Bırgun evlendınız dıyelım ve annenızı yanınıza almak ıstıyorsunuz fakat esınız kabul etmıyor naparsınız

Ben asla kabul etmem gerekırse bosanırım mı dersınız yoksa esım ne derse o olur dıyıp otururmusunuz

0|0
3|14

En İyi Kız Görüşü

• ben tedbirimi bastan alirim acikcasi

annemi yanima almak istiyorsam bunun sebebi vardir, ya sadece yalnizdir ya da hem yalniz hemde hastadir

bu durumda anneyi kabul etmeyen bir insan, ister kendi annen olsun ister esinin annesi, aileye fazla deger vermeyen bir insandir ve bu ilerleyen zaman sorun haline gelebilir

o yüzden ilk bastan zaten aileye deger veren , saygili biri ile evlenmek isterim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Eğer bakılacak durumdaysa ve bizden başka bakacak kimsesi yoksa eşimin anne babasının ömrünü bizim evde tamamlamasına razı olurum ama normalde istemem yani, ne onun ailesi, ne benim ailem...

0|0
    0|0
  • ben yıllar önce eski sevgililerimden biri,iş ciddiye binmeye başladığı vakit,sırf anneni ne yapacağız dedi diye kızdan ayrılmıştım.

0|1
    0|0
  • Annem yalnızsa ve ona rağmen kabul etmiyorsa boşanırım.kurban olsun anneme. Onun annesi olsa kabul eserim sonuçta o da anne

0|0
    0|0
  • Yani şimdi anne var anne var.Karışmadan ben bilmem diyip oturan var, her işe karııp kendine sormadan söz hakkı tanıyan var.Birde ana kız erkeğe karşı duruş sergileyenler var.Siz hangisini diyorsunuz?

0|0
    0|0
  • Kabul etmezse ikna etmeye çalışırdım herhalde.. Bir eş daha bulunur ama bir anne daha bulunmaz erkek için çok zor bir durumdur anne ve eş arasında kalmak benim annem gelinine kendisini sevdirir işini bilir o ya :))

0|0
    0|0
  • Bende durum tam tersi annem kiz arkadasimin yaninda oldugu icin su siralar o teklif ediyo ben istemiyorum:)

0|0
    0|0
  • kritik bir soru, peki onun anneside gelse hep beraber kalsanız bu sana uyarmı :)

0|0
    0|0
  • ne pahasına olursa olsun yinede alırım annemi yanıma

0|0
    0|0
  • Benim için bir sorun olmaz ben nasıl davranırsam banada öyle davranılmasını isterim.

0|0
    0|0
  • annem ölü istesemde yapamam ondan ama onunki sitiyorsa gelsin kalsın.. :)

0|0
    0|0
  • ANA GİBİ YAR BAĞDAT GİBİ DİYAR OLMAZ

AĞLARSA ANAM AĞLAR GERİSİ YALAN AĞLAR derim ne diyecem

0|0
    0|0
  • Evlenmeden önce annemin bizimle kalacağını belirtirim istemezse yol veririm.

0|0
    0|0
  • Direk boşarım.

0|0
    0|0
  • boşarım

.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...