Daha çok kızların cevabı önemli?

Daha çok kızların cevabı önemli? Amacınız evlenme olmadan birliktelik yaşar mısınız, yoksa kesin evlenmek üzere mi ilişki kurarsınız?

• Evlenmek bana göre değil önemli olan sevgilimin olması
    29% (2)40% (2)33% (4)Oy Ver
  • Evlenmeyecek erkekle işim olmaz
    71% (5)40% (2)58% (7)Oy Ver
  • Benim sevgilim olmaz, ciddi niyeti olan ilk tanıdığım insanla evlenirim
    0% (0)20% (1)9% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
17|3

En İyi Kız Görüşü

• Amacım evlenme olmadan sevdiğim için sevdigimin yaninda olmak için ilişkiye baslarim aynı eve de çıkarım dost hayatı da yaşarım. Yeter ki o da beni sevsin saygı göstersin. Evliliğe karsiyim ama karaktersizin tekiyse ve beni her an terkedilebilecek eğlence olarak görüyorsa selam bile vermem. Bir imza ile yanımda durmak zorunda olan durmasın. Zeki ve kaslı olması şart . Bir de vıcık vıcık omasin bakımsız '' beni seven böyle sevsin'' sacmaliklarina girmesin. Karakterini değiştirmeye calismam zaten ama en azından bakımlı olsun tip degisebilen birşey

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 16

• Evlenmeyecek erkekle işim olmaz

0|0
    0|0
  • Evlenebileceğimi düşünmem için çok zaman geçmesi gerekir,çok iyi tanımam gerekir. Bunun için de birliktelik yaşamam gerekir..

0|1
    0|0
  • Çıktığım kişiyle ileriye yönelik düşünürüm.

0|0
    0|0
  • Yaşamışlığım oldu tabi.

0|0
    0|0
  • benimle evlenmeyi düşünmeyen erkekle işim olmaz. evlenmeyi düşünmediğim erkekle işim olmaz

0|0
    0|0
  • karşımdaki insan benimle ciddi düşünüyorsa ilişkim olur. benimle sadece bir imza ve 250 gram için birlikteyse hiç olmasın daha iyi. bana sadık dürüst ve saygılı olsun tipi fazla önemli degil ama bakımlı olmasını bilecek (saç sakal karışık ter kokan vs.) bunlar olmasın ve en önemlisi açık sözlü olacak.

0|0
    0|0
  • Evlenirsem çocuk yapmak için evlenirim bir arkadaş yazmış imzayla yanımda durmak zorunda olan durmasın diye kesinlikle katılıyorum.evliliğinde bokunu çıkardılar artık çocuk oyuncağı yaptılar iyice

0|0
    0|0
  • Ilk önce aynı evde yaşarım, sonra evlenirim. Tabi bu tez yanlış da olabilir. Birgün herkez evlenmek zorunda sonuçta. Kasmamak en güzeli. ;)

0|0
    0|0
  • Sonu evliliğe gitmeyecekse işim ne adamla?

0|0
    0|0
  • Evlilik kacınılamaz. Baska bir ülkede o sartlarda olabilirdi ama bizim gelnek görneklerimiz yapımız izin vermiyor o nikah kıyılacak :)

0|0
    0|0
    • çevrenin etkisini değil, insanların istediğini sormuştum

• Tamam bende cevreden oldugum icin öyle istiyorum

• Evlenme niyeti olsa da olmasa da birlikte yaşamam.

0|0
    0|0
  • d) hiç planlar üzerinde yaşamam severim aşık olurum kaderde varsa evlenirim

0|0
    0|0
  • Kesinlikle ciddi dusundugum bir iliskiye baslarim evlilik ciddiyeti yksa bir adamda bende olmam

0|0
    0|0
  • tanımadığım biriyle evlenmem, evlenmeyi düşündüğüm biriyle de yaşarım.

0|0
    0|0
  • Evlenmekte ıstemıyorum cocukta yapmak ıstemıyorum bekar olmek ıstıyorum .

0|0
    0|0
  • Evlilik yoksa bende yokum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kızlar önemlide evlenmeyeceksem birlikte yaşamanın ya da sevgilininn önemi yok

0|0
    0|0
  • Burda insanlar toplumu lanse ediyor kendi kişiliklerini etmiyorki sen kız arkadaşnı nasıl işlersen öyle olur sana güveniyorsa o güveni kazanabildiysen çıkar eve niye çıkmasın

0|0
    0|0
    • benim meselem kız arkadaşım değil aslında, bir kız var da bir zamanlar hoşlanıyordum, neden evlenmediğini çözemiyorum, görüntüye baksan şimdiye evlenmiş sanarsın(muhafazakar)

• kız arkadaşımla aynı ev içerisinde 2 yıl yaşayan birisi olarak tavsiye etmiyorum. evliliğe özel hiç bir şey kalmıyor, evlenmek bir zaman sonra size saçma geliyor, çünkü evliliği arzulayacak hiç bir şeyiniz kalmıyor. bana kalırsa her şey usulünce olmalı...

0|1
    0|0
Yükleniyor...