Reddedildikten sonra peşinde koşarmısınız

Bir kıza açıldım. Eski sevgilisinden ayrıldığını onu unutamadığını ilişkiye hazır olmadığını falan söyledi ve bende bir daha rahatsız etmedim.

Acaba bir kız veya erkek size hayır dediyse hala onu ikna etmeye çalışır mısınız. Mesela tip olarak beğenmediğini söyledi ve hissettiniz. Buna rağmen peşinden koşmaya devam eder misiniz. Ne yaparsınız.

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• 1) "Bir kıza açıldım. Eski sevgilisinden ayrıldığını onu unutamadığını ilişkiye hazır olmadığını falan söyledi..."

SENİ ÇEKİCİ BULMAMIŞ.

2) "...bir daha rahatsız etmedim."

Rahatsız etmedim derken, bir daha üstüne gitmedin anlamında mı? Eğer böyleyse, iyi. Çünkü frenleyebilmişsin. Bu biraz da yaşın ile alakalı. 18-20 yaşında ki erkeklerin "frenlemek" nedir, onu bile bilmiyorlar.

Yok, eğer geri adım attıysan, bu bir eksi. Pozisyonunu koruman gerekirdi.

3) "...Acaba bir kız veya erkek size hayır dediyse hala onu ikna etmeye çalışır mısınız. ..."

İkna mı? Şu an hiç bir şekilde, hem de zerre dahi ilgini çekmeyen bir kız düşün ve de O senden hoşlansın. O seni İKNA edebilir mi? Arkadaşım sen bir bankanın pazarlama departmanında mı çalışıyorsun da müşteriyi kredi almaya ikna etmeye çalışıyorsun?

4) "...Mesela tip olarak beğenmediğini söyledi ve hissettiniz..."

Neyi hissettik anlamadım burada, neyse.

"...Buna rağmen peşinden koşmaya devam eder misiniz..."

2. maddede cevabını verdim.

5) "...Ne yaparsınız..."

İNİSİYATİF SANA GEÇMİŞ!. Pozisyonumu korurdum. Burada pozisyonunu korumak hem fiziki, hem de sosyal. Burada anlatamam...

0|0
    0|0
    • Hem yaşadığım durumla alakalı hemde genel olarak sordum soruyu. Bir daha yazmadım o konuşmadan sonra. İkna derken, bu biraz saçma olmuş olabilir. Yani tip olarak beğenmese de başka yönleriyle belki kalbini kazanma konusunu düşünerek yazmıştım. Tip olarak beğenmedi veya hissettiniz diyecektim. Bu genel bir soruydu tip olarak beğenilmediğini düşünürseniz ne yaparsınız tarzında bir soruydu.

• Tip olarak beğenmemek=Çekici bulmamak. 1. maddede zaten söyledim.

Ne yapardım? Bunu da söyledim.

Aslında bu forumda yazıyorum böyle şeyleri, ama şu ana kadar görmemişsin anlaşılan.

Çekici bir erkek olmayı öğrenmen lazım. Çekicilik faktörleri nelerdir, iticilik faktörleri nelerdir. Bu dediklerim epey uzun bir zaman alır. Bu zaman zarfında da HEDEFİN ile olan POZİSYONUNU koruman lazım. Eğer çekicilik konusunda ki sıkıntılarını çözersen, kız da bunun farkına varacaktır. Olaylar gelişir.

Kızlar Ne Diyor 4

• eskiler ile yaşamak sorun atlatması için zaman veririm kalbimi oyuncağı yapmam

0|0
    0|0
  • dürüst kızmış yalnız. yara bandı olarak kullanabilirdi seni.

0|0
    0|0
  • kafamı eğip yanından geçiyorum.

0|0
    0|0
  • Koşma ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sen doğrusunu yapmışsın. ısrar etmek, yakasına yapışmak hem seni küçültürdü hem de onun seninle ilgili olumlu düşünceleri varsa bunları bitirirdi. eğer aranızda bir arkadaşlık varsa sakın arkadaşlığını bozma. yani tabiki öyle arayıp, mesajlar atıp kanki olma ama ona yine eskisi gibi, normal bir arkadaşın gibi davran. senin bu olaydan etkilenmediğini görmek onun gözünde değerini arttırır. tipe de o kadar takılma. emin ol özgüvenin sağlam olduktan sonra gerisinin çok da önemi yok.

0|0
    0|0
    • o konuşmadan sonra facebooktan çıkarmış kıza ne yaptıysak bilemiyorum. zaten belli ki kafasında benle ilgili düşünceleri tamamen bitirmiş veya ayıp ettiğini mi düşündü bilemiyorum. Birisi aracılığı ile tanışmıştık. Önce benim haberim yoktu. Daha sonra bana söyledi o kişi seni biriyle tanıştıracağım diye. Bende facebookunu aldım 1-2 gün konuştuk lafları ağzından cıbmızla alıyordum sonra düşünceleri net olarak söylemesini istedim o da soru da söylediğimi söyledi ve facebooktan silmiş :)

• aslında en iyisini yapmış. bir daha görmek zorunda olduğun biri değilse, arkadaşlığınız yoksa gerek yok ekli olmasına. orda gördükçe aklına gelirdi. şimdi bir iki güne unutursun gider.

• Gözleriyle sözleriyle yedi beni sonra eve gel deyince mırın kırın...

Hiç çekemem bu saatten sonra, sanki bana kate upton...

Bu ara ben ne kadar çok red edilir oldum =(

0|0
    0|0
  • evet çok uğraştım ama olmadı, neden istemediğini de söylemedi, unutabilirsen daha hayırlıdır hacı

0|0
    0|0
Yükleniyor...