Eski sevgilim amacı ne?

sevgilimle severek ayrıldık daha doğrusu o bana güvenmediği için ayrılmak istedi bitireli 2 ay olacak bu 2 ay içinde çok şey yaşadık ilk 1 ay seni çok seviyorum seni çok özlüyorum sensiz yapamıyorum bana düşünmem için zaman ver dedi en sonunda istemiyorum dedi ama ortak arkadaşlarımıza beni çok sevdiğini ayrı olduğumuz için mutsuz olduğunu ama böylesinin daha iyi olduğunu söylüyordu. 2 hafta önce bir çocukla konuştuğumu düşünüp bana etmediği lafı bırakmadı açıklama yapmama bile izin vermedi bende laflarına çok sabrettim en sonunda patladım eski sevgilisinin onu saygısız davranışları yüzünden terk ettiğini söyledim o da seni onun gibi sevmediğim için demi bu hırsın gibisinden laflar etti bu olaydan 3 gün sonrada ona hiç yazmamama rağmen benden uzak dur artık seninle anılmaktan bıktım illaha sevgilimi yapıp sana mesaj attırayım dedi bende mutlu olurum sevgilin olmasından dedim o da mutlu olacaksan sevgilim var benim başkasına dokunmam seni mutlu mu edecek hadi by dedi bende hoşça kal dedim 10 gün boyunca hiç konuşmadık ama whatsapp durumlarını beni engellediği için bir arkadaşımın telefonundan takip ediyorum yazdıklarını hep üstüme alıyordum ta ki düne kadar dün birinin doğum gününü kutlamış yanında olamasamda yüzüme bakmasanda seni çok seviyorum mutlu yıllar gözümün nuru diye bugünde seni o kadar çok seviyorum ki bilsen yokluğundan utanırsın tarzı bir şey yazmış biz ayrıldıktan sonra eski sevgilisini hala sevdiğini söylediğimde o kız nişanlı ben onla neler yaşadım o kadar şerefsiz miyim diyordu şimdi yaptığına anlam veremiyorum. sizce eski sevgilisini hala seviyor mu çıktığımız süre içinde beni ne kadar çok sevdiğini söylerdi ailesiyle tanıştıracaktı 1 yıl içinde evlilik düşünüyorduk hatta o kadar seviyordu ki gel yarın resmi nikah basmazsam adiyim diyordu. eski sevgilisi hakkında hassas olduğumu biliyor sizce onu takip ettiğimi düşünüp bana acı çektirmek için mi yapıyor yoksa hep onu mu seviyordu bu arada onlar ayrılalı 2 yıl olmuş

1|1
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Sallama Adını Anma Biyerde Hiç Kulana Gitmesin senın Yanında Ona Laf taşıyan İnsanlar olabilir Unutma kı kaçan kovalanır sen hiç sesini çıkarma emın ol pişman olup sana geri dönecektir

0|0
    0|0
  • takip ettiğini biliyor olabilir. bana kalırsa salla hiç onunla alakalı bir şey yapma. hatta boşver gitsin ya "seni onun gibi sevmediğim için demi bu hırsın" demek ne demek. bunu diyorsa yanında olmanın bir anlamı da yok zaten. önüne bak...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...