Bugün Günlerden Galatasaray <3 *-* 21.45'de napıcaksınız ?

Tamam bu sorulardan sıkıldınız ama napalım abi CL maçımız var yani boru değil asdfgh

Maç saatini sabırsızlıkla bekliyorum ..

CL ilk maçlarında İngiltere takımları hezimete uğradı <3 Galatasaray'ım da aynı şekilde Chelsea'yi yenecek ..

21.45'de napıyo olacaksınız <3 ?

Güncellemeler:

0|0
13|36

En İyi Erkek Görüşü

• 21:45´de Herşeyi bir kenara bırakıp sadece kalbimiz Galatasaray için atacak bugün Türkiyede bir tarih daha yazılacak.

2|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 35

• Fenerbahçe-Brmo Euroleugue grup maçını izleyeceğim tatlım kalbimde seyrantepede Chelsea ile atacak :D

2|2
    2|7
  • Arkadaşlarla maçı izleriz nargile eşliğinde :)

1|0
    0|0
  • 21.45'e kadar umarım kalp atışlarım durmaz şimdiden heyecanlıyım artık alışmamız lazım sonuçta Galatasaray avrupada büyük bir kulüp başarıları kupaları olan bir kulüp ama olmuyor işte 21.45 benim için hayatın durduğu bir 90 dakikaya yolculuk olacak

1|1
    0|0
  • macı netten bakmaya calıscaz ben smartın ...

1|0
    0|0
  • Bugün sabahtan işe başlarken spor radyosunu actım Hep şampiyonlar liği konusuluyor galatasaray kadrolar Acıkalamalar cok farklı Heycan kat kat artıyor Umarım Güzel bir sonuc elde ederiz :)

Allah gidemeyenlerede nasip eder umarım :D

1|1
    0|0
  • aminnnnnnnnnnn... :)) evimde son ses, dualarımla, heyecanımla, tüm kalbimle Galatasaray'ımızın Türkiye'mizin gururunu izlicem inşallahhhhhhhh :))

1|0
    0|1
  • Büyük ihtimal arkadaşla o saatte pes oynuyor olacağız.

1|1
    0|0
  • iki takımada başarılar 21:45 de maç izleyecek olursam schalke 04- real madrid maçını izlerim

2|0
    0|0
  • feneve 19 puan fark atamayan takımı tutarmıyım la ben :D takımın hasını görün bea link

0|0
    1|1
  • Elbette Galatasaray ı destekleyeceğiz

Galatasaray

TÜRKİYE 'dir...

1|1
    1|1
  • Bugün günlerden lafını kullanmayın arkadaş bu bizim taa yüzüncü yıldan beri kullandığımız şeydir. Gerçi kullanın son iki sezondur siz bunu çalınca bizde bir gün değil her gün Beşiktaş bestesini yaptık. Maça gelince bence berabere bitecek Chelsea çok iyi savunma yapan bir takım Galatasaray'ın golcülerininde formsuz olduğunu düşünürsek bence berabare bitecek.

0|0
    2|4
  • verdim 5 yıldızı kardeşimmm :D bıkılır mı lan böyle sorulardan canını yirim :D arkadaşlarla toplanıp dayımın cafesinde izlicez maçı offf ne zevkli oluyor varyaa :D

1|1
    1|1
  • Kahrolsun kapitalizm. Ne olurdu star yayinlasaydi su maci :(

1|2
    0|0
  • Ulan erkeklere yaranıcaz diye bu kadar futbolla ilgileneceğinize vatanınızla milletinizle ilgilenseniz sorunumuz kalmıcak kadınlar

0|2
    3|2
  • Gunlerden carsamba. Yanlisin olmasin?

23:30 a kadar hayal kurun hadi.

Belki o kadar da surmeyebilir.

Ben 6s 6-0 alir maci diyorum. Malum "6" yi sever...

0|0
    1|0
  • İstanbulda oturanlar havalar nasıl orda

1|0
    0|0
  • sırf hazard için izlicem maçı chelse düşüşte gs nin yenme ihtimali var gerçi ama

1|0
    0|0
  • Ooo lay la lay la lay celsiiii :(( asfajk

1|0
    0|1
  • chelsea maçı yenecekte kaç kaç bilemiyorum chelsea ye üst diyorum. bence en az 3 tane atar gs ye :)

0|1
    1|0
  • ekran karşısında sülalem raad mode on

1|0
    0|0
  • fransız takımı ile ingiliz takımının maçı bakalım sonuç ne olacak

0|1
    1|2
  • Bazıları uzak olduğu için bu tür maçlara kıskanmaları kadar normal bişey yok. Şikeden dolayı tekmeyi yemişlerdi. Hak eden kazansın diyorum...

0|1
    0|1
  • arkadaşlarla biralar eşliğinde galatasarayımızın tarih yazmasına tanıklık edeceğim <3

1|0
    1|0
  • basarılar aslanım :)

0|1
    0|0
  • İtne Eboue

0|0
    0|0
  • bir FENERLİ olarak İNŞALLAH kazanırız diyorum.

1|0
    1|2
  • Yine 6s olmayasınız

0|2
    3|3
    • noldu lan artiz şebelek ağzına humruğu vurduğum gibi yapıştırırım duvara orangutan kılıklı, sen 6 olmuşsun yemişsin 6 tane eksiyi dingil seni

• kamil londradaki maçtan sora suratını şeklini şimdiden hayal edebiliyorum

• bazı takımların stadları allahtan guzel memleketımın avrupa yakasında yok avrupa yuzu göremıcekler :D ha anadı-oluda olanda bızımle mac yapınca avrupa macı havasına gırıyor :D

0|0
    0|0
  • Galatasaraya başarılar bir BJK li olarak, izlicem macı .. yenilse bile umarım zevk verir macı .. ve hafife almazla GS yi

0|0
    0|0
  • tv yi 140 ekran yaptım d smart zaten var koltukta hazır daha ne isterimki

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 13

• Felipe Melo formamı giyip :))) babamla beraber bira ve çerezlerimizi koyup izliycez aslanlarımızı

Sneijder veya melo <3 dan gol bekliyormm.

link</a>

2|1
    1|0
  • önce saatin 21:45 olmasını beklicem heycanla sonra sanırım 90 dkka boyunca kalbim durucak bu akşam yenebiliriz yenilebilirizde inşallah yeneriz ama yenilsekde o onurlu formayı giyip çıkıcam yarın sokağa dilerim ki chelsea yı yenip turu geçeriz...

1|0
    0|0
  • ya ben futbolla bu kadar ilgili bayanları görünce çok şaşırıryorum ben futbolun "f" sinden anlamam mesela :)

sen baya maç saatini bekliyorsun ha

sen ofsayt ne demek onu da biliyorsundur şimdi :)

1|0
    0|0
    • Hatun ks arama kısmına esila yaz ara bakalım neler çıkacak :)

• Baba aşkı başkadır <3

• öyle hayatımıza giren ilk erkek babadır ve aşktır doğru :)

• izliyo ya da dinliyo olurum muhtemelenn

1|1
    1|0
  • Sabriden gol bekliyecegim, hos ilk 11'e almaz belkide :(

1|0
    0|0
  • Ben hic heyecanli değilim :/ Bjk macindaki oyunumuz pek iç gelmemisti bana o yüzden korkuyorum sanirim :(

0|1
    0|0
  • İnşAllah dediğin gibi olur.

Sabrim<3 gol atmazsa boğarım onu.

1|0
    1|0
  • 0|1
    0|0
  • Drogba'yı izlemeyi çok isterdim fakat koskoca Galatasaray vardı Drogba'yı kenara bıraktım onu Stamford Bridge'de izleyeceğim

0|0
    0|0
  • formamı giymiş atkımı takmış yüzümü sarı kırmızı boyayıp ekran karşısında cümbür cemaat barıcaz yensek yenilsekte herzaman GALATASARAY <3

0|0
    0|0
  • neden yirmibirkırkbeş ?

0|0
    0|0
  • bi bitmediniz mk

0|0
    1|0
  • bir aksilik olmazsa o saatte tt arena,pegasus tribününde olacam link

1|3
    0|0
Yükleniyor...