Bilal erdoğanın ifade verme(me)si hakkında ne düşünüyorsunuz?

pek tv izlemiyorum ama duyduklarım bunlar sadece :) bilal erdoğanın ifade verme(me)si hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Televizyon full açık demiştir oğluna bavulunu topla seni saklıcaz saklanıyordur bir köşede şimdi zaten bu iddaalar sahte olsa bu kadar zamana oynamazlar şimdi insanların sakinleşmesini bekliyorlar yalan sahte belgelerle cıkacak mitinge bas bas bağıracak biz doğruyuz bizi lekemeye çalışıyorlar sandıktan önce yapılmış bir komplo diye bizim sazanistanlı arkadaşlarda oooo başbakanım bokunu yiyim başbakanım diye bağıracak orda bu adam ölmeden o koltuktan inmez kök saldı oraya bütün birimleri ele geçirdi hep kendi adamları tubitakda montajmı değilmi kontrolü yapsın diyor bdpli başkan ama birde diyorki yönetim kuruluna kendi koydu adamları ee bunun ne hükmü olabilir bunlar zaten komple dolandırıcı ülkeyi ele geçirdiler tek çare halkın tepkisi artık yeter demenin zamanı geldi zorbalıkla insanları yıldıramıcaklar artık bibergazlarıyla tomalarla çevik kuvvetle ukranya gibi olacak buranında sonu başbakanda alacak paraları kaçacak ülkeden başka seçenek bırakmıyorlar

3|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ne bekliyosun?burda hukuk var da biz mi bilmiyoruz?kardeşim şunu asla unutma.başa geçip de yemeyen yok.hepsinin allah belasını versin.baş bakan boş bakan olduğu için aldığı beddualarla moron bir evlada sahip oldu.telefon konuşmalarına dikkat ettim o kazık kadar çocuğun kurduğu cümleler konuşma biçimini 5 yaşındaki yeğenim yapmaz.eee bu işler böyle.emin ol bilal erdoğana katrilyonlar ver o bu beyinsizlikle o parayı elinde tutamaz.beyin yok adamda...

2|0
    0|0
  • Kim olursa olsun kanunlar karşısında eşit olmalı,hakkında iddia varsa gidip mahkemede aklanmalı.

2|0
    0|0
  • İfade verdi.

1|0
    0|0
  • Allaha ifade verecekleri günü düşünsünler.

1|0
    0|0
  • çaldın mı büyük çalacaksın

1|0
    0|0
  • banker bilo .))))) Cc Sarıgül Reyizzz Cc

2|0
    0|0
  • Yok daha MEME'ler

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Askerlik yapma(ma)sı ile aynı şeyi düşünüyorum.

Sanki bana padişahın oğlu şehzade I. Bilo.

2|0
    0|0
Yükleniyor...