Nasıl ki bu milletin şanıdır Yıldızla Ay, Yüksel taaa Arşa kadar Şanlı GALATASARAY..!

Bugün günlerden GALATASARAY ve Şanlı Galatasaray'ımız ile ilgili sevdiğiniz sözler, tezahüratlar ve marşlar neler..?

Güncellemeler:
Çekemeyen fenerli arkadaşlar için bir link..

link

:)))
bunuda izleyen beyler bayanlar :)

link

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Ferbahçeliyim ben :)) Bu akşam galatasarıyın yenmesini istiyorum

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 8

• Gün olur hesap döner. Sap döner, keser döner. Falan falan... Demeyecem. Çıkıp aslanlar gibi oynayacaz. Aslan gibi de yenecez.

0|1
    0|0
  • golleri attık, kupaları aldıkk... vs..

:)

0|1
    0|0
  • Fenerbahçeliyim hacım çekememezlik söz konusu olmaz, hakkıyla hakeden kazansın :)

0|0
    0|0
    • Senin gibi Fenerbahçeliye saygımız sonsuz, bir kaç kendini bilmez fener taraftarı arkadaşımızın yazdıklarına istinaden.. çekemeyenlere yani üstüne alınma :)

• Eyvallah :)

• link bu geliyor :)

0|0
    1|2
    • kendi çöplüğüne git dicem de yok ki bir branşınız :))) hakemlere sarın siz hakemlere :D

• tabi tabi ondan fener 1. :))

• sezon sonunda konuşalım mı seninle..? :))) her sene aynı hikaye bıkmadınız mı..? :D

• 4 sene üst üste şampiyon olduk... gerçekleri tarih yazar, tarihi de GALATASARAY!

0|1
    0|0
  • Sarıııııııııı!

0|1
    0|0
  • AAG AAG AAG AAG AAG :)

0|0
    0|0
  • Çekemeyen fenerli arkadaş markadaş die ayrım yapmasan olmuyor muydu?

0|0
    0|0
    • zaten yapmamıştım ama bir kaç kendini bilmezin yaptığı yoruma istinaden sonradan yazıldı o cümleler..

• galatasaray senın malın değil efendi. isteyen tutar isteyen tutmaz sen milletin zevkine karısma sayet ben İstanbul takımı oldugu ıcın tutuyorum

• yaa arkadaşım hadi git başka yerde didiş yaa..

Yükleniyor...