Merdivenin basamaklarını teker tekermi çıkarsınız?

merdivenin basamaklarını teker tekermi çıkarsınız,yoksa ikişer ikişermi? ( ciddi bir kuruluşun işe alım sürecinde mülakat sorusu olarak sorulmuş bir soru)

Güncellemeler:
bu soruya uzmanlar istediği cevap tek-tek miş nedenine gelince çift çift atlayarak cıkan kişileri aceleci ve önünü garantiye almadan hareket eden ve işini tehlikeye atan kişi olarak görmüşler yani çift çift çıkarım diyenler olumsuz tek tek diyenler olumlu bulunmuş.

0|0
13|5

En İyi Kız Görüşü

• Acelem olduğunda ikişer ikişer, normalde teker teker.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• merdivene göre değişir çok sayıda basamağı varsa 3 er 3 er azsa teker teker :D

0|0
    0|0
    • sen şuan biraz kendine dikkat et tam iyileşince istersen trabzandan da kayabilirsin arkadaşım ama şuan bunu yapma

• Bizim apartmansa ikişer. Başka yerlerde normal tekk tek çıkarmm :))

0|0
    0|0
  • tek tek________

0|0
    0|0
    • doğru cevap daha doğrusu uzmanlar tek tek diyen adayları ikinci eleme tabi tutmadan işe almışlar nedenini açıklayacağım gün sonunda

• tamam bekliyoz

• Hüzünlüysem teker teker, mutluysam ikişer ikişer kanka

0|0
    0|0
  • asansör tercihimdir.

0|0
    1|0
    • hep ayçekirdeği olaraka kalmaya devam edeceksin asla ayçiçek yağı olamayacaksın :)

• tesekkurler. amacim zaten yag olmak degildi :)

• kuruyemiş dükkanlarının en ön saflarında eli ayağı temiz bir reyon görevlisinin elinde tartı ile kapalı camekan kısmında geçecek bundan sonraki hayatın bunu iyi düşün son kararın mı :)

• inerken beşer üçer çıkarken tek tek:)

0|0
    0|0
    • italyan mafyasından esinlenerek tüm dünyada çılgınca güçlenmiş her türlü illegal işlere bulaşmıştır tüm mafya grupları :))

• inerken kayıyorum..

0|0
    0|0
  • yarım yarım. inerken 6 lı 7 li şak şak çak.

0|0
    1|0
  • Bazen birer birer bazen ikiser ikiser yerine göre değişiyi:)

0|0
    1|0

• 2'şer 2şer çıkıcak bı merdıvenım bıle yok.

0|0
    1|0
    • merdivenin olmasın senin mesleğin yeter doktor hanım :))))))))))

• Ruh halime bağlı

0|0
    0|0
  • bacağımın yettiği kadar :D

0|0
    0|0
    • kısamı ki :)

• çok uzun

• oy hep sağlıkla istediğin kadar bir hayatta mutlu yaşaman dileği ile kısada uzunda olsa ferketmez eyvallah bacımsın :)))))))))))))

Erkekler Ne Diyor 5

• Çok sportmenim ya üçer üçer atlıyorum. Çıktıktan sonra çektiğim kasık ağrısıda cabası.

0|1
    0|0
  • İnerken 6'lı 7'li yani basamaklara basmadan zıplayarak

Çıkarken basamak genişliğine bağlı genelde 3'lü veya 4'lü

0|0
    0|0
  • bu heriflerde ne soracaklarını şaşırdılar artık. amuda kalkarak çıkarım deyip orayı terkederdim bana böyle birşey sorsalardı

0|0
    0|0
  • iş görüşmesine gidiyorsam teker teker çıkarım heyecan ve bilinmezlik hareketlerimi yavaşlatır, rahatsam ya da acelem varsa herhangi bir sebepten ötürü ikişerlide olabilir üçerlide :)

0|0
    0|0
  • genelde ikişer ikişer çıkarım acleme varsa 3 bile olabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...