Galatasaray taraftarı neden elinden hiç bıçakları düşürmüyor

derbiden sonra beşiktaş taraftarına saldırıp kavga eden ultraslan gurubu taraftarlar şimdide 2 chelsea taraftarını bıçakladı link

geçtiğimiz sezonda fenerbahçe derbisinde burak yıldırımı bıçaklamışlardı link

ondan daha öncesindede tribünde yine taraftarlardan biri bıçaklandı link

en son trabzonsporun şampiyonluk için mücadele ettiği 2011 sezonunda trabzona karşı seyircisiz oynayan bir kulübün hiç ceza almaması normalmi?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• 2010-2011 sezonunda trabzonspora seyircisiz oynayıp sonra hiç ceza almaması manidar. bıçak olayında ise gs taraftarı için normal diyorum birçoğu melo ile aynı karakterde

0|2
    1|4

Kızlar Ne Diyor 4

• TT Arena+Chelsea taraftarları hakkında yazılıp çizilenler %100 yalan 2 yıldır sahamızda tek bir ceza almadık sahamızı kapattırmadık uyduruk haberlerle Galatasaray gibi bir takımın karşısına çıkmayın bence

0|0
    0|0
  • Belkide galatasarayli degiller, nerden biliyorsun?

0|0
    0|0
  • Galatasaray taraftarları ne yapsın ki?

Size bir hikaye anlatayım.

Vaktiyle kabadayının biri cinayetten hapse düşmüş.Çokta mert,adam gibi bir adammış,içerdede herkeze ağalık yapmış,kendini saydırmış.

Adam 20 sene yatmış içerde,gün olmuş tahliyesi gelmiş çatmış. Koğuşta ki arkadaşları başlamışlar,''agam,sen çıkınca yorganını bana ver,yastığını bana ver...''falan diye.

Ağa demiş ki ''dışarda temizlemem gereken bir kaç puşt kaldı,onları halledip gelecem,eşyalarımı kimseye vermeye gerek yok''

Derken ağa tahliye olmuş, herkez içerde ağayı bekliyor ama ağa gelmemiş, aradan 2 sene geçmiş,ağanın koğuşundan 2-3 kişi tahliye olmuş ve çıkıp dışarda ağayı bulmuşlar.

''ne oldu ağam,hani hemen gelecektin geri?''

ağa cevap vermiş '' Benim zamanımda vardı bir kaç puşt, ama şimdi alem olmuş puşt oğlu puşt !

vur vur bitmiyor, ne yüzle gelecektim yanınıza'' :D

0|1
    0|0
    • sende o bıçak taşıyanlardansın demekki bıçaklayanı savunduğuna göre

• sarhoş ingilizler haddini bilecek

1|3
    0|1
    • ingiliz gazeteleri sayenizde barbar türkler diyor

Erkekler Ne Diyor 5

• 1|2
    0|1
    • Daha çok resim varda sığmıyor linkleri düşün. Türkiye'de taraftarlar içinde bıçak taşıyanlar vardır. Hele hele ki Galatasaray gibi büyük camiada da 20 25 milyonluk taraftarı var olacaktır. Ben isterim ki olmasın ama bu bizde de rakiplerde de var. Daha dün Rusları otobüslerinde canlı canlı yakıyorduk diye övünen Fenerbahçe'li arkadaş vardı madem Chelsea taraftarını düşünüyorsun...

• Ultralan şuan en elit taraftar grubu kim ne derse desin saha dışında olanlar her takımda olabilir ingilizlerin olayını bilmiyorum ancak bu soru bence art niyetli..

1|1
    0|2
    • ya saçmalama dostum ya ne eliti sende her takımın taraftarı var stadda çok iyi denetim yapılmadı için ben bile stada bıçak sokarım lafın gelişi burada sadece kendi takımın için yorum yapmışsın :)

• Genelleme yapmak yanlış her takımın kendini bilmez taraftarı vardır. Bunlar hep alkolün etkisiyle oluyor.

1|2
    0|0
  • link onu bırakta bizim ülkede polisle askerle çatışanlara ne denir? fenerbahçe taraftarları işte onlar

1|2
    0|1
    • fener tribünlerinin %70 i pkk

• dxlem pkklı olan sensin adam ol pkk lıymış sen nesin ençokbanasoracaksın arkadaşım bu staddaki olayların devamı polis biber gazı sıkmıştı dupdururken bunlar o olayların devamı +dostum maça bıçak sokmayı kimse engelleyemez çünkü aramalar çok iyi yapılmıyor burada fenerbahçe taraftarı galatasaray taraftarı demek doğru değil .

• pkklı ağır oldu pkk kansızlarının takımlar ile alakası yok onlar adı üstünde kansız ama neyse benim dediğim gibi soran direk Galatasarayı almış banada cevap hakkı doğdu yoksa bende Galatasaray Fb diye ayırmıyordum sora bu arada biri cana biri mala geliyor dedin ya sence polisler malmı oluyor yani?

• dostum ali samiyende öyleydi ama şıan öyle dil ben bir FENERBAHÇE LİYİM.

0|0
    0|0
Yükleniyor...