Sevgiliniz sizinle aynı takımda değil

Sevgilinizle takımlarınız farklı ve maçlar olduğunda beraber izlemek istiyorsunuz. Atıyorum siz fenerbahçeyi o galatasarayı tutuyor. Maç izlemeye stada gidiyorsunuz lakin siz kendi takımınızın tarafında oturmayı istiyorsunuz. O sizi yalnız bırakmamak için gelir mi yanınıza ? Yoksa sizi kendi tuttuğu takımın tarafına mı oturtmaya çalışır ?

0|0
19

En İyi Erkek Görüşü

• benim şuanki durumumu yazdın resmen :D nişanlım fanatk fenerli ben fanatik galatasaraylıyım :D bazen maçları birlikte izliyoruz gs gol atsa seviniyorum vuruyor fener gol atsa öpüyor ne yapcam bilemedim :D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben gitmem benimle Galatasaray tribününe gelecekse başımın üstünde yeri var... hoş sevgilim yok ve izmirdeyim sürekli maca gidemiyorum :)

1|0
    0|0
  • Kendi tuttugu takımın tarafına :)

1|0
    0|0
  • Sevgilimle maç izlemeye gitmem ;) Maçları zaten sevmem.Artık takım tutmuyorum :D

Tutmamam daha iyi hep beşiktaşlı kız denk geliyor.Parçalıyacaklar en sonunda :D

0|0
    0|0
  • bence arada bir rekabet güzeldir :) benim sevdiğimde farklı takmda ve derbi olduğunda güzel oluyor :)

0|0
    0|0
  • ben bunu hiç anlamıyorum takımı dini ne biliyim hr şeyi farklı olabilir ben bunları umursamıyorum umursayanlarıda anlamıyorum açıkcası

0|0
    0|0
    • kendi görüşün :) benim içinde farklı olabilir ama eğer gideceksek benim yanımda olacak :)

• Ne gerek var para harcamaya ^^

Gider sıcacık biryerlerde otururuz , cilveleşiriz

0|0
    0|0
  • Bana kalırsa formaları değiştirip iki takımın oturma planının keşiştiği yerde oturmayı düşünürdüm.Eşitlik iyidir.

0|0
    0|0
  • bilmiyorum kine asd

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...