Nekadar aksini idda etsenizde....

Dış görünüş hepimiz için önemlidir değil mi? --->Sevgiliniz aşırı derecede kilo alsa onu terkedermiydiniz ya da gözünüz dışarı kayarmıydı ?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• her şeyden önce güzel bir kalp gerek, o olmadan olmaz. ama ilk etapta kimsenin kalbini bilemezsin, bu yüzden görünüş bir şeylerin başlamasında, ilgi duymada en önemli etken. görünüşünü beğenip yakınlaşmışsan, kalpler birbirini sevmişse daha sonrası o kadar önemli değil. kişi sevdiğine sadıksa kilo aldı, tipi kaydı demez sadık kalır. sadakatsiz olan insan dünyanın en güzel insanını da aldatır. ihanet, ihanet edenin suçudur, bahanesi olmaz. hem suç işleyip hem de bunu karşı tarafa atmak pişkinliğin daniskası. bunu yapan da yüzsüzün tekidir. insanın bakımlı olması, kendine, görünüşüne dikkat etmesi elbette güzel bir şey. ilişkiye katkısı da olabilir. ama lütfen kimse arsızlığının, sadakatsizliğinin kabahatini bu tür sebeplerle karşısındakine yıkmasın. hiç olmazsa o haltı ediyorsa bir de üste çıkmaya çalışmasın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Elbete önemli hata çok önemli sonra iç güzelik ben ilk dış güzeliğe ardından iç güzeliğe bakarım her güzel kızlada çıkmam eskiden kiloluydum zayıfladım yani birkaç çaba harcadım sırf daha güzel kızla beraber oluyim diye ben böyle yaparken bazıları hasta kanserler hariç evde tıka basa yemek yiyodu ben koşarken onlar bana bakıyodu elbete bundan dolayı ben ne kilolu nede güzel olmayan biriyle sevgili olurum elbete güzel olmayana çirkine laf atmam arkadaş olurum ama bu gönül meselesi .

1|0
    0|0
  • Başta göz zevkime hitap etmiş ki tanışmışım sevgili olmuşum gel zaman git zaman kendine bakmamış şekli bozulmuş ise bana zaten itici gelir durumu ona anlatırım gene aynı devam ediyorsa evli evine köylü köyüne.

Sir Balgam.

1|0
    0|0
  • kilo bir süre sonra rahatsız etmeye başlar kim ne derse desin. çok büyük sevgi yoksa gönül başkasına kayar.

1|0
    1|0
  • Aynı yolu beraber yürüdüğümüzü sandığımız insanlar, aslında bize sadece gidecekleri yere kadar eşlik ediyor.Seni seviyorum cümlesi anonim olmuş bu zamanda ne söyleyeni belli ne söyleneni...

0|0
    0|0
  • Tabi ki terketmem de ben sporu severim sabah 6 da kaldırıp 1 saat koşardık

banane abi yanımda koşsun

cayırt

1|0
    0|0
  • Önemli gibi sanırım

1|0
    0|0
  • gözü dışarıda olmayan erkek mi varmış

0|0
    0|0
  • Hiç böyle birşeyi yaşamadım avantajları var ama hep kötü düşünmeyin canım ya

1|0
    0|0
  • gözüm için söz veremem ama terk etmezdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Evet önemlidir

1|0
    0|0
  • Guzelim kizlari bile aldatiyolar artik kilosu disi bahaneleri gecti

0|0
    0|0
  • Bir ara 20 kilo almıştım terketmedi başkasıyla olmadı ama kilo vermem gerektiğini sık sık kırmadan söyledi bende verdim zaten bayılıyor artık bana yine

0|0
    0|0
Yükleniyor...