Kadınlara nasıl yaklasılması gerektiğini bilen var mı aranızda ?

Kadınlarımızında cevaplarını bekliyorum ...

Merak ediyorum ya bu kadar mı kolay bi' kadını kırabilmek ?

Bu kadar mı zor bi' kadını anlayabilmek ?

Kadın şöyle olmalı , böyle olmalı demekten başka bildiğiniz birşeyler var mı ?

Mesela kendinizin nasıl olmanız gerektiği gibi ?

Sinirli bir kadını alttan almak neden bu kadar zor ... Ya da her hangi bir konuda tartıştığınız da kadının ne demek istediğini anlayıp ona göre yaklasmanız neden bu kadar zor ?

Aranızda bi' kadına nasıl yaklasılması gerektiğini bilen adamlar var mı ? Kadını anlıyıpta anlamamazlığa mı vurur bi' erkek ya da işine mi gelmez yoksa gercekten mi anlayamıyorsunuz , anlamadığınız noktalar neler ?

Güncellemeler:
Aranızda sadece başlığı okuyup buna cevap verenler var . Mümkünse tüm sorularıma cevap istiyorum.

Yine de sağolun ...

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bildiğimi düşünüyorum. Özellikle alttan almasını bilirim. Ama yanlış anlaşılmasın bunu yaparken kendimi ezik durumlara düşürmem. Şurası var ki kadını anlamak bazen gerçekten mümkün olamayabiliyor. Önceleri bu tuhaf davranışlarının sevgisizlikten ya da ilgisizlikten kaynaklandığını düşünürdüm. Ancak sevgi ve ilgi gösterdiğin zaman da tuhaf davranışlarla karşılaşıldığını gördüm. Bu sitedeki yorumlara bakıldığında aşırı ilgiden şikayet eden kızların olduğu görülür. Her zaman dengeyi muhafaza etmek kolay değil. İfrata veya tefrite düşülebiliyor bazen. Bu anlamsız davranışları kızların aşırı duygusal olmasına bağlıyorum. Duygular yoğun olunca davranışlar da kısa zaman aralıklarında çok değişkenlik gösteriyor.

Uzun soruya uzun cevap.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• bir kadına nasıl yaklaşılması gerektiğini dünya üzerindeki hiç bir erkeğin bildiğini dünümüyorum,siz kadınların an be an ruh haliniz değişkenlik gösterdiğinden size karşı yaklaşımda o denli farklılık göstermektedir,işin özünde kastettiğin şey çapkın erkek kimdir sorusu olduğunu düşünüyorum bunun cevabıda çapkın erkeke yoktur çapkın kadın vardır şeklinde olur,kadın arzuladığı sahip olmak istediği şeyi mutlaka ama mutlak elde eder bu şu anlama gelir erkek neo lursa olsun ya da ne yaparsa yapsın kadın izin vermediği istemediği sürece hiç bir anlamı yoktur kadın isterse ya da izin veririse erkek ancak ozaman kadına yaklaşablir, dikkat edin yaklaşablir diyorum çünkü ötesine gitmek gene kadının iznine bağlıdır..özet olarka söylecek olursak kadına kimin nasıl yaklaştığını bilyor olması değil kadın kendisi istediği şekilde yanına yaklaşılmasına izin verir:)))

0|0
    0|0
    • Yanlıs anladın sen canım benim ...

Bak sorular arasında neler var ... Tartışmada kadını alttan almak , kadını anlayıp tartısma esnasında ona o sekilde yaklasmak haksız olduğunu kabul edip buna göre davranmak gibi seyler ...

• Biz senle anlasamayız canımın içi :) Karsılıklı anlasamıyoruz yani şuan

• bende bunu diyorum zaten:) aksini iddda etsem ne değişecekki:))) sen aşağıda soruyu sorarken cevabınıda vermişsin:)) ben haksızsam bile alttan al benim haklılığımı bil ona göre davran:))) şimdi gelde senin anlaş anlaşablirsen:)) ruhum benim ben peşinen kabu lediyorum sevdam sen herzamn haklısın:))

• önce siz kadınlara nasıl yaklaşılması gerektiğini bilmeden önce bir insana nasıl yaklaşılmalı onu öğrenmek gerekli .

bir bayanın kalbini kırmak kolay kazanmak sevgini tekrar kazanmak çok zor

bir kadını anlamanın yolu sevmek ve değer vermekten geçer

ben bir kadını sevecek isem karımı vermeliyim .birlikte olduğum bayanla bir ömür boyu mutlu olmak istemeliyim .gelip geçici hevesler uğruna bir bayana yaklaşmamam gerektiğini bilmeliym

her insanın sevmediği hoşlanmadığı yönleri vardır .sizler sinirli ve gergin bir yapıya sahip olabilirsiniz .sizin sinirleneceğiniz konularda ve sizin sevmediğiniz konularda baskı yapmak yanlış olur

0|0
    0|0
    • Çok anlam veremesemde iyi birşey dediniz heralde

• Teşekkür ederim , sende :)

• görüşürüz inşallah : )

• kardeşim oylebı soru patlaması yapmıssınkı soru soruyu açıyor adeta ozetlemeye çalışıcam elmden geldıgı kadar oncelıkle bır kadını anlamak zor degıl fakat hep ustu kapalı konustukları ıcın olmlu ve olmsz anlamlar barındırıyor konustuklarınızda bız erkekler bazen bunların olmlmu olmszmu oldugunu kestıremyıroz cunku nezaman parlıyacagınız bellı olmuyor cogu zamanda sınırlı oldugunz bılındıgınde daha cok konusmamaya ozen gosterıyoruz cunku kavga cıkması an meselesı son oalrakta hep kızlar yakarıyor bızı anlamıyorsunuz dıye bız erkeklerı kmse anlamaya calısmıyor nerde kaldı karsılıklı empati hem bayanlarımız benı anlamyr dıye yakınıyor nıe anlamıyor dıye dusndunzmu hıc bıraz dıyaloglarımza ozen gostersek aslında sorunumuz kalmıyacak

0|0
    0|0
  • Hmm sanırım ben kadınlara yaklaşmayı bilmiyorum yazdıgın içerige göre. Hatta şöyle olmalı bence diyip duran biriyim.. Bilmem belkide bu yüzden hayaatımın aşkını kaçırcam ama benim dedigim gibi degilse onu altan almanın bir anlamı yok ya da onun üzülüp üzülmemesinide önemsemem çünkü ben benim dedigim kadını seviyorum benim dedigim gibi olanına tüm zaaflarım ondan dolayı bir anlamı yok sevmedikten sonra bunları yapmam zaten.

0|0
    0|0
  • Bizi hic anlamiyorsunuz diyen siz.Bukadar kolaymi bir kadini anlamak diyen siz :)

1|0
    0|0
    • Evet tüm konuya kiilit cevabı verdin teşekkür ederim

• Yarin okul var :) :) Kadinlar ah kadinlar onlar olmadan biz %1 iz onlar bizi %100 yapiyor.:) Simdi oldumu :)

• Yalandan da olsa ruhumu oksamıs sayıyorum seni +1 le ödüllendiriyorum

• anlatamadıgı surece anlamam ben ...

demekki ifade sorunu vardır kendinde.

0|1
    2|0
  • kadının sesinin altında kalmaktan erkekler hoşlanmaz ama kadın değerliyse erkek buna katlanır malesef erkekeğin iç güdülerinde kuvvet var ve bunu tutabilmek çok zor erkeğin kendini iyi yetiştirmesi ve cahil bayanlarla birlikte olmaması gerekiyor

0|0
    0|0
  • Vardır elbette...

Ama sorun şu ki herkez kendisinin anlanılmasını bekliyor ^^

0|0
    0|0
    • Genel olarak kadınlar anlasılmıyor ama . Bir erkek hep anlamak istediğini anlıyor . Gözlemlediğim bu

• Almıyolar ama yok yani almıyolar . Anlamak istediği gibi herşey .

Vurdum duymaz olanlar değil benim gözümdeki tiplerde .

Mesela çok seviyor görüyorum ama gel gelelim ki konusmalarıyla kırıp geçiyor sinirlendiğin de ... neden ?

• Oda olaya göre değişir , sevgilin olur kıskanır kırıp geçirir

Arkadaşın olur daha farklı sebepten kırıp geçirir , olaya bağlı.

Biraz kişinin olgunluğuna bağlı anlycağın.

• kadınlar hep haklı olmak zorunda mı

0|0
    0|0
    • Bizi hep haklı çıkarmak zorunda mısınız diyelim biz şuna .

• İsveçli bilim insanları bile kadınları çözememiş benmi çözeceğim :)

0|0
    0|0
  • sapıkça kimse yaklaşmamalı bence , bu kdr basit durum onlarda insan

0|0
    0|0
    • Sapıkca değil de , aşağılayarak yaklasılmamalı . Kadın olduğunu hissettirerek yaklasılmalı diyelim

• Demiyolar . Uygulayan bir kadın olarak anlasılmayı hak ettiğimi ama anlasılmadığımı biliyorum ya da anlasılıyorum da işine gelmiyor

• yani şöyle düşünün sizin anlaşılmamanız onu sıkıyordur hep ve sizi umursamak istemiyordur , aksi takdirde sert veya ters davranabilir , bazende ters davranıp bugün sinirlerim bozukdur yalanı gelir üstüne , gibi gibi aslında cok ihtimal var tabi

• Sizi komple anlamıyoruz.

0|0
    0|0
    • Adının yalnız kurt olmasından belli oluyor zaten

• Adımı bir mana yükleyerek yazmadım ki ? Ayrıca iğnelemek falan değildi amacım . Umarım yanlış anlaşılmamıştır. Genel olarak davranışlarınız erkeklere tuhaf gelir. Belki aynı şeyi siz de bizim için düşünüyosunuzdur .

• kadın cıvık olmamalı

0|0
    0|0
  • Ben çok iyi biliyorum da işte ertelenmiş yıllarım...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• en önemli nokta sesini yükseltmeden hakaret etmeden konuşmak ve dinlemek anlamak empati kurmak

0|0
    0|0
    • Bunu ben biliyorum , erkeklerde biliyor . Neden uygulamıyorlar . Nası yapacaklarrını mi bilmiyorlar acaba

• İyi tarafından baka baka cıldırdım zaten :)

• Rabbim sabrımızı ölçüyor belkide

• ilk önce kendini keşfetsin,sonra kimine göre değil kendine göre standartları olsun.sonrasında kimse için duygu kalıplarına girmesine gerek kalmaz.

0|0
    0|0
  • Cınsellık ve yalan olmaksızın canımı yesınler ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...