Galatasaray Chelsea maçında chealsea destekleyen insanlar hakkında düşünceleriniz?

Bu insanlar hakkında düşünceleriniz :)

Ister Fenerbahçe ister Besiktas ister Trabzon olsun her daim gönlüm Türk takımlarından yana

Güncellemeler:
Galatasaraylı arkadaşlar sizde rakipi desteklemeyin asla bize bizden fayda var bence
Bugun spastigin biri laf attı koysun size chelase formayla gorunce bende koysun ananin ___ na dedim:)) ehehe

Renktaslarim gönlümuz galatasarayımızla

Stada gidiyorum sizin icinde bağırcmm

0|0
1|21

En İyi Erkek Görüşü

• bunu yapan fener ve ingilizlerde başkası olmayacağı için yorum bile yapmak gereksiz

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 20

• yargılamam kendi tercih ve seçimleri :)

ama bu sadece galatasarayi ateşlendirir zarar yok yani :)

cut.

0|0
    0|0
  • Ben GS liyim ama desteklemeyenler benc normal dünyanın her yerinde böle GS Juveyi saf dışı bıraktığında Balonun açıklamaları ortada bnce normal yani arada destekleyenlerde var onlara teşekkürr .)

0|0
    0|0
  • KESİN FENERLİDİRLR

1|0
    0|1
  • 1|0
    2|2
  • Türkiye sınırından cıktıktan sonra yabancı insanlar Türk takımlarını ayırmıyorlar Yani Gs Bjk Fb aynı Destek olmak lazım aşırı fanatikliğe kacmamak lazım yine olan bize oluyor adamlar gelip 5 atıyor 8 atıyor Yazık bu düşünceği değiştirebilenler şanslı ben desteklerim türk takımlarını Milliyetciyim diyen zaten destekler.

0|0
    0|0
  • bir gavur tabiki gavur takımını tutabilir

2|2
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Doğduğum günden beri Fanatik bir Fenerbahçe taraftarı olarak ülkemiz futbolu için Galatasarayı destekliyorum ...

1|0
    0|0
  • o karşılayanlar galatasaraylıdır çünkü daha önce chelsea fenerbahçe ile oynamaya geldiğinde galatasaraylılar karşılamıştı hatta bir oyuncusu o taraftarlar için

türkiyede yaşayan ingilizler galiba demişti çok gülmüştüm:)))

0|0
    0|0
  • link hahhah onlara muhrteşem yüzyıl karşısında başarılar dilerim :D

0|0
    0|0
  • kuşlar sayemizde takım takım dolaşıyor. schalke, madrid, chelsea, her takıma yağ çektiler. napsınlar sürekli dizi izlemek çok da zevkli olmasa gerek.. :)

1|0
    0|0
  • İsteyen istediğini destekler. Ben Galatasaraylıyım beni Galatasaray ilgilendirir yok şu takım şununla oynuyormuş rakibini destekliyim demem.

0|0
    0|0
  • link galatasaraylı taraftarlar havaalanında karşılamıştı ben neden gsyi destekleyeyim?

0|1
    1|1
  • normaldir bende hep fener maçında karşı tarafı desteklerim çünkü gerçek Galatasaraylıyım ben :)

0|0
    0|0
  • yorumsuz..

0|0
    0|0
  • Yani dizi izleyemeyenler Chelsea destekçisi yadırgamamak gerek :)

0|0
    0|0
  • şimdi söyle bir şey var ben kendimi bildim bileli Chelsea' liyimdir. Ama türk takımı olarak Gs tutarım, gel gelelim bu ikisinin maçı olacak şimdi :D hangi taraf yenerse yensin sevineceğim o yüzden bir problem yok benim için :D

0|0
    0|0
  • İstediği kadar desteklesinler köpeğin duası kabul olsaymış gökten kemik yağarmış

0|0
    0|1
  • burak oynamazsa yeneriz

0|0
    0|0
  • ezıklık duygsu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sonuçta bir insan bir takımı düşman bellediyse Türklük mürklük dinlemez bana kalsa Chelsea-Fener eşleşmesi olsa Feneri desteklemezdim doğal olarak böyle şeyler de artık normal geliyor bana herkes senin gibi değil maalesef

0|0
    0|0
Yükleniyor...