlarda ilişkilerin başlangıcı için hararetli çalışmalar yapılıyormuş.

İlk aklıma gelenler bunlar. Var mı sizinde saflıkla bakıp iç yüzünü sonradan anladığınız olaylar?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Küçükken öpüşme sahnelerinin kadın oyuncunun ve erkek oyuncunun ayrı ayrı çekilip, sonra bu görüntülerin birleştirilmesiyle elde edildiğini sanardım. Çünkü ağzından öpmüş olamazdı, çok ayıptı hiç olur muydu öyle şey?

0|1
    0|0
    • Süper :))) Bende öpüşünce hamile kaldıklarını sanırdım küçükken. O zamanlar internet falan yoktu, kadın erkek ilişkileri ayıp, günah, tehlikeli şeylerdi. :)

• hala ayıp günah tehlikeli. eşler hariç :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Evet, mesela erkeklerin cinsellikle aşkı birbirine hiç karıştırmadıklarını öğrendiğimde saflığıma tükürmüştüm.

0|1
    0|0
  • mesela şuan...en sevdiğim normal arkadaş değil dostum kardeşim gibi olan arkadaşım benim gözüme 50 kuruşluk bir toka için tokat attı...gözüm morardı sonra şişti şimdi geçiyor gibi...HAYAT HİÇTE ADİL DEĞİL...

0|1
    0|0
    • Atılan tokatın nedeni 50 kuruşluk toka değil sizin yaklaşımınız. Sizin yaklaşımınızın hakkı veya bedeli tokat olamaz, olmamalı. Her iki tarafında birbirini kıracak davranışlardan uzaklaşması lazım. Şiddet konusu nedeni ne olursa olsun kesinlikle onaylanamaz tabiki. Sorunuzu okumuştum.

• hım hoca bugün dediki "arkadaşının kalbini kırmak Kabe'yi yıkmak kadar Günahtır" dedi bu konularda arkadaşım hassastır endişelendi biraz :D

• günde 5 10 kez söylerim

0|0
    0|0
  • hayır yok

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Çok safmışım demem yeni birşey öğrendim derim.

0|1
    0|0
    • Güzel. Yalnız saflık kavramını olumsuz kullanmadım. Yani temiz duygularla yaklaşım anlamında. Mutlak her öğrendiğimiz yeni bir bilgidir. Paylaşmak istediğiniz örnekler var ise öğrenmek isterim.

Yükleniyor...