Acil yardımınıza ihtiyacım var !

Diyelim ki bir sevgiliniz var ama sevmiyorsunuz sadece o kız üzülmesin diye sevgilisiniz.Böyle bir durumda onu ablanızla tanıştırırmıydınız ? Fotoğrafını isteyip telefonunuzun duvar kağıdı yaparmıydınız ? Kokusunu içine çekermiydiniz ? Ona gülen gözlerle bakarmıdınız ?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• 1.si sevmiyorsam sevgilim olmazdı.çünkü üzelecekse şimdi üzülsün sonradan hiç sevilmediğini öğrenir ya da sebepsiz yere ayrılırsa daha çok üzülecek

2.si hadi yaptım bir hata değil ablamla tanıştırma gibi ciddi birşey anında ayrılırdım daha da bağlanmasın diye.sonuç belli değil mi neden ona bu eziyeti yapıyorsun

0|0
    0|0
    • Ben değil bir arkadaşım.Erkek sevmediğini neden ablasıyla tanıştırsın demi ablası bu sonuçta evinde götürüyor kızı ve ailesiyle tanıştırıyor.Benim arkadaşımda önceden aramızda sadece seks ilişkisi varmış gibi hissediyordum sevgili gibi değiliz diyordu haklıydı da.Bundan da soğuma oldu tabi çocukta.Sadece seks zamanı buluşuyorlardı.

Kızlar Ne Diyor 1

• yapma sevmediğin seni seven insana bunu yapma insanların duygularıyla oynamayın lütfen hayatında seni kaç kişi gerçekten seviyor önce düşün bir...

0|0
    0|0
    • Ya demek istediğim sevmeyen bir erkek bunları yapar mı yani..

• Utangaç biri o erkeğin sınıfıda rahat yani kızın sınıfıınn hepsi kız :D

• bilemedim bir bilene sor

Erkekler Ne Diyor 4

• ne diyon babacım sen :)))) bunları sevmediğin kıza mı yapıyon :)))))

0|0
    0|0
    • Demek istediğim bunları sevmeyen bir insan yapamaz yani demi :)

• valla bilmemde

sen o kızı bırakırsan baya üzüleceksin

ayrıldıktan sonra değerini anlayacaksın gibime geliyor

0|0
    0|0
    • Hadi diyelim ki ailesiyle bile buluşturdu bu erkek hem de evinde yani

• sevmedigim biriyle nedne sevgili oluyumki ? Sırf o mutlu oclak diye kendi mutlulugumu engellemek saçma nprmalde hiç bencil degilimdir ama mazoşisttedegilim

0|0
    0|0
    • Haklısın.Peki bu yazdıklarımı yaparmıydın ?

• Yani sevmeyen bir erkek bunları yapmaz diyorsun

• bence yapmazdı

• Bence kız seni seviyor abi takma kafana anı yaşa gelecegi düşünme bu kadar

0|0
    0|0
    • Yok bir erkek sevmiyor ama o kızı üzmemek için beraber kız seviyor yani

• Devam et ya bu kadar sey yapmışsın bunu hakeden bir yanı var demekki bunları yapmışsın evet bence devam etmelisin biraz daha belki sende seversin ben olsam oyle yapardım

Yükleniyor...