Şimdi ben ne yapacağım? ve nasıl yapacağım?

o bitirmeye kıyamadığınız hayatımın sonuna kadar kimseyi onun gibi sevemem dediğiniz insanın gerçek yüzünü görürsünüz, size hiç değer vermediğini en küçük bir fırsatta sizi kıran, hakaretler saydıran insanların yanında olduğunu, arkanızdan konuştuğunu, size değer vermediğini, sizinle sadece zaman geçirdiğini ilişkiniz boyunca görür görür ayrılırsınız ama canınız yanar.

Resmine baktığınızda hala aklınız "acaba" mı der.

Sanki tüm dünya ondan ibaret gibi başka şey düşünemez olursunuz.

Affedemezsiniz de.

O da sizi affetmez zaten söylediğiniz acı gerçekleri yüzüne haykırdığınız için, saçmaladığınız için, o gününü mahvettiğiniz, başına bela olduğunuz için.

İlk ilişki bitirişiniz değil ama, ilk defa bu kadar geriye baktınız ve ilk defa bu kadar kendinizi de suçlu hissettiniz.

Eski ilişkilerinizde tam bir melekken bu ilişkinizde hep hırçındınız.

ve içinizde ona bağımlı taraf sürekli senin yüzünden diyor.

Ne saygı kaldı, ne de on da sevgi.

Şimdi ben ne yapacağım? ve nasıl yapacağım?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• önüne bakaçaksın yeni yollar alacaksın unut demek kolay değil ama yapacak birşey yok hayatım zaman herseyin ilaçı

0|0
    0|0
    • önüme bakamıyorum işte :(

ya resmini görüyorum ya paylaştığı bişeyi. içim acıyor.

onu affedemiyorum da.

• sohbet güzeldi ozmaan işe koyuluyoruz: ) vakit kaybetmeden

• ben biraz sakinleşcem öyle yapcam :D

şimdi yaparsam yine sıçıp sıvarım ateşim bir sönsün öyle sakin sakin tadını ala ala :D

Erkekler Ne Diyor 1

• kimse vazgeçilmez diye dememişler boşuna ya

0|0
    0|0
    • bilmiyorum ki içimden bir ses hep onu haykırıp beni suçluyor.

• boşver ya sen nıye vicdan azabı çekiyorsun tamam anladık iyi birisisin ama hayır demeye başladığın zaman kaanıcağının başlayacağı zamndır

• öyle tabi.

Kızlar Ne Diyor 1

• Sanirim hepimiz bir sekilde hayatimiza kaldigimiz yerden devam etmek zorundayiz.su an bende fazlasiya uzuluyorum ama bizi seven yanimizda olurdu degil mi?zamana birak.seviyorsa zaten doner

0|0
    0|0
Yükleniyor...